Пацаааааааан• Изменено 25 июня 2022
Порадьте приватну клініку у Франківську, де добре розбираються з грижами
І вцілому з проблемами з хребтом, суглобами.
Дякую!
Колдунья-вещунья• 25 июня 2022
Центр вертебрологии и реабилитации. Мне лично там облегчили состояние.
Ой то не Франківськ.
Носки на подтяжках• 25 июня 2022
Щось там лікаря Бубновського, рекламу бачила лише. Погугліть може.
Носки на подтяжках• 25 июня 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ой то не Франківськ.
В нас також є таке. На вул.Чорновода, біля мене якраз. Але, на щастя, ще не доводилось звертатись 🙏🙏🙏
Пацаааааааан
• 25 июня 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
питаю тут, бо хочу обрати по реальнім відгукам, а не просто з інтернету.
Колдунья-вещунья• 25 июня 2022
Ответ дляПацаааааааан
Лікаря невролога гарного шукайте по відгукам. А та клініка, що я писала, то мені сподобалась.
Пацаааааааан
• 25 июня 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
дякую, почитаю про цю клініку!