Отмотала своё• 08 июля 2022
Худне низ
Мене всі задовбали просто. З віком худне низ. Нічого не роблю для цього. Попа стала пласка, стегна прямі і худі - 85 см. Ходила в зал - підкачала, норм. Але я не можу весь час бігати в зал. Вдома не можу підтримати, бо там тре навантаження.
Всі, хто мене не бачив давно (рік чи місяць), заламують руки і вищать: боооже, Лєна, як ти схудла. Просто жах. Чого так схудла?
Та звідки я знаю чого. Розтин покаже. Так задовбали - сил немає. Ношу вже об"ємні речі,щоб скорегивати. Ну все одно видно. І всі так з жахом: бооооже.
Скоро нахрєн буду відправляти.
Отмотала своё
• 08 июля 2022
Ответ дляПосудомойка
Печаль, но тут только подкачивать, я и сама плоскопопая от природы, увы, понимаю ваше беспокойство.
А на других не обращайте внимание, чего это вообще они возомнили себя экспертами, кто как должен выглядеть. Главное быть здоровой. Уверена, у вас все не так уж и плохо. Носите более объемный низ
При правильному одязі взагалі дуже непогано. Але я люблю зручний одяг. А наряжатися для когось - та пішли вони. Просто нетактовність така - капець.
СтрашнаяНаташа• 08 июля 2022
Ой! Я б вже почала всім, хто цікавиться втирати, що це я надибала таку класну дієту. І далі нести повну хєрь, але довго і з подробицями. Що б більше не хотілося питати.
Бывшая блондинка• 08 июля 2022
Забейте))
Худне і хай худне.
У меня наоборот низ очень медленно худеет. Бедра 125 см сейчас, вам так надо? При попе 95 см -худышкой была, верх С-ка.
Худне і хай худне.