Fotografkiev• 11 июля 2022

Що там чути про білоруський кордон?

То нагнітали і лякали, а зараз якось затихли. В кого яка є інформація станом на сьогодні?
Розбійник• 11 июля 2022
Ответ дляИннecca
Ну подпишетесь на Гаюн.И будете знать.Ну какой над нашей,они уже давно не входят в наше пространство.Вот так ,рождаются сплетни,волонтеры сказали,друг позвонил,папа в Житомире в лесу видел.
Мені теж казали, що не залітають. Так що фейки про літаки. Їх би збили
hrushyk• 11 июля 2022
Ответ дляРозбійник
Сьогодні говорила з людиною яка живе 10 км від Білорусії, каже все спокійно.
Ну бо спокійно
Вони ж нічого страшного не роблять
Просто кучкуються
завитушка• 11 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Там нема шо рахувати
Мале село і більша половина з проживаючих мужиків в прикордонних військах
Думаєте всі тримають рота на замку …
ну добре, ось вони в прикордонних військах, вони ж на територію білорусі не заходять, то як воно -білоруси перед ними толпами виходять шоб ті їх рахували чи що.

я канєшно не спорю, що вони там є і що вони щось там затівають вже не перший день, і машину треба тримать заправленою

але таке ото -знайомий живе в прикордонному селі і всіх порахував-ну класичне ОБС.
sobacura• 11 июля 2022
Ответ дляyuryia
https://focus.ua/voennye-novosti/521786-v-belarusi...
В Гаюні цього не писали. Про те, що льотчики обсуждали щось там.
hrushyk• 11 июля 2022
Ответ длязавитушка

Я ніде не писала,що хтось когось рахував
Але якщо є багато,то це видно
Дівчата,мені реально глибоко насрать,що там хто думає і хто,що з вас збирається робити
автор Fotografkiev • 11 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Так (
Я так розумію,щоб не панікували
Але він по роду служби спілкується з мєнтами,вояками,то вони вже йому сказали:заправ одну з машин до повного і не чіпай,хай стоїть бо є ймовірність,що драпати таки доведеться,причому драпати дуже швидко
Ну ось десь схожа інформація і до мене надійшла, мовляв до Києва не повертайтесь, зараз ми в Україні більш західніше. а я так хотіла, але з 3ма дітьми дуже низька маневреність.
Lana.._• 11 июля 2022
Ответ дляИннecca
А в этом Гаюне только достоверная информация?
hrushyk• 11 июля 2022
Ответ дляFotografkiev
Мені здається,що якраз таки у Києві буде найбільш безпечно
Але то виключно моя думка,кожен робить ,як вважає за потрібне
Lana.._• 11 июля 2022
Ответ дляsobacura
Иннecca• 11 июля 2022
Ответ дляLana.._
Точно,достовернее чем в подобных темах.
Ele Elen• 11 июля 2022
Ответ дляannetta888
В Гаюні все чітко написано. Вчора літак, який розвідує позиції. Сьогодні пишуть, що літак прилетів, який з ракетами.
Наче аж 2 прилетіло
Oksana0612• 11 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Ми зовсім не в тій стороні живемо
Нам до Чорнобиля далеко
Але якщо ціль Львів,то попруть через Волинь
На пуркуа їм до Львова?
Pauderpuff• 11 июля 2022
Ответ дляannetta888
Не знаю чому але у мене цей Гаюн викликає підозри. От пікнути в білорусі не можна, Гаюн все прям публічно докладує і цей витік інфи не можуть зупинити...
Polz• 11 июля 2022
В Гаюнах писали, що заборонено в них літати від Бреста і вздовж кордону південні частини країни. І писали, що ракет до фіга завезли. Потім ще 3 АНи прилітали. Ще писали, що мінують кордони, але зі сторони Чернігова, про Волинь мовчали. Таке шось....
Polz• 11 июля 2022
Ответ дляPauderpuff
Писали, що декількох гаюнів зловили і приговорили до смертної кари....
Polz• 11 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Ми зовсім не в тій стороні живемо
Нам до Чорнобиля далеко
Та їм той Львів .. Вони ж хочуть 2 фронт, щоб відтянути сили з півдня і сходу
Иннecca• 11 июля 2022
Ответ дляPolz
На Волині вже давно заміновано.Це відео вони,викладали,як наші мінують зі сторони Житомира.
Thatsme• 11 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Так,їх там просто дохуя
Я вже тут писала
Чоловіка однокласник живе в прикордонному селі
І техніки кацпської докуя (
Ну так побачити своїми очима і 1000 солдат - уже буде здаватися дох.я, ви ж розумієте. В саму цифру 100 000 не вірю. Ясно, шо вони там терлижаться в прикордонній зоні, чи готуються, чи понтуюються - це вже таке діло. Але в такі цифри не вірю
Incanto77• 11 июля 2022
Ответ дляFuntikS
Не доведеться, вы врете
Чому ви так вважаєте? Гадаєте нічого не буде, чи просто не встигнуть?
Thatsme• 11 июля 2022
На кордоні наші вде стільки місяців, як стоять готові, хай тільки сунуться, зразу і засунуться. Плюс заміновано все, плюс болота
hmarinka• 11 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Так,їх там просто дохуя
Я вже тут писала
І техніки кацпської докуя (
Як село називається?
Техніка ж за межами, за кордоном стоїть, я так розумію. І не в чистому полі, щоб всі бачили. Як в селі можна розгледіти техніку за 5-10 км серед дерев?
hrushyk• 11 июля 2022
Ответ дляhmarinka
Як село називається?
Відповідь є вище на Ваше запитання
hrushyk• 11 июля 2022
Ответ дляThatsme
Я взагалі про цифри жодні не пишу
Polinaanna• 11 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Так (
Я так розумію,щоб не панікували
Мені не добре
hrushyk• 11 июля 2022
Ответ дляOksana0612
На пуркуа їм до Львова?
Бо зброя тудою їде
Thatsme• 11 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Я взагалі про цифри жодні не пишу
Ну так тоді про шо мова. Їх на око переляканого війною звичайного чоловіка дох.я. Ок, наших теж не десяток і вони знають інформації більше, ніж ваш знайомий)
Polinaanna• 11 июля 2022
Ответ дляOksana0612
На пуркуа їм до Львова?
Бо там нацикі
Thatsme• 11 июля 2022
Ответ дляPolinaanna
Мені не добре
Чого, шо нового ви прочитали, ну реально? Машину заправлену і зібрані доки треба тримати всю війну
Горськ• 11 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Так (
Я так розумію,щоб не панікували
То машину заправлену треба мати однозначно,дай Бог,що б не прийшлося.
Polinaanna• 11 июля 2022
Ответ дляThatsme
Що Волинь будуть бомбити