Fotografkiev• 11 июля 2022

Що там чути про білоруський кордон?

То нагнітали і лякали, а зараз якось затихли. В кого яка є інформація станом на сьогодні?
Oksana0612• 11 июля 2022
Ответ дляPolinaanna
Бо там нацикі
І в Харкові і в Одесі і в Києві
hrushyk• 11 июля 2022
Ответ дляPolinaanna
Що Волинь будуть бомбити
Ніхто нікого не бомбить
Але краще перебдеть,як то кажуть
Щоб не було як 24,в разі чоги,багато хто не знав куди бігти і що робити
Oksana0612• 11 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Ніхто нікого не бомбить
Але краще перебдеть,як то кажуть
І куди він планує ’бігти’?
ksena555• 11 июля 2022
я вже тут писала, в Гомелі понаїхало дуже багато рашистів і техніки.
Щодня прибуває і прибуває, що живої сили, що техніки((
Anna_El• 11 июля 2022
Ответ дляCrazy lady
Смысл писать правду?
Меня сразу банят и обзывают рашнботкой((
А вы откуда информацией точной владеете?
Anna_El• 11 июля 2022
Ответ дляFotografkiev
Мені сьогодні сказали, що на кордоні їх там вже 100 000, але звідки там їх там багато?? Не вірю, тому і питаю хтось може щось чув.
Кто вам такое говорил?
Anna_El• 11 июля 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
мне нравится что тут нигде не вижу обсуждения вчерашней странной воздушной тревоги, когда самолеты там летали и что-то мониторили, я просто в военном деле ноль, но хоть бы жены спецов или знающие объяснили что это вчера было? Может они там мониторили с воздуха наши позиции, такое возможно, я не знаю, странный вчера был вечер поздний
Так гаюн написал, с какой целью вероятнее всего они это делали
Rikitikitavi_2022• 11 июля 2022
Ответ дляAnna_El
они написали ’адачей этого самолёта является предоставление координат пилотам истребителей для ударов по целям. ’, но ударов то не было, че летали тогда? тренировка? я не понимаю в этой военной теме ничего? и чего теперь ждать, массированного вторжения или обстрелов, или они просто издеваются и тренируются?
Anna_El• 11 июля 2022
Ответ дляFotografkiev
Ну ось десь схожа інформація і до мене надійшла, мовляв до Києва не повертайтесь, зараз ми в Україні більш західніше. а я так хотіла, але з 3ма дітьми дуже низька маневреність.
А вам кто за Киев сказал?)
Anna_El• 11 июля 2022
Ответ дляksena555
Откуда у вас такая информация?
Anna_El• 11 июля 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Похоже, что тренируются или возможно изучают для дальнейших действий
hrushyk• 11 июля 2022
Ответ дляOksana0612
І куди він планує ’бігти’?
В Луцьк
Rabbit2012• 11 июля 2022
Ответ дляPinkyPink
Это не правда. У них 7 или 8 бтг сформировано, в каждой ~800 человек, 5-6 тысяч белорусов. Количество россиян расквартированных указывают около 1тыс
Так, а если приземлилось три или четыре Ил -76, то могли притащить еще орков . Недружественные Украине блогеры орут о том, что пока контрнаступать будут, они Киев тихонько хотят взять , поэтому упражняются там во всю десантироваться. В свете того, что глава оп на месте и плевали они на факты иностранных официальных лиц, пусть меня и забанят, а чувствую зраду.
sur_sur• 11 июля 2022
Пані, мабуть, десь поряд з Чикчирико або з Пу.
Інформації в інтернеті з цього приводу дуже багато.
Наступ або буде, або ні))
ksena555• 11 июля 2022
Ответ дляAnna_El
Откуда у вас такая информация?
безпосередньо від мешканця Гомеля, який бачать на власні очі всю цю хрень
Rikitikitavi_2022• 11 июля 2022
Ответ дляAnna_El
мне так и не ответил никто в этой теме если я фак им покажу и плакат ’Батько мой Бендера’, то словит это тот радиолакационный самолет мое послание или нет, бо я ради такого на крышу готова пойти если словит
ladad19• 11 июля 2022
Ответ дляCrazy lady
Смысл писать правду?
Напишите мне, в личку.
LoveYou• 11 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Мені здається,що якраз таки у Києві буде найбільш безпечно
Але то виключно моя думка,кожен робить ,як вважає за потрібне
А у Львові?
Inuk• 11 июля 2022
Ответ дляCrazy lady
Смысл писать правду?
Напишите , Вы говорили отпишетесь , когда будете что то знать 😉
hrushyk• 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
А у Львові?
Та звідки ж я знаю …
Renesmeе 16• 11 июля 2022
‼️ путін дотиснув лукашенка

білорусь піде війною проти України на початку вересня, - військовослужбовець ЗСУ Сазонов.

Військовослужбовець ЗСУ Кирило Сазонов вважає, що участь білоруської армії у війні проти України неминуча.

«Зокрема, на мою думку, ключовим для них був і є Київ. На другому етапі, в цьому багато хто впевнений буде наступ з території Білорусі. Оскільки в другому етапі Мінськ вже підписався взяти участь’, - пояснив Сазонов.

’Зараз важко робити прогнози. Військові аналітики та окупанти говорять про паузу військових дій, однак ЗСУ про це зовсім не знають. Обстріли продовжуються. На мою думку, на початку вересня з інтервалом 1-2 тижні росіяни оголосять про другий етап своєї ’військової операції’ і залучать білоруську армію для наступу на територію України. Тобто, наступ з території Білорусі може відбутись вже в вересні’, - додав Сазонов.

👉 Рівне Головне
Стікери | Надіслати новину
Oksana0612• 11 июля 2022
Ответ дляLoveYou
А у Львові?
Ну до Львова ніхто точно не дійде. Можливі удари по складах, військових та залізничних об´єктах. Львів ніколи не був об´єктом номер один і взагалі окупація західніх областей російськими чи іншими військами не можлива. Дивіться військових експертів західного регіону , котрі знають цю місцевість. Я переїхала в село в сторону Карпат.
PinkyPink• 11 июля 2022
Ответ дляRenesmeе 16
‼️ путін дотиснув лукашенка

👉 Рівне Головне
Стікери | Надіслати новину
Так сейчас же 2 этап. То третий уже будет
Renesmeе 16• 11 июля 2022
Ответ дляPinkyPink
Я не знаю сама активно слідкую.. ось сьогодні прочитала
Oksana0612• 11 июля 2022
Ответ дляRenesmeе 16
‼️ путін дотиснув лукашенка

👉 Рівне Головне
Стікери | Надіслати новину
Вже 5 місяць ’з пустого в порожнє’. Хто такий той Сазонов? І чим його думка така важлива?