Замороженная селедка• сегодня в 11:19

Сусідка попросила мою доньку посидіти з її дитиною на канікулах

Моїй донці 15, у сусідів дитина приблизно 1-2 клас, живемо в одному під´їзді, ніколи не спілкувалися, тільки вітаємося. Підійшла вчора сусідка і запитала, чи не зможе моя донька на наступному тижні приходити до них додому і сидіти з її сином з 9 до 17. Нікуди не виходити, не гуляти, просто сидіти у них вдома, давати дитині їжу, спілкуватися з ним, може гратися. Їм немає з ким лишати дитину на канікулах. Сказала, що "віддячить". Моя донька ніби не проти, вона собі вже там намалювала космічні заробітки, хоча чітко ніхто нічого не казав про оплату, просто "я віддячу". Мене якось трошки бентежить ця затія. Відпускати? Про що варто потурбуватися?
Зробіть вибір:
вже голосів: 333
Відпускати
Відмовлятися
Інше
Оябунчик• сегодня в 14:11
З моєю донькою також сила інколи сусідка, коли мені потрібно було на роботу, але по 3-5 годин, дитині було 5 років. Дівчина дуже відповідальна, але вона щ нею гралася і читала щось і то не кожен день. Ви самі маєте вирішити
maggymys• сегодня в 14:12
в штатах це розповсюджена справа - коли підлітки сидять з маленькими дітьми за гроші. Але там це нормальна перша робота з погодинною оплатою, а не абстрактне ’віддячу’.
Дюйм оф о4ка• сегодня в 14:17
Автор, ця ситуація сталася в колеги. Вона вийшла з декрету і сина завезла сестрі, яка теж в декреті. І все було чудово. Марія приїхала забирати сина і він в неї на очах падає з дивана і головою об батарею. Все сталося в секунді. І обидві жінки були в кімнаті. Я не про оплату, яка б теж мала бути. А про відповідальність і готовність відповідати
Бюст Березуцкого• сегодня в 14:17
Спросите прямо: ’Дочка согласна.Вас устроит сумма в ... гр. в день’.
Пліткарка• сегодня в 14:27
Так все просто, якщо дочка погоджуеється - домовитись про оплату. Це нормальна підробітка підлітку. 1-2 клас - уже немаленька дитина, вона впорається.
Позаземний розум• сегодня в 14:28
Нет. Это большая ответственность , а дочь сама ещё ребенок.
Ковбой Хагис• сегодня в 14:47
Ответ дляЗамороженная селедка
У доньки від 2 батьків в місяць 10-12 тисяч кишенькових в 15 років, витрачає вона їх виключно на свої хотілки та прогулянки, усім необхідним я її забезпечую. Ви серйозно про мало і мізер? тут якась паралельна реальність, чесне слово. У мене є знайомі з власним бізнесом і мільйонними обертами, у яких діти в 16 років працювали. Працювати це не про бідність, це про абмітність.
Амбітність, правильно слово пишіть, у мене сестра рідна має дохід від 20 000 долл в місяць, їй ніяка сусідка таке не скаже, якщо б така ситуація склалась би, то вона одразу сказала ’ні’.
вентиляторная• сегодня в 14:51
Ответ дляЗамороженная селедка
Вона у мене запитала, я сказала що поговорю з донькою, ось сьогодні треба щось відповісти
Автор, спитайте сусідку прямо, яка оплата в день? Моєму сину 16, він підробляє, оплата за день 7-8 годин - 900-1000 грн. + чайові. На менше нехай донька і не погоджується. Сусідка може бути хитро зробленою, тому питайте як є. Якщо донька на оплату погодиться, яка та запропонує, тоді нехай підробить, це гарна практика, але тут має бути чітко все озвучено, і дівчинку вчіть - без сорому в цих питаннях.
вентиляторная• сегодня в 14:56
Ответ дляНаучительница
А ваш ребёнок, не ребёнок? Погулять на каникулах не хочет. Я уже молчу, что родители должны обеспечивать, чтоб ребёнок не работал
Для підлітків це нормально, і гарний досвід, батьки дітей зазвичай забезпечують, але це не відміняє того, що дитина хоче мати суто свої зароблені гроші, і на щось збирати дороговартісне, але суто своє. В США це абсолютно нормальна практика, 15-16 років, підлітки йдуть підробляти. А у нас це сором, значить батьки не такі, як раз це правильне виховання, якщо дитина виявляє бажання сама.
