Маю багато творогу, сирники вже набридли, Поділіться рецептом печива з сирного тіста чи іншої сирної випічки. Дякую
CоffеёкSZefиркой• 03 июля 2022
Творог, сметана, цукрова пудра. Збиваю блендером+ желатин і в холодильник. Діти обожнюють такий десерт.
bulbasiti777• 03 июля 2022
Запеканка с творогом. Спасибо девочкам, которые подсказали, как ее готовить правильно
С ослов соседей• 03 июля 2022
Ответ дляtarveldy
Навчіть, будь-ласка, готувати ті ліниві вареники?
Вы серьезно? Мука,творог,яйца, соль, на полкило творога два яйца,муки сколько возьмёт, тонкую колбаску нарезать на кусочки, все .
Mashashula• 03 июля 2022
Сподобався рецепт королівської ватрушки , готую з ягодами. Мука 320гр, цукор 100гр , розпушувач 1ч.л., масло 150гр, начинка- творог 600гр, цукор 100гр, 4 яйця, сметана 2 ст.л., можна додати цедру лимону, ягоди, сухофрукти. Муку, цукор, розпущувач, масло змішуєте , має вийти не тісто, а крихти які на дно форми утрамбовуєте, залиште частину ’тіста’. Все інше змішуєте і перебиваєте блендером виливаєте в форму зверху на утрамбований шар, потім ті крихти тіста що залишились, посипаєте зверху на творожну начинку. І в духовку на 180° хвилин на 40 +-. Виходить дуже ніжний десерт. Подобається що не треба тісто вимішувати, а просто перетерти всі сухі іншрідієнти з маслом.