Золотая орда• 26 июня 2022
Дівчата яке взуття ви бачите з таким платтям?)
Можна фото))))
Золотая орда
• 26 июня 2022
Ответ дляМышка L
Буде дуже грубо. Легкі сандалі з тоненькими ремінцями або світлі кеди
Дякую 🫶
Любви вам!• 26 июня 2022
Вибачте, капці, воно як нічна сорочка.Може в іншому кольорі б плаття, тоді шкіряні кеди світлі.
Золотая орда
• 26 июня 2022
Ответ дляЛюбви вам!
Вибачаю, воно шикарне в живу, трішки інакше ніж на фото і довше , дуже ніжне і красиве , питання не в платті , бо плаття вже на вішалку питання щоб підібрати взуття
Любви вам!• 26 июня 2022
Ответ дляЗолотая орда
Тоді кєди:)