вентиляторная• сегодня в 14:57
Ответ дляОябунчик
Скільки ви платили?
вентиляторная• сегодня в 14:57
Ответ дляОябунчик
Скільки ви платили?
автор Замороженная селедка • сегодня в 15:04
Ответ дляГуру троллинга
ви уважно подивилися ? це витрати на карті матері! вона дівчинці перекинула 100 грн зі своєї карти. якщо у мами такі витрати на місяць - то про яку забезпеченість підлітка йде мова ?
Це інфографіка виключно про мої пересилання коштів на карту доньки, а не мої витрати по карті
автор Замороженная селедка • сегодня в 15:07
Ответ дляЗ царем в голові
А какая необходимость вашему ребенку вместо каникул сидеть с чужим ребенком? Вы классно дружите? Ей предложили оплату по расценкам няни? Знает ли она, что делать с ребенком в экстренных случаях: подавился, ударился и пр.? Кто потом будет отвечать, если он её не будет слушаться и творить что попало?
И главное, почему они не найдут на неделю взрослую няню?
Їй цікаво, це ми тут прагматичні дівчата, які вже вкусили це життя і у всьому бачимо лише підступність, а для неї це щось нове, плюс типу робота.
вентиляторная• сегодня в 15:08
Ответ дляЗамороженная селедка
Повністю з вами згодна в цьому пості, але не згодна що ви не хочете з сусідкою обговорити питання оплати, тому що вона саме до вас звернулася перше, а не до доньки, і ви як мама в такому випадку можете спокійно узгодити це питання.
Захекалася читать• сегодня в 15:27
Я бы не пустила, не дай Бог, что-то случится с тем ребёнком, ваша будет виновата, поэтому нет.
Фрикаделька• сегодня в 15:31
Ответ дляПримарочка
Я б відразу попросила озвучити суму « подяки» я так з 2 сусідкиними дітьми малими 2 доби сиділа, теж обіцяла віддячити. Знаєте яка подяка була??? « спасіба» сказала, ну подякувала ж. Тому раджу озвучити суму і щоб оплата була кожного дня
Я так за котом убирала соседским)))) тоже за спасибо. Я ничего и не ждала, но как то неприятно. Могли хоть шоколадку или магнитик привезти мне было бы ок
Тень льва• сегодня в 15:42
оговорите ЗП, чтобы это не было шоколадка в конце.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• сегодня в 15:44
Ответ дляГуру троллинга
Да що ви 🤣🤣
Ось я вам даю скріни різною аналітики з однієї з моїх карт 😅 що про це скажите?
Тарабарщина• сегодня в 15:45
Ответ дляКонотопська відьма
Ваша дочка ещё сама ребёнок!
А че нормально, я сам помню когда в глубоком детстве меня родители оставляли на соседскую дочку, мне было лет 5-6 ей 14-15, мне было с ней очень интересно, она меня научила играть в карты, в нарды, в домино, на голове стоять, может времена были другие, сейчас сиделка просто будет сидеть тупить в телефон и смотреть чтоб ребенок просто не сдох и никак его развивать не будет
Черговий по кухні• сегодня в 15:52
Ответ дляФайна_зупка
І за дитинство і вузівську юність.
А мене тут хейтять ті, чиї діти мусять працювати з 14
Ну тут по обстоятельствам. Я, например, очень хотела работать в студенческие годы, а родители были против. Все мои подружки кто промоутером, кто курьером подрабатывали. Когда мы закончили институт, то им в фирмах, где они работали, стали предлагать перейти на более высокие должности, потому что они заранее себя хорошо зарекомендовали. А меня никто никуда брать не хотел без опыта. В итоге пошла тоже в 22 года промоутером работать, потом стала менеджером и т.д. Но я всегда отставала от своих подруг в карьере года так на 3.
Сейчас у меня сын подросток и мой подход другой. Я считаю, что тут нужно учитывать желание ребенка. Если хочет работать, то пусть работает, если не хочет, не чувствует необходимости, то пусть не работает.
Можу брикнути• сегодня в 15:59
Ответ дляАйболитная
это у вашего ребенка все каникулы насмарку, ей предлагают конкретную работу с большой ответственностью - потому я бы четко спросила о размере ’благодарности’ и дочка бы уже решала. Может ей шоколадку подарят под видом благодарности.
