Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
Kolibri_18• 30 сентября 2022
Ответ дляlenchik maha
Автор вже писала, що водій, то Столтенберг, генсек НАТО. І сьогодні він буде робити безпрецендентну заяву о 19,00
Може, і Столтенберг, але не сьогодні :(
він жодного разу рішучості не демонстрував з початку конфлікту.
DamianaD• 30 сентября 2022
Ответ дляKolibri_18
Може, і Столтенберг, але не сьогодні :(
І я так подумала :(

Це ще не кінець.
Буде ще наступ з білорусії.
Кремезний злодій - це лукашенко, а не Єрмак.
ДАР и Я• 30 сентября 2022
Ответ дляiryna _b
У автора поста тоде что-то с цыфрой 4 было в снах? Не помните?
Вот , в скрине, выше ответили
lenchik maha• 30 сентября 2022
Ответ дляKolibri_18
Може, і Столтенберг, але не сьогодні :(
Уже посмотрела и расстроилась((((а такие надежды были..
Lady luck21• 30 сентября 2022
Ответ дляДАР и Я
Вот , в скрине, выше ответили
может 24 год
DamianaD• 30 сентября 2022
Ответ дляKolibri_18
Може, і Столтенберг, але не сьогодні :(
Ніколи вже, мабуть....
Його повноваження, як генсека НАТО, сьогодні закінчуються :(
lenchik maha• 30 сентября 2022
Ответ дляDamianaD
Ніколи вже, мабуть....
Коли нового обиратимуть? Там наче у Джонсона є шанси очолити альянс
DamianaD• 30 сентября 2022
Ответ дляlenchik maha
Не знаю.
Думала сьогодні про це скажуть.
Распродажа Цены Ниже Пролетов• 30 сентября 2022
Ответ дляольгалев
может 24 год
Может сначала хотели 2 области захватить, сейчас 4?
AnnaTanTik• 01 октября 2022
Ответ дляAestas
Гарно. У сні з нарадою приміщення було більшим, наче святковим, більше людей, військових. Стан втомлений але піднесений, відчуття надважливості моменту. Наче щось історичне вирішується. Я собі зрозуміла, що цей ’натяк’ - зустріч яку показали на загал - була не єдиною і в ширшому колі. Що підтримка насправді в рази масштабніша ніж ми можемо знати.
Хочеться вірити, що це щось про сьогоднішні заяви. Що нам усе не показали.
natallochka• 01 октября 2022
Читаю цю тему давно, вірю в перемогу.
Вкрадена залізниця це наступ з бідлораші. Вчора ввечері стало зрозуміло що напевно він буде.
ZhukOlena• 01 октября 2022
Ответ дляnatallochka
Читаю цю тему давно, вірю в перемогу.
По чому стало зрозуміло?
Жули-ули• 01 октября 2022
Я хочу вам сказать, что анализировать сны автора дело не благодарное. Мы никогда не сможем их понять на 100%. Они поэтому и вещие и снятся автору, там дают те картины которые знакомы ей.
Тут автору надо заняться медитациями и «почистить» канал связи))
Автор нам дала очень много! Главное, надежду и веру. И очень жду этого купания девушки и как она выльет грязную воду!

Сейчас мы домысливаем уже многое исключительно из-за новостей и личных проблем и страхов)

Я к тому, что никто не знает, что там за 4, что за жд. И что там этот столбнерг или гурриш
автор Aestas • 01 октября 2022
Ответ дляЖули-ули

Дякую! І ви мені багато дали! Я маю на увазі в вашій особі усіх, хто підтримував. Згодна, що слід напевно більше уваги зосереджувати на духовному рості. Але поки як є.

Щодо інтерпретації не погоджусь. Дуже багато цінного допомогли зрозуміти якраз сторонні. Найбільша цінність форуму як на мене - різний досвід, різні кути погляду. Я не вірю в одноосібну інтерпретацію якраз по тій же причині - мій особистий відбиток. Тому викладаю сни максимально точно.

