То нагнітали і лякали, а зараз якось затихли. В кого яка є інформація станом на сьогодні?
Ответ дляИннecca
Ну подпишетесь на Гаюн.И будете знать.Ну какой над нашей,они уже давно не входят в наше пространство.Вот так ,рождаются сплетни,волонтеры сказали,друг позвонил,папа в Житомире в лесу видел.
Мені теж казали, що не залітають. Так що фейки про літаки. Їх би збили
Ответ дляhrushyk
Там нема шо рахувати
Мале село і більша половина з проживаючих мужиків в прикордонних військах
Думаєте всі тримають рота на замку …
ну добре, ось вони в прикордонних військах, вони ж на територію білорусі не заходять, то як воно -білоруси перед ними толпами виходять шоб ті їх рахували чи що.
я канєшно не спорю, що вони там є і що вони щось там затівають вже не перший день, і машину треба тримать заправленою
але таке ото -знайомий живе в прикордонному селі і всіх порахував-ну класичне ОБС.
Ответ длязавитушка
Я ніде не писала,що хтось когось рахував
Але якщо є багато,то це видно
Дівчата,мені реально глибоко насрать,що там хто думає і хто,що з вас збирається робити
Але якщо є багато,то це видно
Ответ дляhrushyk
Так (
Я так розумію,щоб не панікували
Але він по роду служби спілкується з мєнтами,вояками,то вони вже йому сказали:заправ одну з машин до повного і не чіпай,хай стоїть бо є ймовірність,що драпати таки доведеться,причому драпати дуже швидко
Я так розумію,щоб не панікували
Ну ось десь схожа інформація і до мене надійшла, мовляв до Києва не повертайтесь, зараз ми в Україні більш західніше. а я так хотіла, але з 3ма дітьми дуже низька маневреність.
Ответ дляFotografkiev
Мені здається,що якраз таки у Києві буде найбільш безпечно
Але то виключно моя думка,кожен робить ,як вважає за потрібне
Oksana0612• 11 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Ми зовсім не в тій стороні живемо
Нам до Чорнобиля далеко
Але якщо ціль Львів,то попруть через Волинь
Нам до Чорнобиля далеко
На пуркуа їм до Львова?
Pauderpuff• 11 июля 2022
Ответ дляannetta888
В Гаюні все чітко написано. Вчора літак, який розвідує позиції. Сьогодні пишуть, що літак прилетів, який з ракетами.
Не знаю чому але у мене цей Гаюн викликає підозри. От пікнути в білорусі не можна, Гаюн все прям публічно докладує і цей витік інфи не можуть зупинити...
Ответ дляPolz
В Гаюнах писали, що заборонено в них літати від Бреста і вздовж кордону південні частини країни. І писали, що ракет до фіга завезли. Потім ще 3 АНи прилітали. Ще писали, що мінують кордони, але зі сторони Чернігова, про Волинь мовчали. Таке шось....
На Волині вже давно заміновано.Це відео вони,викладали,як наші мінують зі сторони Житомира.
Ответ дляhrushyk
Так,їх там просто дохуя
Я вже тут писала
Чоловіка однокласник живе в прикордонному селі
І техніки кацпської докуя (
Я вже тут писала
І техніки кацпської докуя (
Ну так побачити своїми очима і 1000 солдат - уже буде здаватися дох.я, ви ж розумієте. В саму цифру 100 000 не вірю. Ясно, шо вони там терлижаться в прикордонній зоні, чи готуються, чи понтуюються - це вже таке діло. Але в такі цифри не вірю
Ответ дляhrushyk
Так,їх там просто дохуя
Я вже тут писала
І техніки кацпської докуя (
Я вже тут писала
І техніки кацпської докуя (
Як село називається?
Техніка ж за межами, за кордоном стоїть, я так розумію. І не в чистому полі, щоб всі бачили. Як в селі можна розгледіти техніку за 5-10 км серед дерев?
Ответ дляThatsme
Я взагалі про цифри жодні не пишу
Polinaanna• 11 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Так (
Я так розумію,щоб не панікували
Мені не добре
Ответ дляhrushyk
Так (
Я так розумію,щоб не панікували
То машину заправлену треба мати однозначно,дай Бог,що б не прийшлося.
Polinaanna• 11 июля 2022
Ответ дляThatsme
Чого, шо нового ви прочитали, ну реально? Машину заправлену і зібрані доки треба тримати всю війну
Що Волинь будуть бомбити