Так, знаю декілька випадків, де віддячу, -це був невеличкий тортик або крем для рук за величезний масив роботи. І я пишу не про дитячу працю. Тому завжди треба конкретно домовлятися
Вилами по воде• сегодня в 16:02
Ответ дляЗамороженная селедка
Тут треба конкретно зʼясовувати, скільки сусідка платитиме і що входитиме в обовʼязок доньки, з котрої до котрої години сидіти з дитиною.
Inconvenient• сегодня в 16:11
Ответ дляВсе буде Україна
скромна просто
Для певної категорії людей скромна, яка ніяковіє, замість того, щоб одразу запитати про оплату і оговорити умови - це дурнороб. І та жінка, яка її доньку угледіла і запропонувала ’віддячити’, мабіть теж на це розраховує.
Inconvenient• сегодня в 16:16
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ні, дитина вдариться головою об тумбочку і треба викликати швидку.
Швидка відразу запитає, хто з дорослих був з дитино. Нікого. Поліція. Неналежне виконання батьківських обовязків. Мама скаже а я попросила сусідку і її доньку. Питання до сусідки - де була вона, що двоє неповнолітніх без нагляду
Сама матуся влаштує сварку, ще й яку. І діти бувають такими, що з ними важко впоратися дорослим, а тут буде підліток. І заради чого це все? Заради якихось цукерок?
Xвостокрутелка• сегодня в 16:16
Ответ дляЗамороженная селедка
спитайте скільки заплатять
ВільнаНазавжди• сегодня в 16:17
це повноцінна няня виходить, треба одразу обсудити це, а то вам шоколадку дадуть і дякую
Inconvenient• сегодня в 16:18
Ответ для12 галюцинаций
У меня по соседству девочка такого возраста живёт. Этот ребёнок все время хочет внимания. Тем более ваша дочь не взрослый, а старший ребёнок. Ей придётся играть, общаться. Это может быть очень утомительно. Если уткнется в книгу, то ей там ребёнок устроит моральный террор с высокой вероятностью. Опять же, а что она будет есть? Смотрите, как бы её не попросили в понедельник суп разогреть, а во вторник макароны сварить. К пятнице будет готовить на семью и мыть посуду тоже.
Я поддерживаю вариант спросить об сумме оплаты и попросить рассчитываться не в конце, а ежедневно вечером.
Ещё обсудите, что происходит, если родители вернулись, не в 17.00, а в 18.00.
Ну и последнее, как вариант, иногда удобнее чужого ребенка терпеть на своей территории. Мол, вот стол, сиди рисуй, вот игрушки, ковёр, сиди играй, а я пошла голову помою, делами своими займусь. Но я не знаю ваших обстоятельств, может вам такое и не подойдёт.
Ні, краще на їхній території щось ламати або розбивати.
Inconvenient• сегодня в 16:19
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я б сказала доньці, щоб сказала цій мамі ’Мама сказала, щоб Ви з нею зв´язалися’ і обговорила б всі питання з мамою дитини. Бо віддячити може бути і шоколадка, а ваша дитина витратить свої канікули на благодійність
А ще краще, нехай відправляють дитину на вашу територію. Бо 15ти річну дівчину модна непогано і підставити.
А взагалі скоріш за все не пустила б в чужу квартиру свою доньку.
ЦІлком можливо.
Клептоманка• сегодня в 16:20
Ответ дляЗамороженная селедка
А если тревога? Какие действия у Вашей несовершеннолетней дочки да еще с чужим ребенком в чужой квартире, из которой по договоренности нельзя выходить? А если кто-то днем позвонит в эту квартиру? Ну и никто не застрахован от таких ситуаций, что если что-то там в квартире пропадет, Вашу дочь могут обвинить в этом. Та даже этот же ребенок может спрятать что-то ценное и потом на Вашу дочь это повесят. Тем более, Вы не знаете хорошо этих людей, а только здороваетесь. Что там в голове может быть, хз. Моей дочери 15 лет и я была бы против такого непонятного заработка. Тем более, у Вас нет такой острой необходимости в плане финансов.
Inconvenient• сегодня в 16:21
Ответ дляЗамороженная селедка
Це чудово, але нехай працює там, де дійсно заплатять.