Совет, из собственного опыта, который вы бы хотели узнать раньше
Помогалочка• 09 июля 2022
Уборка и готовка подождёт, в первую очередь для мамы отдых
Муж опора и поддержка с самого начала
СтрашнаяНаташа• 09 июля 2022
Не слухати бабусь, а займатися самоосвітою стосовно виховання та здоров´я дитини.
Губка Боб• 09 июля 2022
Не возводить ГВ в культ.
Давать пустышку, а не круглосуточное висение на груди.
Ребенок спит, и вы спите. Никакого хозяйственного героизма.
Налогообложу• 09 июля 2022
Ответ дляСнежнакомка
молодым родителям - велкам ту хелл, а будущим - не рожайте
в чем-то вы и правы,но я была бы не я без сына. дочь уже взрослая,люблю ее тоже безумно,но уже без фанатизма
Черепаха Тортила• 09 июля 2022
З усіх сил намагатись зберешти грудне вигодовування. І їсти під час нього можна практично все, а не як мене лікарі напоумили в роддомі що там на сухарях сидіти треба. Да, я схудла добре, але була вічно голодною і це мене мучало
Снежнакомка• 09 июля 2022
Ответ дляНалогообложу
и это хорошо. фанатизм в любом деле - катастрофа.
Дело было давно• 09 июля 2022
Не трясіться над дитиною. Наберіться терпіння і дайте їй можливість усе робити самостійно, навіть якщо це дуууже довго робиться. Привчайте прибирати за собою з самого манюнького віку
Планшетница• 09 июля 2022
Ответ дляГубка Боб
Не возводить ГВ в культ.
Бачите, які ми різні.
А я навпаки, кажу, що ГВ - це запорука комфорту для мами
Чудо-Рыба-кит• 09 июля 2022
Мама должна делать как удобно ей.
Я просто первые 3 года переживала и делала как удобно ребенку, часто наступая себе на горло.
Делать нужно как удобно маме.
К примеру, гулять на улице до посинения, потому что ребенок должен гулять на улице.
Понимаю что со вторым ребенком я бы вела себя намного проще. И мне было бы намного легче.
Делать нужно как удобно маме.
Чудо-Рыба-кит• 09 июля 2022
Ответ дляПланшетница
Бачите, які ми різні.
У меня ребенок был искуственник, не было молока.
Я вообще не представляю как бы я кормила грудью.
Майстерня домашнього текстилю• 09 июля 2022
Чоловік може і сам погуляти з коляскою, він справиться, це не важче, ніж водити машину. А ти лягай і спи, не хочеш спати, просто лягай і лежи.
Планшетница• 09 июля 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
ГВ - це вібір, є виключення, так, але, взагалі, це вибір мами, годувати чи ні
Ермолайчик• 09 июля 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Аналогично! Особенно когда целый день одна с 2-мя. Не понимаю совета «залечь с ребёнком» и молоко появится. А старшую куда?
Ермолайчик• 09 июля 2022
Вы - учите жить ребёнка, а он учит вас. Примите это и будет очень легко и просто
Планшетница• 09 июля 2022
Ответ дляЧаюри
Мій висів) Він висить і спить, і я сплю, краса. З пляшечками було складніше.
Так, мені здається це так важко і складно, носитися з чими пляшками, сумішами, бігти на кухню, щось там каламутити)
Особливо вночі, взагалі жах.
Я - лінива мама)
Дала грудь, сплю собі далі
Особливо вночі, взагалі жах.
Я - лінива мама)
Дала грудь, сплю собі далі
Планшетница• 09 июля 2022
Ответ дляЕрмолайчик
Це теж ваш вибір, різниця між дітьми
harchushyn• 09 июля 2022
З першого дня, до обов´язків чоловіка появляються обов´язки по догляду за дитиною.
Без формулювання -допоможи МЕНІ.
Просто тепер ще потрібно мити дитину, носити дитину,купати і т.д.
Без формулювання -допоможи МЕНІ.
Чудо-Рыба-кит• 09 июля 2022
Ответ дляПланшетница
У меня выбора не было, в месяц пропало молоко. По пару капель капало, я смесью докармливала.
Но вот я не представляю физически как бы я кормила дольше. Для меня это было очень тяжело.