Liliana12345• 04 июля 2022
Ответ дляРойЛеля
Які по вашому мають бути положення в договорі? Я без підйобу
Шо їм, шо нам?
Оце як щахватили так і відчикрижить?
Шо їм, шо нам?
Оце як щахватили так і відчикрижить?
Припинення вогню, відійти від тих територій, які були захвачені. Все. Якщо ні, умова @банути по расєє. Вони ж нам ставлять умови? Ну, й кримінальні справи, як же без них.
Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ дляKristal2013
Росися исчезла с земного шара
+1000000, поки в цій клоаці не почнеться процес самознищення і розпаду - спокою не буде ні її сусідам, ні в світі, де вона всюди пхає своє кацап’яче рило
Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ дляRubiii
Удалено администрацией...
Не всі, багато закінчувались капітуляцією агресора
Ответ дляNikaVesna
Можно целый список таких ’если’ написать, а надо пойти и делом доказать свои убеждения. В чем проблема? Принципиальность на форуме показывать, не на войну идти.
Кожен може найти свій фронт. Зброя для цього необов´язкова. Ховатися, тікати і нічого не робити для країни - оце дно.
Ответ дляmariya59
Согласна насчёт ’мирного договора’... Ибо у нас с рашей общая граница, и договариваться всё равно придётся, рано или поздно, ввиду нашего географического расположения... Там выше упоминали ’Парижские соглашения’, а о чём тогда договорились конкретно? Если представители ’Руха опоры капитуляции’, ночевали на Майдане в палатках и стращали Зеленского бунтом... Конечно история не терпит сослагательного наклонения, но если бы президент тогда не повёлся на их ’страшилки’, возможно сейчас бы у нас не было войны и такого количества жертв...(((
В чому я зразу знала, що саме ви согласні на мирний договір?
Liliana12345• 04 июля 2022
Ответ дляNikaVesna
Тобто, багатодітні папіки, на яких ’пахать і пахать’, повинні проживати за кордоном за рахунок європейських податкоплатників, а ми, українські жінки на війну, так?
Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ дляMy Business
Домовлятись потрібно було ДО, ні???
З терористами не домовляються, терористам пропонують або здатись, або знищують. Будь-які поступки терористам і умиротворення ними агресора призводять до ще більшого кровопролиття і жертв. Що у Вашому розумінні ДО і про ЩО треба було домовлятись?
Liliana12345• 04 июля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Тут потрібно включатися усім країнам і ставити жорсткі умови для расєї. Бабця королева Англії нехай підключається, Папа і т.п. От хай усі його задавлять.
Mariya Prokhorova• 04 июля 2022
Ответ дляЧерт
Удалено администрацией...
Розвалится на 5-6 республік !
Чувашія -спить і бачить , республика яка має нафту !От заживуть ! Катаром другим будуть)
драконовна• 04 июля 2022
Ответ дляРыжаяЛиса
И вы в это верите?))
а вы думаете, полная опа промышленности и повальная безработица и нищета способствует сохранению страны?
Ответ дляИринаКа
То якось визначтеся. То ходити боятися, то переговори, то не будем підкацапниками. Треба трішки логіки додати
Я писала о том, что о своих интересах надо думать, понимая что с маньяком справиться пока невозможно, он сотни лет сидит рядом. Это необходимо учитывать.
Ответ дляLiliana12345
Вы так пишете, как будто это мы инициаторы войны и можем выдвигать какие-то требования. Ну они не согласились, мы @банули. Всех мы не убьём, у нас нет столько оружия. Дальше что?
Ответ дляNikaVesna
А Вы сама для чего? Кнопки на Советчице давить?Себя жалко, а их нет?
А мне муж и брат живыми и здоровыми нужны. И самими себя они нужны такими тоже.
Не вгадали, працюю на військові частини по всій країні. Допомога в оформленні автівок і обладнання. Абсолютно безкоштовно.
Щодо чоловіка і брата, то це їх рішення. Вони не під´юбочні. У них є діти, дружини, яких треба захищати.
Mariya Prokhorova• 04 июля 2022
Ответ дляAdvoco
Удалено администрацией...
Договір з рашею не коштує папіру на якому був підписан !
Бісмарк
драконовна• 04 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Удалено администрацией...
та лан, огромный совок вон сковырнулся и привет
Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ длячир
Удалено администрацией...
Які вибори і хто просив? Що я пропустила? Це окупація і анексія чужих територій тепер називається ’просили’? Вау)))
Vlada-Maria• 04 июля 2022
Ответ дляксюша2010
Вы о чем? Какие выборы мы могли там провести?
напевно, теж привидівся їй ’мір в глазах путіна’
Mariya Prokhorova• 04 июля 2022
Ответ дляЧерт
Побачимо , хто смеєтся останній !
Сибір вже Китай , якщо ви не знали , той Шойгу -тувінець , хоч поцікавтесь , що за нація