Неуловимый Джо• 04 июля 2022
Травма ліктя, набряк, температура
Дівчата, чи було таке в когось?
Як називався діагноз, лікування, як довго тривало?
В нас лікування триває, але температура ще трохи піднімається, це тривожить.
Здрасьтенька• 04 июля 2022
До хірурга, чоловік лікував в поліклініці, роздуло,гаряче, скора, операція, чистили під загальною анестезією черговий хірург прямо в 12 ночі. Узі хоть зробіть.
Меряно-перемеряно• 04 июля 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
Ого а чего под общим?
Здрасьтенька• 04 июля 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Ого а чего под общим?
Да, общий наркоз, лампасные разрезы, чистили локоть, уже был багровый. В поликлинике назначили уколы,но температура не падала, локоть распух, горячий, скорая, операция.до утра неизвестно чем бы закончилось
ФрекенБок• 20 июля 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
Ужас .
А до этого что было : травма ?
Как сейчас Ваш муж себя чувствует ,рука нормально функционирует ?
А до этого что было : травма ?