Кто и что думает по этому поводу ?
⁉️ ВІЙСЬКОВИЙ ОБЛІК ЖІНОК В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ: чи будуть мобілізовувати військовозобов´язаних жінок?
💁🏻♂️ Військовий облік для жінок стартує від 01 жовтня 2022 року. В умовах воєнного стану можна не чекати до жовтня, а стати на облік зараз. На облік можуть стати жінки молодші 60 років, не мають протипоказань через здоров´я та професія чи фах якої є у наказі Міноборони.
👉🏻 Що таке «ПОВІСТКА»?
❓ Чи одразу мобілізують жінку, яка стала на військовий облік?
Після того, як жінка стала на військовий облік, вона перебуває у запасі збройних сил, національної гвардії чи інших військових формувань Жінок, які перебувають на військовому обліку, можуть призвати на військову службу, залучити до виконання робіт із забезпечення оборони держави у воєнний час, в окремих випадках жінку можуть мобілізувати за найбільш дефіцитними військовими фахами до збройних сил чи інших складових сил оборони. ❌ СЬОГОДНІ ПОТРЕБИ В ЗАГАЛЬНІЙ МОБІЛІЗАЦІЇ ЖІНОК НЕМАЄ ❌
❓ Якщо жінка має неповнолітніх дітей чи можуть її призвати на військову службу?
Жінки, які мають неповнолітніх дітей (до 18 років), можуть бути призвані на військову службу ЛИШЕ за їхньої згоди та за місцем проживання.
❓ Чи може жінка, яка стала на військовий облік, виїхати за кордон?
Військовозобов´язані жінки під час воєнного стану НЕ МОЖУТЬ виїхати за межі України КРІМ ТИХ, хто не підлягає призову на військову службу під час мобілізації (стаття 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»).
👉🏻 «ЗНЯТИЙ З ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ»: чи допоможе ця відмітка перетнути кордон?
❓ Чи може жінка відмовитись стати на військовий облік та від проходження військової служби?
Згідно з Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» жінки, придатні за станом здоров´я та віком, зі спеціальністю або професію, спорідненою з відповідною військово-обліковою спеціальністю повинні стати на облік.
❗️ Обов´язки військовозобов’язаних жінок
▫️ Перебувати на військовому обліку за місцем проживання. У разі тимчасового вибуття за межі України бути за місцем консульського обліку в дипломатичних установах України.
▪️ З’являтися за викликом до територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строки, зазначені в отриманих ними документах.
▫️ Не змінювати місце проживання без дозволу військового комісара, керівників СБУ або Служби зовнішньої розвідки після оголошення мобілізації та у воєнний час.
▪️ Проходити медичний огляд та лікування.
▫️ Проходити підготовку до військової служби, військову службу і виконувати військовий обов’язок у запасі.
▪️ За 7 днів прийти до територіального центру для зняття з військового обліку, якщо треба змінити місце проживання, поїхати у відрядження, на навчання, у відпустку чи лікування (на більше, ніж три місяці за межі України). Також якщо змінюється місце проживання у межах міста, але в іншому адміністративному районі.
▫️ За 7 днів повідомляти органам, в яких перебувають на військовому обліку, про зміну сімейного стану, стану здоров’я, адреси місця проживання (перебування), освіти, місця роботи та посади.
▪️ У разі втрати військово-облікового документа негайно повідомити про це територіальний центр комплектування.
👉🏻 Що таке «ПОВІСТКА»?
Ответ дляMy_everything
Девушка, ну так вперёд лишайте. Советчица это некий срез мнений. Вот Вам мнение людей. Большинство за выезд мужчин. Это я только средину голосования заскринила. Дальше было ещё больше голосов. Лишайте гражданства и останетесь с 5-10 млн воевать и строить. Лишайте. У многих нервы уже на пределе. Только выпустите из тюрьмы.
Удалено администрацией...
herba fresca• 27 июня 2022
Ответ дляclernikol
Я по закону не подпадаю под воинскую службу, я выполняю другие функции тоже связанные с обороной.
Опять отмазки.
Короче, воевать вы хотите чужими руками.
Вот читаю, и всё больше убеждаюсь, что нет смысла воевать ради таких как вы.
Главное, чтобы дали выехать всем желающим.
А вы сидите дальше, ждите повесток. В компании таких же патриоток.
My_everything• 27 июня 2022
Ответ дляclernikol
Удалено администрацией...
Я и ещё много миллионов украинцев
а Вы настоящий патриот, диванный только. Даже под ву не подпадаете. А других судите.
herba fresca• 27 июня 2022
Ответ дляolya8385
чоловіки воюють, жінки з жовтня почнуть
Женщиныи сейчас воюют.
