Света С Приветом• 25 июня 2022
Кето диета - кто так худел? Расскажите за и против пожалуйста
Оле Лукойе• 26 июня 2022
Ответ дляМечты сбываются
Розберіться для почату що входить в кардіо
Вам треба розібратись що до чого, кпрдіо це добре, але для схуднення ефективно інше
былоИпрошло• 30 июня 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Ні, це та, де вуглеводів не можна і багато жирів і білка)) жирів навіть більше пропорційно до норми.
Віглеврди присутні,але мало . Кето - це співвідношення бжу деяке,і щоб його дотримуватись потрібно всі продукти зважувати та рахувати в калькуляторі їх бжу,аби тримати показники . Ну це якщо ми про кето,в не про харчування по типу кето
былоИпрошло• 30 июня 2022
Я ще відкрию великий секрет: якщо на кето ( дійсно кето,а не типу) не дотримуватись калоражу ,то ви не лише не схуднете,а і наберете зайві кг)
Цветик-семицветик• 30 июня 2022
Ответ длябылоИпрошло
Так, їх мало. І в основному більше клітковини (зелень, капусти різні, салати, огірки...)
Твердая валюта• 01 июля 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
А в мене що написано? Що вуглеводи можна?
Цветик-семицветик• 01 июля 2022
Ответ дляТвердая валюта
Ні, в вас написано, що переважно білки можна. Але суть кето в підвищеному споживанні жирів на фоні зниження вуглеводів.