Кумушка• 28 июня 2022
Ща узнаем кто купил права. Заходите)
Просьба, не кидайте пункт пдд по этому вопросу.Хочется увидеть реальные результаты.
Поехали
Результат:
вже голосів:
987 (65.93%)
Не должен
357 (23.85%)
Должен уступить
153 (10.22%)
Результат
Кумушка
• 28 июня 2022
Ответ дляPmB
Ааааааааааааа
На картинке нет, значит прем.А шо такое!
Мадам Подлинник• 28 июня 2022
Ответ дляPmB
Там не знаку на дорозi немає. Тут у вас шось відсутнє.
А давайте без образ. Покажіть мені знак, а тоді кажіть, що у мене відсутнє
Мадам Подлинник• 28 июня 2022
Ответ дляКумушка
Он есть, потому что всегда ставится, просто срезали картинку неудачно , видно же
Де видно? Покажіть
Ответ дляМадам Подлинник
Вгамуйтесь уже.
Если вы едете и видите у себя знак второстепенной дороги , то просто поверьте что на той дороге что вы пересекаете знак главной дороги. Даже если вы его не видите.
Суслик , сука , есть )))
Мадам Подлинник• 28 июня 2022
Ответ дляPmB
Пздц
А глаза есть? Вы видите что едете со спуска а на подьем идет авто?
Этого достаточно
Блін, повторюю. Я їду зі спуску. Але звідки я маю знати, що відбувається на дорозі.
Мадам Подлинник• 28 июня 2022
Ответ дляPmB
Ну два .... это сила
Ага. Спробуйте отримати водійські права в ЄС. Тоді і поговоримо. Бо те, що відбувається у нас на дорогах- то масакра
Кумушка
• 28 июня 2022
Ответ дляМадам Подлинник
Де видно? Покажіть
Унесло ветром..Ваши действия?
Или вы не отличаете и спуски-крутой/нет?)
Сфера влияния• 28 июня 2022
Ответ дляМадам Подлинник
Якщо зі спуску, то у вас знак був за 150-300 м. Тут картинку показано з і сторони легкового. Цього достатньо для правильної відповіді.
Мадам Подлинник• 28 июня 2022
Ответ дляPmB
Только не надо про ес. Смешно.
Я отримала. А далі- сперечайтесь без мене. І як варіант: на дорогу може вибігти пішохід. На картинці немає. Але ж , судячи з усього, у нас можна дофантазувати, придумати. І
Мадам Подлинник• 28 июня 2022
Ответ дляPmB
Вгамуйтесь уже.
Суслик , сука , есть )))
Я ж Вас не чіпала. Хай буду дурною- мені пофіг. Що Вас так понесло- не розумію.
Ответ дляМадам Подлинник

Та там страшне на тiй дорозі, там і пішоход , і олень може вискочить. А ще полісмен. тай до всього настрато
Мадам Подлинник• 28 июня 2022
Ответ дляPmB
Я не знала что и в ес права всем подрят раздают
Ага. Мені пощастило.Бо в Україні грошей не вистачидо купити. Гарного вечора!
Сфера влияния• 28 июня 2022
Ответ дляPmB

Ні, там все не так. Там перша проїде маршрутка. Як в анекдоті. Знаєте? На екзамені. Запитують хто перший проїле- грузовик чи легковик. Правильна відповідь- маршрутка. Ученик питає- то її ж немає на картинці? А екзаменатор відповідає- так хто ж знає звідки вона завжди береться?
Ответ дляСфера влияния
Вы оленя не заметили? То я на маршрутчика намекала жыыыыж
Мадам Подлинник• 28 июня 2022
Ответ дляPmB
Ну тим хто вчить тим легше. Я здала сама з 1го разу 20 з 20 теорію і практику.
Тільки бачу, що наші водії до цього часу не згають, кому першому їхати на круговому. Совок рулить
Сфера влияния• 28 июня 2022
Ответ дляPmB
Не знаю на чем вы там ездите , но пдд у нас и в европе одинаковые.
До речі, там значно більше питань . Якщо не помиляюся 300. З теорії. Дивилася в автоледі. Там всі нюанси такі важливі. Наприклад, якщо дорога після дощу, на скільки у відсотках та метрах збільшується тормозний шлях у всих можливих учасників і таке інше.
Мадам Подлинник• 28 июня 2022
Ответ дляPmB

поражаюсь вашей упорности. Или жто слово по другому пишется
Да , по другому.
Господи... Ще ж до чого Ви приколюпаєтеся? Вам нудно? Ну, не сподобалася моя відповідь. Ідіть мимо. Або домалюйте знак на фото, допишіть уточнення- і я відповім по- іншому
Ответ дляСфера влияния
Конечно увеличивается.
Ответ дляМадам Подлинник
Вы уже уходили . Что не так?
Вам надо ви й малюйте. А тем кто знает правила малювать не надо.
Сфера влияния• 28 июня 2022
Ответ дляМадам Подлинник
Так. Думаю ви також. Наприклад я впевнена на 100 відсотків, що ви неправильно заїдете на круг в Києві на Колібрісі. І з´їдете з нього також не правильно. Якщо найду фото, можемо тут всі переконатися в цьому
Сфера влияния• 28 июня 2022
Ответ дляPmB
Конечно увеличивается.
Ну это понятно. Там нужно точно ответить на сколько метров и при какой скорости. И ты должен знать это для всех, кто на картинке
Кумушка
• 28 июня 2022
Ответ дляСфера влияния
Этот круг только для киевлян)