Ответ дляherba fresca
Опять отмазки.
Удалено администрацией...
herba fresca• 27 июня 2022
Ответ дляclernikol
Удалено администрацией...
С удовольствием.
Пусть выпускают и лишают.
herba fresca• 27 июня 2022
Ответ дляMtatjana
Ахахаха
Ну вот и не ваше дело, говорить что и кому делать
Это диванные патриоты
My_everything• 27 июня 2022
Ответ дляclernikol
Удалено администрацией...
Да Вы сама спряталась за спинами других людей. Какое право имеете ещё и осуждать ?
Ответ дляMy_everything
Ещё раз, я не спряталась! Моя профессия напрямую связана с обороной страны. Я могла уволиться, уехать и не рисковать своей жизнью, но я этого не сделала и не собираюсь делать.
herba fresca• 27 июня 2022
Ответ дляMtatjana
Ага, потом «мой не может, потому что у него мама больная воспалением хитрости», и т д и т п
Или еще отмазка-мой не служил.
То есть уклонился в свое время, и теперь хочет.
Пусть сейчас идет служит, учится на учениях.
herba fresca• 27 июня 2022
Ответ дляclernikol
Удалено администрацией...
А вы чем отличаетесь с вашим мужем?
Оба не на фронте, со своими отмазками.
Точно крысы, других хотите отправить.
Оба не на фронте, со своими отмазками.
Точно крысы, других хотите отправить.
herba fresca• 27 июня 2022
Ответ дляclernikol
Удалено администрацией...
Вам тоже.
Вы же не на фронте
herba fresca• 27 июня 2022
Ответ дляclernikol
Идите добровольцем.
И ваш муж тоже
herba fresca• 27 июня 2022
Ответ дляMy_everything
++++
herba fresca• 27 июня 2022
Ответ дляclernikol
Я то как раз далеко не диванный.
Если не на фронте, то диванный.
Ответ дляwer-inn
а как они узнают какой диплом? Я вот в 1997 закончила-электрик, специальность попадает под учет, а в 2004 административная деятельность, не попадает вроде под учет. И какой им показать? Как они узнают?
У вашій справі в кадрах є відомості про навчання. В податковій також, цілком можливо, вже є відомості про навчання. Зобов´яжуть МОН надати базу з випускниками за всі роки... Тут варіантів безліч. Жінкам теж зараз зроблять щось на зразок приписних/ військових квитків, як у чоловіків, без яких на роботу не влаштуєшся, не пропишегся.
herba fresca• 27 июня 2022
Ответ дляclernikol
Удалено администрацией...
Ваш мужик сидит у вас под юбкой.
Бесконечно ’ждёт повестку’.
Но вы там что-то тявкаете, что другие вас должны защищать.
Если у многих семьи выехали, то защищать им негого.
У вас есть ваш муж, пусть он вас и защищает.
Чужие мужья вам ничего не должны.
Вы их детей растить не будете.
Бесконечно ’ждёт повестку’.
Чужие мужья вам ничего не должны.
Вы их детей растить не будете.
alena19842010• 27 июня 2022
Ответ дляГитаристка
я думаю воевать нас никто и не планирует отправлять, это продумано, что б сделать невыездными. Походу европа пропихивала это условие, в надежде успеть до вторжения.
Точно , может , что бы уменьшить наплыв беженцев , или что бы тут было кому пшеницу выращивать, что бы Европу кормить, хз
Днепр Елена• 27 июня 2022
Ответ дляA no name
В законі спеціальність АБО професія. А це майже всі, бо любу професію підтягнуть під той перелік спеціальностей.
Не любую, там указан перечень профессий. Но в любой современной компании должности названы совершенно по другому и Вы не попадаете под список под призыв. Лично в моем случае именно так и меня невозможно призвать пр списку.
Ответ дляherba fresca
Ваш мужик сидит у вас под юбкой.
Бесконечно ’ждёт повестку’.
Чужие мужья вам ничего не должны.
Вы их детей растить не будете.
Бесконечно ’ждёт повестку’.
Чужие мужья вам ничего не должны.
Вы их детей растить не будете.
Мой муж стоит на воинском учёте. И не прячется в отличие от вас и вашего муженька.
herba fresca• 27 июня 2022
Ответ дляclernikol
Мой муж стоит на воинском учёте. Как только, так сразу. Не переживайте.
Ага, конечно.
Такие с 2014 все ждут.
Гитаристка• 27 июня 2022
Ответ дляДнепр Елена
а разве так можно, если специальность подпадает, то я так понимаю уже не отмажешся.