Екатерина 35• 10 июля 2022

Можно выехать мужчине за границу? При инвалидности?

Когда имееться 3 гр инвалидности?
mnf• 10 июля 2022
Кабінет Міністрів України вніс зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57 (далі - Правил)

Можна виіхати:.
особами з інвалідністю (незалежно від групи) (за наявності одного з таких документів, що підтверджують інвалідність: довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією (форма первинної облікової документації № 157-1/о); посвідчення, яке підтверджує відповідний статус; пенсійного посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю», в яких зазначено групу та причину інвалідності; довідки для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, за формою, затвердженою Мінсоцполітики);
nnnnika• 10 июля 2022
Смотрела какого-то юриста, говорил, что можно с 3-й группой, как на деле, не знаю
Горськ• 10 июля 2022
Так
автор Екатерина 35 • 10 июля 2022
Спасибо большое
Олечка79• 10 июля 2022
Да, я недавно лично интересовалась у погранцов .