Пи Пи Пилюля• 02 июля 2022

чи реально купити хатку на зу дешево?

яне біжать,а просто люблю той регіон. де є хатка,як знайти,можє від родичів спадщина обузою висить. 100-200 долларів змогла б в місяць платити,щоб викупити. цікавить саме глухе село
Неправдиша• 02 июля 2022
Ответ дляЖена миллионера
Удалено администрацией...

автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляНеправдиша
Удалено администрацией...
тоді питання в темі змінити на ’де купити гранату’. Асвабадителей асвабвдить )
Конфиденциальность• 02 июля 2022
Ответ дляЖена миллионера
Удалено администрацией...
Знаєте, я і волонтерю, і по роботі з біженцями контактую, і знаю багатьох людей, що виїхали на Західну з центру та півдня України, і родину на півдні маю, і хочу сказати, що там люди дуже часто більше патріоти і більше для країни зробили, ніж ті, що роками з Італії та Іспанії не вилазять, і вважають себе щирими патріотами.
А от зверхнє ставлення і зневагу до біженців часто бачу. Так чим же ви, ’щирі патріоти’, що принижують не таких, як ви, відрізняєтесь від рашистів, що теж себе кращими за інших вважають?
Страхованная• 02 июля 2022
Наприклад роки 2 назад в нашому селі продали за 9000у.е. Але власник. Є хати, які під сільрадою. Але ціну не підкажу. ЗУ, від обласного центру кілометрів 50. Вода і туалети на вулиці, опалення дровами. Це вже люди,які там постійно живуть собі зробили зручності.
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Овва...
Такій, як ви, я б не продала!
’Біжєнці наехали...’ Ви маєте щось проти людей, які від окупації та постійних обстрілів тікають?
Звідки така зневага? Вважаєте себе кращою, бо в безпечнішому мирному місці живете?
Удалено администрацией...
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляСтрахованная
в якє село? о,під Коломия хочу,їздила декілька раз,там сподобалось
Подумывающая• 02 июля 2022
У нас дешевих нема, Закарпаття
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляПодумывающая
У нас дешевих нема, Закарпаття
в мене є в Хусті сарай,де полє нарцисів,але там кролі дохнули постійно,років 5 заводила і марно
А у нас макарошки• 02 июля 2022
Ответ дляЖена миллионера
Удалено администрацией...

Страхованная• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Їдьте в села і відразу в сільраду. Там підкажуть. Я також була в ІФ обл. Ближче до гір.
Подумывающая• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Сарай для тваринок, а ви де жили тим часом?
Конфиденциальность• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Удалено администрацией...
Об´єктивности заради, зверніть увагу, скільки місцевих в вас ’пляшуть’ та п´яними пісні співають.
Так що не треба маніпуляцій, чоловіків з ЦУ, півдня та Сходу на фронті не менше, ніж з ЗУ.
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляА у нас макарошки
Удалено администрацией...
вони тут також роблять,то Кавказ до нас біжить ( моя область). тупо чурки гірні
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляСтрахованная
ну то да,зовсім близько. але ж їздити...бензин,час питати,я б поїхала одразу договір підписать,мені хоч який сарайчик
Я б такое не носила, но продаю• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
щось продавець мутить,частину на карту,частину налом і після оплати тільки хоче оформлювати дарчу
А будь ви продавцем, то в першу чергу оформили б, а потім роками чекали обіцяного?
Знаю село, де будинки по 3 тис були, але який там стан не знаю. Під виплату не продадуть.
Мишка-шалунишка• 02 июля 2022
Черкасская область глухие села можно купить за 3-5 т.но все удобства во дворе,и проблемы с водой,колодцы пересохли,нужны скважины,хат брошенных очень много,но их нужно доводить до ума,много лет в них никто не жил митлашевка,станция Драбове Барятинская
Подумывающая• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Це щось нереальне, сарай сараєм, а ви де будете жити? Не думаю, що вам байдуже де ?Чи ті кролики самі будуть? Як це зразу договір, навіть не бачити що ,де, як?
Жена миллионера• 02 июля 2022
Ответ дляНеправдиша
Удалено администрацией...
Та это ужас
Дама_из_рекламы• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
а что не так, в чем мутка?

автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
а что не так, в чем мутка?
дарча після повної оплати...також,ще й кадастого номера нема
Жена миллионера• 02 июля 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Ніхто нікого не принижує і краще не вважає. Не перекручуйте.
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляПодумывающая
ну воду з колодязя таскати можу і жопу в тазику мити тєж
В танке• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
А як ви хотіли?
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
ну там жеш тєж не спокійно,я в зу кайфую))) каплички майже в кожному дворі
Дама_из_рекламы• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
а должна быть перед оплатой? а если вы не заплатите после дарственной? не вижу мутки. кадастровый номер вообще не в тему. Вы же об этом знаете, и вели разговор о покупке, здесь тоже не вижу мутки.
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляВ танке
А як ви хотіли?
договір про викуп у будь якого вибраного продавцем юристащо проплата така
ТелаЧьи нежноСти• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
в Смілі є дешево?
Зайдите посмотрите. Я поставила в фильтр Смела +30км и цена 5 тыс, есть предложения. Ссылку не получается
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
дякую
Пацака-задирака• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
А Вы возьмете и платить перестанете. И продавцу по судам бегай с 0 результатом? Зачем ему это?
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляПацака-задирака
нє,договір о викупі .типа,як кредит береш і кожного місяця сумму внлсиш