Пи Пи Пилюля• 02 июля 2022

чи реально купити хатку на зу дешево?

яне біжать,а просто люблю той регіон. де є хатка,як знайти,можє від родичів спадщина обузою висить. 100-200 долларів змогла б в місяць платити,щоб викупити. цікавить саме глухе село
Улыбчик• 02 июля 2022
Вінницька обл. від 4тис хати в селі

Маргарита и Мастер• 02 июля 2022
Ответ дляЛасунка
а за які гроші? якщо Ви хочете купити на виплату за 200 долл? :-)))
Якась фігня насправді. Пише, що не має навіть 200 доларів вкупі, щоб одразу заплатити. І водночас - міні готель.
Ласунка• 02 июля 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
або людина хоче щось нашару купити (є багато таких людей насправді) або троль :)))
Платье Длинное бальное• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
ну то питати їхати,а я б так одразу
Одразу - це оголошення в інтернеті.
Тут же ва ніхто хату не запропонує.
Маргарита и Мастер• 02 июля 2022
Ответ дляЛасунка
Скоріш перше. Немало є таких хитрозроблених. Наобіцяють всякого, заселяться, потім їх фіг випхаєш.
Якась дивна ситуація. Авторка їздити дивитись хати по селах не хоче: пропонуйте заочно, дайте зразу, але безкоштовно. Щось таке...
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
ну випхайте,я ж не ворую хату
Ласунка• 02 июля 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
і ще за 4 тис уе господарі дочекаються покупця, що дасть готівку одразу, а так 2 роки чекати повної суми
це якби мова йшла за маєток у млн долл, там би господарі йшли назустріч - і кредит, і виплата і привезти і т.п.
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
ціну на бенз бач,та. то якщо є
Маргарита и Мастер• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
ну випхайте,я ж не ворую хату
Та не крадете, звісно, але якось хитро Ви хочете хатку придбати.
Грошей нема, але хатку хочеться.

Ласунка• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
ціну на бенз бач,та. то якщо є
то нашо Вам сарай з такою ціною бензину? ночувати з дітьми де будете?
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляЛасунка
а де
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляЛасунка
облаштую
Маргарита и Мастер• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
ціну на бенз бач,та. то якщо є
Ну якщо ціна на бензин для вас вже біда, то Вам точно не до хатки має бути. Або щось Ви недосказуєте.
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
не,ну висер чотири странице і дві поради
от куушешки мої))
Ласунка• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
облаштую
за які гроші?
Ласунка• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
от куушешки мої))
ця тема - апоговоріть :-)))
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляЛасунка
за які гроші?
працюю
Маргарита и Мастер• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
от куушешки мої))
Не сподобалися відповіді?
«Ай, ромале, ай, чавале!»
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
Не сподобалися відповіді?
«Ай, ромале, ай, чавале!»
це що за мова,армян чи шо

1Lesya• 02 июля 2022
Автор, ви спеціально так мову коверкаєте «страніце», «ворую». Я розумію, що суржик є, але якось хоч слова підбирайте.
А по темі,як можна купувати хату будь де? То в Черкаській,то у Львівській, то Івано-франківській. Зазвичай, люди вибирають певний напрям, дивляться, як туди добиратися, чи є вода та інше.
В Черкаській області в селі бабусі хати скуповують фермери. Біля кожної хати є городу мінімум 60 соток, от фермери і засаджують городи зерном, фактично хата їм не потрібна.
Дама_с_караваем• 02 июля 2022
Купите лучше землю там и модульный домик, дешевле выйдет и условия лучше
Дама_с_караваем• 02 июля 2022
Модульный дом можно перевезти в любое место потом вдруг что
Аноним Анонимыч• 02 июля 2022
Автор, а чому саме ЗУ?
Я своє дитинство повела в бабусі з дідусем, Київська обл. с. Єрківці.
Хороше село. Навіть зараз. Рекомендую. Неподалік столиці.
Ось знайшла хату
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/prodam-budinok-v-s...
Кращі, будуть коштувати дорожче. Село перспективне.
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Автор, а чому саме ЗУ?
Ось знайшла хату
гори,то моє)
Фантазерша• 02 июля 2022
Узнаю западный менталитет)) на шарика хатку, хотя деньги есть. Думает, что самое ’хитреньке’, но на самом деле- дурненьке.
из_под_тишка• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
та ж там ті хати по 4 тис продавали,ну блін по 300 долл можливо. більш точно не потяну
Зараз навіть в глухому селі мабуть на таке не підуть.... Потрібні гроші людям....Війна
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляФантазерша
не поняла посилу
Аноним Анонимыч• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
гори,то моє)
Минулого літа ми були в Східниці. Їздили на пляж в село Кропивник (новий чи старий, я не пам’ятаю точно).
Бачили в тому регіоні кілька хат на продаж. Пошукайте в тих околицях. Можливо, щось знайдете.
автор Пи Пи Пилюля • 02 июля 2022
Ответ дляиз_под_тишка
та вона скрізь скоро буде,а я качок хочу
Кузякин• 02 июля 2022
Ответ дляФантазерша