gnata___• 29 июня 2022

Ремінці Apple watch

Дівчата, у кого є годинник Apple watch підкажіть, будь ласка, які ремінці Ви любите, яким віддаєте перевагу. Які найзручніші зі всього асортименту? Силіконові, нейлонові, міланська петля.... з застібкою чи ті, які розтягуються коли їх одягати. Оригінальні чи китайські копії. Чи варто переплачувати за оригінальні? Цікаво на скільки зручним буде нейлоновий ремінець, думаю чи варто його купувати.
Покажіть свої, будь ласка.
Valeriya_fw• 29 июня 2022
У меня Найк вариант, в дырочку, рука не так потеет, мне нравится
LoveYou• 29 июня 2022
В мене простий оранжевий, оригінал. Я боюсь брати не оригінал, щоб не розщіпнувся.
Довго ходила з білим оригіналом, але він позеленів з часом..
cdtnf111• 29 июня 2022
Одне можу сказати точно - силіконові парять руку, з власного досвіду
У сестри ремінець міланська петля - як на мене, то він найзручніший
автор gnata___ • 29 июня 2022
Ответ дляValeriya_fw
А Ви ще якісь пробували? я замовила на розетці по акції синій в дирочку, але думаю чи забирати його. Чи краще спробувати нейлоновий.
annaannaannaannaanna• 29 июня 2022
У меня силиконовый, ему 1,5 года, не испортился, как новый
Totka• 29 июня 2022
Самый любимый тот, который на Вашем фото
Злюченька• 29 июня 2022
Ответ дляcdtnf111
Мені не парять завсім.
NYC• 29 июня 2022
Ответ дляValeriya_fw
У меня такой же, всем устраивает.
автор gnata___ • 29 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Дякую за Ваш відгук. Чомусь теж думаю, що може краще мати один оригінал чим декілька неоригіналів.
Злюченька• 29 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Підкажіть будь ласка, де ви купували оригінал?
Бо хочу вже змінити той, що був у комплекті, але не знаю, де дивитись
автор gnata___ • 29 июня 2022
Ответ дляcdtnf111
Дякую! Мені міланська петля теж подобається.
LoveYou• 29 июня 2022
Ответ дляcdtnf111
Мене нічого не парить. У вас оригінал?
автор gnata___ • 29 июня 2022
Ответ дляannaannaannaannaanna
Дякую! Певно в Вас оригінал.
LoveYou• 29 июня 2022
Ответ дляЗлюченька
В Комфі, але була якась розпродажа зимова, коштував зовсім недорого.
Злюченька• 29 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Дякую
автор gnata___ • 29 июня 2022
Ответ дляNYC
У меня такой же, всем устраивает.
А він не може розстібнутися випадково?
автор gnata___ • 29 июня 2022
Ответ дляLoveYou
А оригінал не повинен розстібнутися?
NYC• 29 июня 2022
Ответ дляgnata___
А він не може розстібнутися випадково?
Думаю нет.
LoveYou• 29 июня 2022
Ответ дляgnata___
А оригінал не повинен розстібнутися?
Маю на увазі випадково, без мого бажання)
автор gnata___ • 29 июня 2022
Ответ дляLoveYou
так, я це і запитую. Думаю чи в транспорті випадково щоб не розстібнувся.
LoveYou• 29 июня 2022
Ответ дляgnata___
В мене ні разу за 2-3 роки.
автор gnata___ • 29 июня 2022
Ответ дляLoveYou
В мене ні разу за 2-3 роки.
Дякую!
cdtnf111• 29 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Мене нічого не парить. У вас оригінал?
Оригінал. Той що в комплекті був.