Ананомчикус• 08 июля 2022

Металопластикові вікна

Київ.
Можливо хтось недавно замовляв і підскаже, де я гарне співвідношення ціна/якість. Потрібно в будинок 9 вікон + вихід на терасу
УлыбАчка• 08 июля 2022
Якщо звичайні білі то від 3000 грн/м2

автор Ананомчикус • 08 июля 2022
Ответ дляУлыбАчка
Якщо звичайні білі то від 3000 грн/м2
Це в якомось конкретному місці? Бо цікавить, можливо хтось моніторив і знає ’місця’
zoya_25• 08 июля 2022
Тут на Кідстафі була дівчина, замовляли у неї в минулому році. Потім донька теж у неї замовляла. По ціні/якості було найкраще співвідношення. І фахово дуже консультувала.
автор Ананомчикус • 08 июля 2022
Ответ дляzoya_25
А контакти не залишилися?
Мишутка07• 08 июля 2022
Можу порадити, де не потрібно замовляти. https://evi-group.com.ua/ обіцяли супер якість за немало грошей. Там гарно працюють менеджери, поки не заплатите гроші...
ksucha1979• 08 июля 2022
Доброго вечера. Даже професійний майстер, якість і ціна. Робив нам балкон під ключ. Збільшували винос та встановлювали вікна. Дуже якісно, не пожалкуєте 0633030068 Руслан
zoya_25• 09 июля 2022
Ответ дляАнаномчикус
А контакти не залишилися?
olkabarabolka20• 13 июля 2022
Ответ дляzoya_25
Дякую.