Також згодна, що найголовніше в усьму цьому - тенденція, послідовність деталей, що ведуть до перемоги. І вони є на щастя. Тому дійсно надія ще жива.
автор Aestas • 01 октября 2022
Щодо сну про генсека - вважаю він справдився. Коли побачила фото запорізької колони - як окропом обдало - автомобілі стоять, бруд, знущання. Дуже схоже. Щодо виступу генсека - навіть не слухала. Важливі не слова, а вчинки. Він сказав те що мав сказати по протоколах. По факту - мегапотужні ракети уже в Україні. Мегакрутезне спостереження уже над Чорним морем. Додала скріни.

Це перші ліпші новини, що потрапили на очі. Факт прийняття в НАТО зараз неможливий по цілому ряду причин, але ніхто не сказав що вони не будуть допомагати. За міль нарешті взялися серйозні парубки. Все інше - деталі. Хто саме йому влупить - то справа військових. Суть незмінна - бидлоту зараз будуть нищити і давати здачі за все. Ні секунди в цьому не сумніваюсь. Як тоді вперше з третім поверхом була впевнена, що йде біда, так і зараз наважусь сказати, що кожною клітинкою відчуваю силу на нашому боці.
автор Aestas • 01 октября 2022
Ответ дляnatallochka
Читаю цю тему давно, вірю в перемогу.
Не погоджусь. Мені здається, що був сон про дерунів - військові, що зайшли по периметру в озеро по коліна і стоять лютують, але вдарити не можуть чи не дозволяють.

То сон, а об´єктивно головний дерун не дурень - стільки років морочити голову молі також треба мати розум. І на відміну від психопата, він патріот. Збоченець, тиран, але не дасть знищити країну. Ну це я так відчуваю. Я дуже влітку боялась. Але подивіться по вчинках - він нічого не робить з того, що обіцяє плешивому. Набреше йому і тримається осторонь.
Жули-ули• 01 октября 2022
Ответ дляAestas

А от тут ви дуже праві
Воно так і є
natallochka• 01 октября 2022
Ответ дляZhukOlena
По чому стало зрозуміло?
Міль не зупиниться, будуть використані всі можливості.
В них як і в нас назад дороги не має.
Але вони розуміють тільки силу, бо вони раби, а рабів треба гнітити щоб вони почувалися добре.
Нам потрібна зброя, багато зброї.
І генсек НАТО фактично вчора її пообіцяв
Irpland• 01 октября 2022
Ответ дляnatallochka
В них як і в нас назад дороги не має.
Нам потрібна зброя, багато зброї.
В них є шлях назад - вибрати нового голову рф. Скинути всю вину на маразматика і відкрити новий діалог з Європою. Зеленський про це сказав - будуть переговори тільки з новим президентом, захід про це каже. Чекаємо. І молимось.
глазурька1• 01 октября 2022
Ответ дляIrpland
Європа на все очі закриє, а ми не пробачимо ніколи.
juliet86• 05 октября 2022
Привіт, дівчата. Захотіла поділитися, снилися дивні сни кілька днів поспіль з відчуттям важливості побаченого.
Сьогодні наснилося, ніби небо над Києвом закрите куполом з бетону, він весь у тріщинах, усюди стирчить арматура. Я дивлюся на нього з двору будунку свекрів та бачу з такої ж арматури стоїть нерухомий млин/вітряк. Чоловік каже, що треба це все розбирати скоро буде. Відчуття, що купол наразі стоїть, але він не надто надійний.
Інший сон теж про Київ, люди спускаються у метро, я бачу, що вся підлога вкрита личинками комах. Спочатку лякаюся, але розумію, що вони ніби за прозорим пластиком та я їх не торкаюся. Люди їдуть в евакуацію, їх може забрати на декілька місяців красивий лайнер з річкового вокзалу, але лише жінок та дітей...
Я з березня вдома не була, тому може мені Київ сниться. Не можу зрозуміти, що млин та личинки означають, а все інше дуже символічне.
ZhukOlena• 05 октября 2022
Ответ дляjuliet86
Якийсь сон негативний. Може знову думають на Київ йти? Або дронами атакувати?
juliet86• 05 октября 2022
Ответ дляZhukOlena
Сподіваюся, що ні( Я вже думала, додому ненадовго з´їздити, треба справи деякі владнати, а сьогодні вночі ці дрони в БЦ, їхати передумала(
Про млин, який стоїть - це мабуть економіка наша, хоча у столиці як раз всі більш-менш працюють.
Kolibri_18• 05 октября 2022
Ответ дляjuliet86
щось мені також Ваш сон негативно сприйнявся. Бетонний купол - це ніби до того, що Київ гарно захищений. Але тут відчуття - що купол-то є, але він не надто надійний. Чому ж чоловік каже розбирати? Війна скінчилася? з яким фіналом?

