Доброго дня 💙💛 Скажіть, будь ласка, чи має вираховуватися ПДФО та військовий збір при нарахуванні аліментів? Колишній чоловік офіційно не працює, аліменти нараховуються 25% від середньої заробітної плати по місцевості.
Попередній спеціаліст не вираховував 19.5% від середньої заробітної плати, а тепер змінився спеціаліст і повідомив, що від середньої заробітної плати буде спочатку вираховуватися ПДФО і військовий збір 19.5%, а після того вже будуть нараховувати аліменти 25%. Чи були якісь зміни в законі? Чи це теперішній спеціаліст нараховує не вірно чи попередній рахував не вірно? Можливо хтось зможе допомогти, буду дуже вдячна 🙏 По місцевості не можна шва добитися вже тижні.
Ответ дляLilu99
Спочатку сплачуються всі податки із ЗП, а потім утримуються аліменти та ін.виплати по виконавчих листах.
Навіть, якщо колишній чоловік офіційно не працює??? По факту він же ж ніякі податки не сплачує? Чи це незалежно від того чи оф.працює чи ні, то всім вираховують 19.5%?
Ответ дляGupa
Так, новий спец рахує вірно
Навіть, якщо аліменти виплачують згідно з рішенням суду, 25% від заробітних доходів?
Ответ дляkatya260611
Так. Якщо у чоловіка немає офіційної ЗП з якої можна обчислити 25%, то береться офіційна середня ЗП по місцю реєстрації платника і з неї нараховують борг по аліментам 25% (якби це була його ЗП ’на руки’, тобто після сплати податків)
Ответ дляLilu99
Для прикладу середня заробітна плата по місцевості 13358 грн., то від 13358-19.5%=10753.19-25%=2688.30 грн., вірно?