Наверняка• 01 июля 2022

Дорослі діти тих батьків, яких не любили в дитинстві

Скажіть, будь-ласка, ви пили кров своїм батькам? Ви були завжди незадоволені одягом, їжею, розвагами та ін, що робили для вас батьки? Ще й на фоні завжди задоволених брата-сестри.
Проблема. У мене 2є дітей, і якщо один задоволений, то інший або виє або роздратований від усього: чому ми так довго їдем...Я вже їв цю їжу...Я не люблю дивитись футбол, я думав буде пенальті (на справжньому європейському стадіоні)....
Весь час з претензіями, я мрію, коли він виросте і піде з-перед очей. Подумки жалію майбутню невістку. Боюсь, що ні з ким не вживеться і буде з мене пити кров до кінця моїх днів(
Кидайте хоч помідори, хоч тапки. Я розчарована в материнстві.
Капитошечка• 01 июля 2022
Главное ему не показывайте этого и держите себя в руках, чтоб не сказануть случайно ему о том, как ждёте его взросления..
А вообще сколько лет ему?

Балаболка• 01 июля 2022
У меня старший такой был, потом перерос и я просто перестала его куда то брать
Пи Пи Пилюля• 01 июля 2022
Тому що ви, як батьки, загралися у ролі клоуна.
Все буде Україна• 01 июля 2022
Може то характер такий?
В мене син тільки прокинувся - вже чимось невдоволений, і те йому не так і те.
автор Наверняка • 01 июля 2022
Ответ дляКапитошечка
А вообще сколько лет ему?
Я жива людина. І кажу, і показую. Сьогодні ми обоє пробили дно. Спочатку він втрачає совість, а потім я витримку((
Все буде Україна• 01 июля 2022
Який вік дитини? Якщо підліток - то це гормони впливають, якщо хлопчик то тестостерон робить його агресивнішим + то така умовна сепарація від мами
автор Наверняка • 01 июля 2022
Ответ дляБалаболка
10,5 р, я не можу взяти одного і не взяти іншого. Вся сім´я втрачає баланс(
Капитошечка• 01 июля 2022
Ответ дляНаверняка
Сколько лет? До 16 или есть 16?Может для его возраста это свойственно?
ecodama• 01 июля 2022
’Боюсь, що ні з ким не вживеться і буде з мене пити кров до кінця моїх днів(’
це прям супер, як про мене

Голодаю• 01 июля 2022
я молодшу не сприймаю. не хотіла народжувати,аборт не зробили,бо не можна. і предохранялися ж..як вийшло? дитина з вадами,реальна дура (пробачте). жалкую,що не відмовилась одразу. функції виполняю,мити-кормити. але обняти,поцілувати ні. ну не сприймаю її. в ще звичка по ночах вити,всі сусіди вже не висказали. о вона стабільно з трьох ночі Єїіііі валає. може не дуже в тему,пробачте
Анжелика93@• 01 июля 2022
Переросте, повірте. Просто наберіться терпіння
автор Наверняка • 01 июля 2022
Ответ дляВсе буде Україна
Може то характер такий?
Так, абсолютно!! І сонце світить не таке, і їжа завжди не така. Пропонувала їздити зі мною в магазин, пропонувала навчити готувати, шоб все було так. Ні, він не хоче, тільки хоче варити воду.
Я його втрачу((
Ушла и Пришла• 01 июля 2022
Ответ дляГолодаю
Сколько ей лет?
Какой у нее диагноз?
Подскажите плиз• 01 июля 2022
В мене такий старший, завжди незадоволений всім, жаліється геть на все, а ще оре як різаний. Втошнився вже. Я розумію, що це характер, така в нього особистість і можливо він сам від цього страдає. Перший крок саме для мене в цій ситуації це розуміння цього, далі прийняття ситуації. Я пояснюю йому про вдячність, стриманість, але це до одного місця. Молодший всім задоволений, а старший його за це ще й ненавидить. 13 і 11 років діти.
Капитошечка• 01 июля 2022
Ответ дляГолодаю
З якими вадами і чому дура? Якщо не секрет і що означає «виє»?
автор Наверняка • 01 июля 2022
Ответ дляВсе буде Україна
Старшому 13,5 і де його гормони? Сидить в ПК програму вчить, читає, гуляє з собакою. Молодшому 10,5 вже тричі сьогодні ридав
Все буде Україна• 01 июля 2022
Ответ дляНаверняка
Я його втрачу((
То характер… нічого не зробите, може переросте, а може і ні.
Мій батько в свої майже 60 років такий самий, певно син в діда пішов
Ушла и Пришла• 01 июля 2022
Автор, у Вас ВСЕ нормально
Знаю двоих парней ещё похуже
Выросли,мамы натешится ими не могут
Любимчики
автор Наверняка • 01 июля 2022
Ответ дляВсе буде Україна
У мене 2 хлопчики і одному я ніяк не можу догодити

Голодаю• 01 июля 2022
Ответ дляУшла и Пришла
Сколько ей лет?
Какой у нее диагноз?
да ДЦП був,Але зняли,генетичне зняли,аж до Гречаніної в Харків їздили. діагнози и зараз під питанням усі. кожен по своїму каже,всіх лікарів об´їздили. чотири роки. не говорить,сама не їсть,не ходить. верниш ходить по огородці,сама не хоче ставати,тільки триматися треба.
Все буде Україна• 01 июля 2022
Ответ дляНаверняка
Ну знаєте, ридати то не гарний знак… можливо ще й перезбудження нервової системи. Можливо варто лікарю показати? Можливо якось медикаментозно допомогти. Такий варіант теж не варто виключати. І дитина від того страждає сама
Голодаю• 01 июля 2022
Ответ дляКапитошечка
єїїїї єуууу иииии. пісні блін
Ушла и Пришла• 01 июля 2022
Ответ дляГолодаю
Спасибо
Сложно Вам
А сдать в интернат Где Такие дети -не пробовали?
автор Наверняка • 01 июля 2022
Ответ дляГолодаю
Тримайтеся
Мій здоровий і безсовісний. А ще все бере горлом. А сьогодні це зробив при людях, а мені хоч крізь землю(
Ні на які вмовляння ’тихіше’ не реагує, поводиться з викликом ’а що ти мені зробиш?!’ Хотілось ногами побити((
Голодаю• 01 июля 2022
Ответ дляУшла и Пришла
Спасибо
Сложно Вам
в моїй області нема таких,шукали.
Ушла и Пришла• 01 июля 2022
Ответ дляГолодаю
в моїй області нема таких,шукали.
А выехать с ней сейчас в другую страну?
Может там с лечением помогут?
автор Наверняка • 01 июля 2022
Ответ дляПодскажите плиз
От, у мене таке саме і вік у дітей майже однаковий, тільки у мене молодший ’запалює’, а у вас старший
Голодаю• 01 июля 2022
Ответ дляНаверняка
Тримайтеся
він розуміє,що нічого ви не зробити. я така ж м´яка і син кордонів не бачить,а мені все шкода по праці дати
Голодаю• 01 июля 2022
Ответ дляУшла и Пришла
А выехать с ней сейчас в другую страну?
Может там с лечением помогут?
в мене ще діти и робота,чоловік служить. одна не вигребу. питання тільки їй займатися в іншій країні чи з всіма дітьми,то де ж час брати (в мене двое старших)
автор Наверняка • 01 июля 2022
Ответ дляВсе буде Україна
У мене теж такий батько, я вже 19 років з ним не спілкуюсь. От, росте, а я боюсь... За що?!