I_dyshka• 09 июля 2022

Как оптимально доехать из Киева в Германию?

you-lee• 09 июля 2022
Послушаю , тоже актуально
Хомикаса• 09 июля 2022
Через Пшемысль - до Берлина
автор I_dyshka • 09 июля 2022
Ответ дляХомикаса
Через Пшемысль - до Берлина
Спасибо , а до Пшемысля чем? И от него? Поезда?
Хомикаса• 09 июля 2022
Киев - Пшемысль , с ЖДВ
Хомикаса• 09 июля 2022
Ответ дляI_dyshka
Пшемысль - Берлин
pupsik_y• 09 июля 2022
Тоже планирую с детьми, вот знакомые говорят автобусом прямо к месту, а я почему то склоняюсь через Польшу поездами. Так что почитаю ответы тоже.
LoveYou• 09 июля 2022
Ответ дляpupsik_y
Поїздами краще.
Уявіть, як дітям важко буде в автобусі.
А поїзди в ЄС круті, навіть 2 клас.
Ми з Німеччини додому їхали на 5 поїздах з пересадками - все пройшло як по маслу.
pupsik_y• 09 июля 2022
Ответ дляLoveYou
Поїздами краще.
Уявіть, як дітям важко буде в автобусі.
А поїзди в ЄС круті, навіть 2 клас.
Дякую за відповідь)
А 5 поїздів чому так багато?
Зайка11• 09 июля 2022
Знаюйома поверталася з германії на автобусі- Берлін -Киів, задоволена
LoveYou• 09 июля 2022
Ответ дляpupsik_y
Дякую за відповідь)
А 5 поїздів чому так багато?
Ой, 4)) Я була на півночі Німеччини, трохи далекувато). З малого містечка в Гамбург, потім з Гамбурга в Берлін, з Берліну в Пшемисль. І з Пшемисля у Львів. Загалом трохи менше доби, але все було прекрасно.
lisa75• 09 июля 2022
Я їхала з Ульма автобусом,о 8 ранку виїхали,забирали пасажирів по всій Німеччині,на кордоні простояли 6 годин,і в Україні поламався автобус,пересаджувались в інший,доїхали в Київ наступного дня ввечері,це все фізично тяжко було.Краще потягом
автор I_dyshka • 09 июля 2022
Ответ дляХомикаса
Пшемысль - Берлин
Спасибо. по Украине понятно все , а как там, в Пшемысле? Покупать билеты заранее нужно или сразу по приезду?
Хомикаса• 09 июля 2022
Ответ дляI_dyshka
Там билеты Хелп Юкрейн, бесплатные для украинцев, по загранпаспорту