худеющая• 26 июня 2022

Єдиний спосіб змусити Путіна поступитись – розгромити його армію

Єдиний спосіб змусити Путіна поступитись – розгромити його армію: військовий експерт обурений "м’якість" ЄС і НАТО.Том Купер переконаний, що в Україні війна затягується, бо Захід ведеться на шантаж Путіна.

Очікування на закінчення війни у відомо австрійського військового експерта Тома Купера «не дуже райдужні», про це він розповів в інтерв’ю ТСН.

І одна із причин тому, що ЄС і НАТО піддаються впливу Путіну, замість того, щоб постачати Україні достатню кількість зброї.«Проблема в тому, що західні уряди не сприймають ситуацію серйозно. Вони все ще піддаються шантажу Путіна. Ви ж бачите цей ажіотаж навколо цього сухопутного коридору до Калінінграду, який Литва закрила. Вони ж його не закрили повністю. Вони сказали: ми не будемо пропускати товари, які є в санкційному списку ЄС. Все інше може транспортуватися. Росія все ще може доставляти товари до Калінінграду кораблями. Ніхто їм заважати не збирається. Звичайно, Путін одразу почав шантажувати. І в НАТО такі: «О, боже», в ЄС теж: «О, Боже», Путін такий поганий і такий мерзенний і так далі. Замість того, щоб сказати: «Досить. Сиди в своїй Москві і замовкни». Вибачте за такий вираз», - каже він.

Він переконаний, що геополітику потрібно залишити і озброїти настільки, щоб розгромити російську армію.

«Це єдиний спосіб змусити Путіна поступитися. Він не поступиться, поки думає, що ще може чогось досягти в Україні. І він ще може чогось досягти, поки його армія планує нові наступи», - каже експерт.Він переконаний, що кількість поставленої партнерами зброї до України мізерна. «Не можливо перемогти Росію інакше, ніж знищити їхню армію. І коли ви відштовхнете їх принаймні в напрямку лінії зіткнення 2014 року, то дуже скоро ви побачите, як Путін змінить свою поведінку», - каже Купер.
автор худеющая • 26 июня 2022
повністю згідна.бо це достало вже!наскільки я терпляча
Man-Gust• 26 июня 2022
Ну спасибо. Если есть поговорка про худого и толстого, кто там похудеет и сдохнет, то пока нашими жизнями будут громить путинские войска... что там от Украины останется? Одно правительство в живых и успевшие сбежать женщины с детьми по заграницам?
neortoju• 26 июня 2022
Это логично, не будет армии - сам клюшник на танке точно не поедет.
ПахлаваМедовая• 26 июня 2022
Чтобы разгромить нужны ресурсы которых нет(
автор худеющая • 26 июня 2022
Ответ дляMan-Gust
гопнік розуміє тільки силу а не перемовини .з нормальним сучасним озброєнням нам було б легше а не ця мастурбація .чи ви пропонуєте не захищатись.не зрозумілий ваш посил
nikiya• 26 июня 2022
Написали, наче все так просто і в нас все для цього є
автор худеющая • 26 июня 2022
Ответ дляПахлаваМедовая
что бы разгромить нужно оружие нормальное и много.
alena19842010• 26 июня 2022
Ждем Тома Купера в лавах ЗСУ, пусть на деле покажет как громить армию Путина, а п..не мешки ворочать.
Vika-N• 26 июня 2022
Ответ дляMan-Gust
Если не получим оружие, то так и будет. Или вы думаете по-другому? Ну ок, сдайтесь, лапки вверх, завтра вашего мужа или сына хуйло отправит с Польшей воевать или с кем то другим, как сейчас денеровцев
Rubiii• 26 июня 2022
Нужны не только техника, но и проф.бойцы наёмные, а не молодые парни, мужчины, которые не имеют никакого опыта и навыков.
автор худеющая • 26 июня 2022
Ответ дляalena19842010
та нормальний цей купер експерт.його думку розділяють усі військові наші
Man-Gust• 26 июня 2022
Ответ дляVika-N
Вы в каком городе живете сейчас?
iroman• 26 июня 2022
Оно так, но если трезво смотреть на вещи, то в буквальном смысле разгромить вражескую армию не получится. У них слишком много потенциальных вояк (например, по краткосрочному контракту) и полно оружия. Нам же никто не дает и не даст оружие сотнями и тысячами - осторожничают и выжидают. Лучше б этот эсперт рассказал конкретно, как и что делать.
alena19842010• 26 июня 2022
Ответ дляхудеющая
Значит и их всех туда же , нам нужны спецы ! Экспертов тоже берут в ЗСУ
Lena_Lovecosm• 26 июня 2022
Ответ дляхудеющая
Чем ? Если даже нечем удержать свои территории, не говорят уже разгромить , увы
Зайка11• 26 июня 2022
Боже, що Ви пишете! З чим нам воювати, кого громити!!! Ми свою територію не тримаємо! Цікаво звідки Ви така розумна пишете??? Цій війні не має ні кінця не краю)))
ПахлаваМедовая• 26 июня 2022
Ответ дляхудеющая
и те кто будет хорошо его использовать
iroman• 26 июня 2022
Ответ дляЗайка11
Отож
Bonya_A• 26 июня 2022
Ответ дляхудеющая
Настільки терпляча що реєструєтеся щодня чи більше?
Юния13• 26 июня 2022
Бред,рос.армiя це не тiльки солдати,але й призовники а iх населення 145 млрд.ну добре вiдкинемо дiтей, жiнок....його пояснення бред
Bonya_A• 26 июня 2022
Ответ дляЮния13
Млн, а не млрд
Скай ОМалли• 26 июня 2022
Задовбали темки від новорегів! Зареєструється і написує з нового акаунта. А з старого боїться,бо адміни можуть зняти в момент анонімів в темці,і може стати видно,що автор опусів написує з Польщі чи живе на соціальні виплати в Німеччині.
Що за нова манера на советчіці?
Белая Пантера• 26 июня 2022
Так гарно і розумно написано.... І ніби розумієш що так воно і є але.....
А я от заходжу сьогодні в фб і некролог , 21!!!! рік хлопцю відмінник, розумник , з тих для кого обов´язок і честь не пусті слова...
Задорогу ціну ми платимо за такі здобутки
mariya59• 26 июня 2022
Ответ дляЗайка11
Так там у Автора регистрация двухдневная...
Vikolette• 26 июня 2022
Ответ дляMan-Gust
достаточно тяжелого оружия - это минимизация наших потерь и скорейшее завершение войны. Что ж не так?
Юния13• 26 июня 2022
Ответ дляBonya_A
Млн, а не млрд
Записалася))),вибачте так
Mirona• 26 июня 2022
На цей алтар потрібно до техніки покласти ще життя усього нашого населення, чоловіків включно з жінками да дітьми
Не вірю в в те що зброя щось дасть навіть якщо буде йти безперервно, окрім ядерного - нічого воно не здатне вирішити, ми це вже бачимо - ну звісно ті хто не живе в рожевих окулярах (а більшість з цього форуму ще й у двох таких окулярах одразу).
Не буде в нас стількі бажаючих воювати як Гастелло, мотивованих на це майже немає, всі що волають про воювання сидять десь по Європах з карточкою на якій 800тисяч

Автор бот - тема для срачу.
sobacura• 26 июня 2022
Ответ дляПахлаваМедовая
Ну так а мова в тексті звернення блін про шо?
sobacura• 26 июня 2022
Ответ дляхудеющая
Там раша в голові
Man-Gust• 26 июня 2022
Ответ дляVikolette
Удалено администрацией...