А Я Самая Самая• 03 июля 2022

Питання до дружин мобілізованих чоловіків

Як зараз ваші сімейні відносини?Особливо у тих,хто не бачить свого чоловіка тижнями взагалі...Чи розуміє ваш чоловік,як вам важко?Чи якось підбадьорює?Просто усі тільки і кажуть як важко чоловікам,а як важко жінці у якої забрали чоловіка-ні. Вже майже півроку пройшло ..я відчуваю що чоловік ніби звик до того,що ми не бачимось,а мені дуже бракує спілкування,не кажучи про все інше.
Детсадовский полицейский• 03 июля 2022
От чего вам тяжело? Вы живёте с родителями, детей у вас нет. Зарплату с карточки мужа вы сами тратите без его разрешения.

Оченьценная• 03 июля 2022
Зараз потрібно підтримувати чоловіка, а не нити, як вам погано і тяжко. Ви навіть не уявляєте як там їм, особливо, коли ти на передовій
Подметайло• 03 июля 2022
автор, вы над нами точно не стебетесь?
Астановитесь• 03 июля 2022
Ответ дляДетсадовский полицейский
С чего вы взяли такое описание?
Или у нас тут есть премиум лица, которые полностью видят профиль даже у анонимов?
Интересненько... Анонимность на сайте нарушена или это всё таки ваши домыслы?
интайм_не_предлагать• 03 июля 2022
Про себе не думаю, я не під кулями кожного дня, тільки хвилююсь за нього і цекаю
Детсадовский полицейский• 03 июля 2022
Ответ дляАстановитесь
С чего вы взяли такое описание?
Можете написать админам и задать вопрос: нарушена ли анонимность на сайте и почему я и не только я (судя по ответам) узнали автора.
Сердючка• 03 июля 2022
Странный вопрос ..: мой там , только переживаю за него . Не понятно от чего вам трудно
zybok07• 03 июля 2022
Это ваш вопрос про измену и бордели на войне? Вы бегаете по всей советчице и добиваетесь, а чего вы добиваетесь? Хотите сказать, что им там легко? Подорвать веру в ЗСУ? Что вы добиваетесь? Жалоба. Вы провокатор.
Кнопус• 03 июля 2022
Автор, це ви його підтримувати повинні, а він вас.

Julieta78• 03 июля 2022
Отчасти автор права. Одна советчица здесь написала как-то: ’ Мы - их тыл. А у тыла нет тыла.’
Но я тоже поняла, кто автор, потому конкретно относительно ее ситуации от комментариев воздержусь
Наполеон Бонапарт• 03 июля 2022
Мда, чого тут тільки не прочитаєш
автор А Я Самая Самая • 03 июля 2022
Ответ дляzybok07
А чого одразу жалоба?
Покажіть докази що я писала про бордель(звідки ви це берете взагалі???
автор А Я Самая Самая • 03 июля 2022
Ответ дляДетсадовский полицейский
Звідки ви все це знаєте?
Сладкий лимончик• 03 июля 2022
Вам не трудно. Вам просто скучно. Потому что вы без мужика ничто, пустышка. Займитесь чем-то полезным
автор А Я Самая Самая • 03 июля 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Ви знаєте мене особисто,що даєте таку оцінку?
Сладкий лимончик• 03 июля 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Нет. Но вы не сформулировали, что что именно вам ’важко’, кроме ’бракує спілкування,не кажучи про все інше’. Поэтому мой вывод такой
Мания-Величия• 03 июля 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Автор я вас розумію, жінці без чоловіка важко, чоловік найближча людина для мене зараз, і без нього звичайно було б важко, чоловічі руки завжди треба в домі, чоловік це опора захист і підтримка для жінки.І це нормально сумувати за ним, але у жінок зі своїми чоловіками різні відносини.
автор А Я Самая Самая • 03 июля 2022
Ответ дляМания-Величия
У мене із чоловіком були гарні віднос ни...але зараз такий настрій що крім спогадів нічого не лишилось(
Потрындельница• 03 июля 2022
Мне тяжело очень. Вот первый раз за все эти месяцы поругались сильно. Дуется, толком не общается 2 дня. А мне так обидно, за что меня так абьюзить(((

автор А Я Самая Самая • 03 июля 2022
Ответ дляПотрындельница
Нарешті хоч у когось звичайні людські відносини,а не ´я його підтримую,він же ж захисник йому важко´
автор А Я Самая Самая • 03 июля 2022
Ответ дляПодметайло
автор, вы над нами точно не стебетесь?
Для вас майже півроку без чоловіка це жарти?
автор А Я Самая Самая • 03 июля 2022
Ответ дляАстановитесь
С чего вы взяли такое описание?
Тут у деяких суперздібності відкрились)бачити без анонімів
Потрындельница• 03 июля 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Тяжело всем, и мужчинам и женщинам. Сложно сохранить равновесие и не срываться, не ругаться. В общем, сохранить любовь и теплые отношения очень важно
ФФФФристайла• 03 июля 2022
Що??? Автор, реально? Та я молюсь щодня, щоб додому живий повернувся! Як почую на пару хв голос - то вже рада цьому. Він не має мене підбадьорювати, це я його повинна підібадьорювати, що чекаю, люблю і вірю в перемогу. Якісь дурні нісенітниці від вас. Якщо вам важко - вперед, разом з чоловіком