juliyadorosh• 11 июля 2022

Атмосферна школа- відгуки

Доброго дня! Обираючи дистанційну школу, зупинилась між Атмосферною та Оптімою. І якщо про останню багато відкуів, то про Атмосферну- мало. Демо уроки виглядають непогано, ціна демократичніша,але як в реальності. В кого діти вчаться в цій школі- поділіться відгуками)
CatyK• 11 июля 2022
Зайдите на фб в группу киевские хоумскулеры, там достаточно мнений. Я по итогу решила из оптимы в атмосферную не переводить.

damjana• 11 июля 2022
А я посмотрела программу, видео, уроки - мне атмосферна больше понравилась
Будет там учиться с сентября.
Оптима не понравилось - интерфейс сайта, много ненужного.

В атмосферной очень классные уроки физры) не дурацкие тесты
АляМ• 11 июля 2022
https://www.facebook.com/groups/761112267281266/po... Ось були відгуки тих, хто реально порівняв