Через кассу или айбокс? И какая комиссия?
jannjann77• 30 июня 2022
А если не ваша кредитка - то 2 грн. было. Ну и если не ваша длч выплат - 0 5% + 2 грн.
Судьба_Победа• 30 июня 2022
Ответ дляOksana0501
Через терминал, через кассу дороже
Почему? Терминал и касса берет одинаковую комиссию по условиям карты. Айбокс дороже.
Рижа знову• 30 июня 2022
Якщо є своя картка моно, то поповнити свою через айбокс і тоді скинути на приват. Нюанс вже в картці приват, чи буде комісія, але і там мінімальна. Це, якщо власної привату немає