чому люди спускаються в метро? як у сховище, чи на роботу їдуть? Лайнер на вокзалі... Куди по Дніпру можна поїхати в евакуацію? чим далі на південь, тим небезпечніше. проти течії - чим північніше, тим ближче Білорусь. Нащо з Києва в евакуацію, якщо в Києві більш менш спокійно?
Настрій від переказу сну тривожний, якшо чесно. не обнадіює.
juliet86• 05 октября 2022
Ответ дляKolibri_18

Так, тривожно( у ві сні чоловік сказав, що скоро треба буде розбирати, може це натяк на закінчення хоча б гострої фази
бресточка• 05 октября 2022
Ответ дляjuliet86
Ваши сны имеет свойство сбываться? Или просто нервы, переели на ночь?
juliet86• 05 октября 2022
Ответ длябресточка
Многие сбываются, но иногда не так, как ожидала.
Часто присутствует символизм и трудно понять, что стоит понимать в буквальном смысле, а что в переносном.
Например, прошлым летом, снилось бомбоубежище и звук сирены, прямо очень явно. Я думала, что это символы, сонники читала, а надо было документы в порядок приводить
автор Aestas • 06 октября 2022
6.10 ⠀
Жінка, 30-35 спостерігає за підготовкою до свята військового чиновника. Вона не запрошена, не організатор. Просто дивиться як готують вхідну групу, прикрашают святково приміщення для прийому. Що за торжество незрозуміло - чи то ДН, чи свято до якоїсь події. Єдине, що це точно щось навколо конкретної особи, військовий, офіційний прийом.⠀
⠀
Наступна картинка кабінет війскового. В руках жінки розірваний навпіл штандарт. Виглядає як радянський вимпел тільки розміром як прапор. По контуру бахрома із золотої нитки. Дорога щільна темночервона тканина на ній вишиті металевими нитками слова і символи. Здається було вишито генерал майор. ⠀
⠀
Цей вимпел/штандарт розірвала жінка. З цього приводу в неї ніякої рефлексії - радості чи переживань, що знищено важливий артефакт. Я дивлюся і розумію, що відновленню він не підлягає. Там складна точна робота, усі нитки металеві, складні візерунки. Бачила усе деталізовано.⠀
⠀
Жінка забирає нижню половину штандарту собі, кладе в кишеню. верхню залишає в нього на столі. Спокійна навіть дещо відсторонена виходить. Підготовка до свята продовжується. Вхідна група вже готова. Недалеко від приміщення паркуються авто, наче прибувають гості. Вона йде геть не привернувши нічию увагу, непомічена.
natamala• 06 октября 2022
Дн путіна. Ми щось зруйнуємо в його планах
Saintpaulia• 06 октября 2022
Цікаво, чому немає емоцій від розірвання. Але сподівання, що це початок чогось хорошого, може ще просто не дуже зрозуміло, наскільки важливий крок