Бувалі дівчата, хто подорожує завжди
Заявлений від перевізника розмір поклажі 40х25х20
Якщо сумка буде на декілька см більша, пропустять? Боюсь, щоб не прийшлося доплачувати.
Чи не ризикувати?
Анечка1979• 28 июня 2022
Ответ дляsim2406
А на скільки можна нагліти? Якщо см на 10 більше, не напихувати , то можна?
можна, шоб воно в їх рамку влізло при перевірці, якщо вирішать перевірити
Анечка1979• 28 июня 2022
Ответ дляsim2406
Дякую, тоді хоча б обійдуся без додаткових витрат
головне шоб воно не жорстке було. бо маленькі валізи зразу перевіряють
Анечка1979• 28 июня 2022
Ответ дляLUNA_KR
Так рамка відповідає заявленим розмірам. Як в рамку поміститься сумка якщо одна із сторін буде більша на 10 см?
якщо вона м´яка- скручували трохи- бачила і таке
Анечка1979• 28 июня 2022
Ответ дляsim2406
Погано, що ж робити. Я розумію, що це лотерея, але ж не хочеться купувати на 1 поїздку
приоріті набагато дорожче?
Анечка1979• 28 июня 2022
Ответ дляsim2406
Да вже взяли місяць тому без пріоріті.
А підкажіть, в таку валізу хоч щось влазить? Чи 1 труси , футболка і все?
ну ручна кладь воно таке і є- майже без речей.
Анечка1979• 28 июня 2022
Ответ дляsim2406
Та я образно. Не знаю навіть, що взяти на 10 днів поїздки. Раніше з чемоданом, то брали все на всякий випадок. А зараз просто в розпачі
та нє на 10 днів купіть хоч 1 багаж)))
ми на 2 дні з чоловіком без багажу їздили.
Анечка1979• 28 июня 2022
Ответ дляsim2406
Зараз подивлюся ціну . Але вирішили налєгкє їхати поки
ми їхали з сумкою, а перед посадкою склали все у 2 пакети з ручками з супермаркету
Ответ дляАнечка1979
Я вже думала, може знайти пакет потрібного розміру, да перед посадкою в нього все запихнути.
А маленьку сумку ж не можна? Краще бананку взяти для грошей та паспорту?
Анечка1979• 28 июня 2022
Ответ дляsim2406
сумку теж в пакет всунули