Гигиенишвили• 30 июня 2022
Никогда не покупала и не ела кролика? Очень дорого?
Сколько будет стоить он ?
Мастер Пис• 30 июня 2022
Вы много не потеряете ,моя бабушка,все мои 37 лет,держит кроликов в хозяйстве. Никакого восторга от этого мяса нет,как его не приготовь. Лучше нормальный стейк из телятины или шашлык из свинины.
Кисельная барышня• 30 июня 2022
Ответ дляМастер Пис
Вам повезло, от би мені таку бабусю🥰 Завжди купувала їх багато років, подружка також тримала кроликів, ех, зараз вже не має((
А я обожнюю кролика в сметані. Це дуже смачно!!! Спочатку сире м´ясо шматками підсмажити, щоб скоринка була гарна. Потім у мультю/кастрюлю покласти багато цибулі з морквою, лавр.лист, сіль, перець і годину тушити м´ясо. Додати сметану або вершки і ще 20-30хв тушити.
Ну дуууже смачно