Як вважаєте, грають м´язами, нервуючи через допомогу нам від США і Європи, чи зовсім ох..лі і це може статися?? Господи, скільки ж можна! 🤬
Я ніколи в житті навіть не мстилася. Але зараз... Стільки ненависті, стільки злості до них всіх!
Клементина• 09 июля 2022
Ответ дляFinetouch
Я раньше тоже очень сильно ракет боялась и боялась, что к нам дойдут, по пол ночи не спала, на балконе стояла, десант с моря высматривала🤣попустило уже. Невозможно в вечном страхе жить
У нас колись на підїздах розвісили об´яви ’що робити у разі хім атаки’
І там була фраза ’Газ може бути без запаху. Як зрозуміти що ти в зоні ураження? Подивіться довкола : якщо навкруги загиблі птахи, комахи, або люди в яких є конвульсії - ви в зоні ураження’
Так, я потім дня три мертвих птахів та комах видивлялась
Поки не набридло)))