Добрый день.
Девчонки,у кого мужчины в десантно-штурмовых войсках,подскажите это реально так страшно,как пишут.
Мой муж вчера уехал на учебку-будут учить на командира взвода этих самых войск..
Начиталась и так страшно,реально могут отправить на передовую без опыта...с одной военной кафедрой и учебкой...
TatianaKirill• 26 июня 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Повірте, я дуже рада. А мій чоловік вийшов і оточення два тижні тому, повернулося менше половини хлопців, і всього п´ятеро попали у полон. У моєї родини такий досвід(((
З роти мого чоловіка залишилося 30 живих. з 120. після всього одного бою, і це був тільки один епізод в березні ще. А скільки після було. Три дні тому дврг вирізало 2 палатки резерву. В телеграмі таке не напишуть, бо там причини жесть
Mariya Prokhorova• 26 июня 2022
Ответ дляviika65
человек только предположил про передовую, а вы уже домыслили по полной. зачем вы это делаете? в каждой теме всепропало. и об..рание государства с правительством. вам за это платят?
також це помітила , в кожній темі ’ м‘якою силою’ нас сливають
Держава про нас не дбає
Ответ дляГорськ
Вперше чую,це видно перевелося,бо я в 90-х,при тому цивільний вуз.Крос 20 км в обмундіруванні і на час вже 25 років пам’ятаю.Попали вони значить на таку кафедру.
кого вы слушаете? у нас даже в техникуме была военная подготовка. и бегали, и стрелять учили, и оружие разбирать. и это у нас в группе были одни девушки.
TatianaKirill• 26 июня 2022
Ответ дляSvetlana-7070
Ви серьозно ? Мій офіцер запасу, він автомат в руках не тримав. Танкіст, він танк не бачив і не сидів ні разу в ньому. Що загадувати ???? От чесне слово ....я не те що в шоці, я в ах... з цього всього.
От такі і керують поголовно. Вчаться на ходу. Головне, щоб людиною був, допоможуть більш досвідчені, там сильне братерство
Pauderpuff• 26 июня 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Держава про нас не дбає
Девочки, просто жалуйтесь, чтоб комменты удалили или заблочили. Надоели эти колаборантки. Прям каждую тему развивают тему зрады и невиноватой раиси
Ответ дляviika65
Я як згадаю викладачів,це ж військові,люди служби.На надівання протигазу давалося пару секунд і якщо в тебе не виходило,то ти стояв годинами до ізмору.Я вже мовчу про навчання в військовому вузі,там дисципліна.Колись не міг зрозуміти нащо це все,а оказалося неспроста.
Ответ длякосмея
Это нужно 150 000 наемников и платить им больше нужно.
Вы хоть посчитайте какие это деньги, да и где их сколько взять?
Тут своим военныем выплаты задерживают а то наемники ещё, все хотят мира но воевать никто не хочет естественно,так не бывает,а перестанут платить нашим ещё вообще будет жопа
Ответ дляMarusya22
Що значить де? У нашій країні вже 8 років війна, хіба ви не знали? От звідти і досвід. Особливо це стосується сил ССО. Плюс часто проводили спільні навчання з НАТО, це теж не іграшки. На момент війни чисельність ЗСУ складала більше ніж 200 тисяч осіб, це все кадрові військові. Ви стверджуєте, що більшість з них загинули? Це сільки, на вашу думку - 180 тис, 200 тис? Чи скільки? Так, нажаль, наших військових гине дуже багато, і часто ці втрати не є виправданими. Але не все так погано, як ви намагаєтесь представити
Ну отнимите количество штабников и разных бумажкопереклователей.
СтрашнаяНаташа• 26 июня 2022
Ответ дляTatianaKirill
Ну, як бачите, і тут таке писати не можна... Все добре і всі це знають.
СтрашнаяНаташа• 26 июня 2022
Ответ дляОленёнок
Просто не пишите бред
Ок, не буду. Але якщо не треба відповідати на запитання автора, спираючись на власні спостереження і власний досвід порадницям, то думаю, автору треба просто напряму запитати у Залужного, куди направлять її чоловіка і як будуть розвиватися події. А ми просто на кофейній гущі гадаємо.
Mariya Prokhorova• 26 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Подивіться інтерв´ю у Бутусова про 22-річного командира Сема, посмертне інтерв´ю. Ніде ніколи не служив
Бутусова також треба трішечки заспокоїтись , іноді мені здаєтся , що його заносить , щоб сказати ’ а ми попереджали ’
Mariya Prokhorova• 26 июня 2022
Ответ дляalex512
Десантно штурмовое подразделение это передовая. Они самые первые идут, за ними остальные подтягиваются
Десант - це еліта любой армії світу !
Ответ дляTatianaKirill
Хто ж на варті стояв ?
TatianaKirill• 26 июня 2022
Ответ дляТамилa 1
Хто ж на варті стояв ?
дуже вдале питання
вартові+алкоголь
BusinkaKiev• 26 июня 2022
Ответ длякосмея
С другой стороны, за нашего убитого государство платит 15 млн , думаю наемники дешевле