Цього року моє взуття проти мене повстало.
Будь яка минулорічна пара натирає моментально до крові, хоч ні мале, ні вузьке воно не стало.
Що піддягають під босоніжки?
Можливо, існують якісь шкарпеточки лише на кісточки? Порадьте, будь ласка.
Що піддягають під босоніжки?
_Alekssandra_• 28 июня 2022
Попередньо заклеювати пластирем, перед тим, як натерло. Носити його з собою.
Vita_Nikita• 28 июня 2022
Обязательно заклеивайте пластырем.У меня такая ерунда со всей обувью.Босоножкам может быть и 4года,а 1раз в сезоне обула и натирает в тех же местах.Ношу с собой пластырь