Зарегистрированы в Словакии, нашли жильё в Германии и хотим отказаться от статуса тут и переехать в Германию. У кого был такой опыт. Нас заверяют что мы можем это сделать.
ShalenaBdgilka• 27 июня 2022
Выясните это там , куда собираетесь переезжать. Подруга из Словакии переехала в другую страну без проблем
Автор, раджу Зробити запит саме у те місто, куди плануєте переїжджати. Бо мене також лякають що можуть не дати і порадили дізнаватись.
Але майте на увазі, що скоріш за все соціал не дадуть. Принаймні мені так сказали юристи. Хоча я на нього і не претендую. Хочу лише переїхати до Німеччини.