СтелькаОТединицы• Изменено 26 июня 2022

В школі відмовляють в прийняті дитини на денну форму навчання. Що робити?

Подали пакет документів для вступу до 1 класу ( св. про народження, 086, 063 довідки ,документ про прописку), а школа нам відмовляє в прийняті на денну форму навчання через відсутність 3 щеплень(відмова), згодні прийняти лише на сімейну форму. На запитання на підставі якого закону вони приймають рішення щодо форми навчання моєї дитини відповіді не отримала, відповідь одна не всі щеплення. Є висновок ЛКК ( рішення залишити за шкільним закладом). Підскажіть будь-ласка можливо хто знає як діяти далі ?
Жена сантехника• 26 июня 2022
Ответ дляФайна цьоця
А як їх (чи будь кого) змусити? От кажуть не дам письмову відповідь. Що далі?
Надати письмовий запит

Файна цьоця• 26 июня 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Звернула увагу на те, що у дітей, яких вивезли за кордон теж всі прививки вимагали для шкіл. І навіть ті прививки, які у нас не роблять, заставили там зробити. Але ніхто жодних претензій до шкіл не пред´являв- жодної претензії не бачила від батьків. А у нас все як завжди: починається школа і починаються дискусії і вияснення відносин.
Бо ТАМ і так на пташиних правах , не дуже й покачаєш
ФсеСама• 26 июня 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
знаю лично 4 детей с этой школы у них не все прививки но ходят в школу в которую мы подали документы,уверена таких детей там больше
Я тоже знаю таких детей, только когда ребенок заболел то виноваты были все кто угодно и школа и площадка детская, но не родители. При том там проблема была в том что диагноз поставили после 2 месяцев лечения непонятно чего. А оказалось что это такая форма кори была.
ЛижТолько• 26 июня 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
були ускладнення після останьої прививки тому відмові
Якщо ви реєстрували ці ускладнення, то ЛКК мали зазначити, що дитині протипоказані наступні щеплення.
автор СтелькаОТединицы • 26 июня 2022
Ответ дляБанка с бутылками
То Верховний Суд України вже пояснив, як це вирішувати. Право на освіту не порушене, школа права https://supreme.court.gov.ua/supreme/pres-centr/ne...
Рішення Верховного суду стосується конкретної справи, а не всіх, а рішення прийняті Конституційним судом кожного
Алиса в стране Советчица• 26 июня 2022
Ответ дляБанка с бутылками
А нічого так, що у нас не прецедентне право і те кляте рішення стосувалось ситуації однієї конкретної дитини?
Банка с бутылками• 26 июня 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
С какого перепугу? Отказ неправомерен, формы 063 вообще нет в перечне необходимых для школы документов. Пусть автор для начала требует не устный, а письменный отказ. Если на этом этапе пыл директора-саиоуправца не иссякнет - письменая жалоба в отдел образования и далее в суд.
А Вы точно юрист?
Царевна_несушка• 26 июня 2022
Идите делайте прививки или сидите учитесь дома
Котенок аки рысь• 26 июня 2022
Ответ дляЛижТолько
Под осложнениями наши мамочки обычно понимают температуру, рвоту и т.д. Некоторые не понимают, что значит ’осложнения’.

Госпожа_тамагочи• 26 июня 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Так не везде, не врите! Если бы передо мной стал выбор уколоть ребенка или не пойдет в школу, я готова платить сотни долл и уверена, что купила бы удаленно прививки нужные в Украине , и предоставила бы той школе.
Обнемашечка• 26 июня 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Це в яких країнах? У нас ніхто нічого не вимагав, і як я її надам, якщо документи далеко в Україні.
Банка с бутылками• 26 июня 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Вы не юрист, надеюсь, по диплому.
Банка с бутылками• 26 июня 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Ещё один ’юрист’
Жена сантехника• 26 июня 2022
Ответ дляБанка с бутылками
А Вы точно юрист?
Схоже, що так
Написано вірно
Алиса в стране Советчица• 26 июня 2022
Ответ дляФайна цьоця
Заяву цінним листом з описом вкладення відправляєте поштою і все. На неї зобов´язані дати письмову відповідь.
Царевна_несушка• 26 июня 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Удалено администрацией...
Таким лучше свалить из нашего государства и жить отдельно на необитаемом острове
Обнемашечка• 26 июня 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Год реабилитации после прививки по мед. центрам - осложнение?
автор СтелькаОТединицы • 26 июня 2022
Ответ дляЛижТолько
Для наших лікарів те що дитина не ставала 2 тижні на ноги й була на знеболювальних не є ускладненням. Нажаль довести що пішла побічка майже не реально.
Алиса в стране Советчица• 26 июня 2022
Ответ дляЛижТолько
Ви думаєте, що в нашій державі реально офіційно зареєструвати вакцинальні ускладнення? У нас їх ’нєт патамушто нє можете бить нікагда’.

Rubiii• 26 июня 2022
Пишите в группу в вайбере Нет прививок.
Пусть вам письменный отказ дадут и с этим отказом в суд.
Куча детей ходит без прививок, кто покупает, кто через суд.
Есть судебные выигранные дела.
Да, и школа не имеет право требовать справку о вакцинации, юрист или в этой группе вам всё расскажут.
Алиса в стране Советчица• 26 июня 2022
Ответ дляБанка с бутылками
Вы не юрист, надеюсь, по диплому.
А Ви?
Банка с бутылками• 26 июня 2022
Ответ дляЖена сантехника
Схоже, що так
Написано вірно
Написано не ’вірно’ й навіть неправильно.
Повторюємо доволі непросту тему ’Рішення Верховного Суду як джерело права’. Не повторюємо фігню, якої досить максимум на трійку на першому курсі, про те, що ми не країна прецедентного права, бо в реаліях усе дещо складніше.
Вони не прямо прецедент, але є дуже важливим орієнтиром для судів нижчих інстанцій, а фактично у практиці після - майже прецедентом, якщо дуже спрощено пояснювати.
ША все! я пришла• 26 июня 2022
Купите прививки
Банка с бутылками• 26 июня 2022
Ответ дляОбнемашечка
Зафиксировано в карте? Это по идее причина для медотвода
Rubiii• 26 июня 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Всё верно пишите, это самоуправство требовать справку 063, таких только через суд наказывать.
автор СтелькаОТединицы • 26 июня 2022
Ответ дляБанка с бутылками
Вы не юрист, надеюсь, по диплому.
НІ,але коли вийшло те рішення Верховного суду адвокат в своєму блозі пояснював чому це рішення не може впливати на кожного.
Алиса в стране Советчица• 26 июня 2022
Ответ дляПокращена
На основании ст 15 ЗУ Про захист населення від інфекційних хвороб
Багато хто посилається на цю статтю, але мало хто її читав повністю.
Банка с бутылками• 26 июня 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
’Молодец’ адвокат, заработает на исках от антипривиаочников. Вот уж у человека жажда денег выше порядочности. Он же получает на почасовке, а не от выигранного дела
КонФФетОшка• 26 июня 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Удалено администрацией...
Багато щеплень придбали в приватній, що такі поради роздаєте?
Крапипопка• 26 июня 2022
Ответ дляФайна цьоця
Отправить заказным письмом с уведомлением и описью вложения. Копию письма оставить себе.