Бяки-козяки• 28 июня 2022
Дівчата, оцініть стосунки
Мої та дітей. Отож дано: дівчатка 10 та 11 років. Вчаться дуже добре Але егоїстки як на мене що жесть...
Ми тільки як 4 дні повернулись з відпочинку, потратили багато грошей, вони це знають.. пішли до подружки, і подружка їм запропонувала їзати з нею в басейн по дуже гарній ціні, і от вони телефонують я говорю їм що час вертатись з гостей додому а вони починають нити що хи скучно, і що одна подружка поїхала на тур базу на декілька днів, інша їде в басейн і вони хочуть з нею тим паче, що не багато платити, і то в такій манері говорять наче всі їм вині.. далі домашні роботи всі на мені речі за собою не прибирають, або скинуть в як небудь в шафу і брудні і чисті, потім витягую а речі виглядають як із жопи .. Далі, дівчата але лупляться (це найбільша проблема) на слова щрб перестали лупитись не реагують ... я вже скоро сама начну їз лупити.. вони можуть це робити будь де за столом коли їмо, коли гуляємо по місту.. Третє, моя мама хоче щоб вони приїзали до неї на недільку, вони з дідом їхнім дуже скучають за ними, але батьки у мене ну дуже багато працюють, вони по типу малесенькі фермери, багато тварин і ще землю обробляють, роботи багато. Я ваажаю, що нічого поганого якщо дівчата поїдуть в "вкусять" такого життя і якщо трішки, 7 днів, попрацюють, це навіть корисно для них а вони тут своє фє почали показувати і у бабусі скучно і вона хоче щоб вони робили у неї. Хоча я їм часто говорила, що коли потрібна була нам відносно велика сума грошей, єдина хто поміг бабусЯ. Отож, я права чи ні в моїх претензіях до дітей. Чи можливо я занадто до них сувора?
Результат:
вже голосів:
36 (85.71%)
Автор права
4 (9.52%)
Тиц
2 (4.76%)
Автор не права
буреЛОМКА• 28 июня 2022
Дайте им прочуханки. Мои тоже ленивые и нужно сто раз просить и заставлять.
Бяки-козяки
• 28 июня 2022
Ответ дляГЛЮкоза
вьют с вас веревки :) Вы так приучили
Я це і говорю чоловіку! А що буде в 15?🙄
Клевотница• 28 июня 2022
Ответ дляБяки-козяки
Почнуть із хлопців вірьовки вити)))
МойНеТакой• 28 июня 2022
У нас дома есть система зарабатывания денег, знаю что это тоже не правильно,но помогает в финансовой грамотности детей) и они не клянчат деньги на гульки, а считают свои денюшки и сами решают могут они себе позволить или нет
Бесбардак• 28 июня 2022
Ответ дляБяки-козяки
Обычные дети. Чем больше вы позволяете, тем больше садятся вам на голову.
Поехали аж бегом бы к бабушке и арбайтен там помогать быстро.
Королева Сарказма• 28 июня 2022
Ответ дляПочемучка
+ моя в 13 просто стала іншою дитиною
нічого, років в 17-20 повернеться ваша дитина
Не обижаюсь• 28 июня 2022
Отправить в село к бабушке не на неделю а на месяц. Если они так хотят в тот бассейн то пусть заработают на свои хочухи. Поверьте одно дело когда мама по первой же истерики выделит деньги а другое дело когда ты эти деньги сама заработала то на всякую чухню тратить жаба задавит их
Почемучка• 28 июня 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Дай Боже. Бо то не витримана година...
Не раскрытый парашют• 28 июня 2022
Чого це на тиждень. На місяць і телефони не давати,а тільки книжки. Як нам в дитинстві робили. Нічого,виросли.
Манечка1701• 28 июня 2022
Да просто балованные дети) они мусорят вы собираете
А где позиция взрослого?