Добрий вечір. Підскажіть, будь ласка, дуже проблематично дістатися з Івано- Франківська в Микуличин і в зворотньому напрямку. В Івано-Франківську буду близько десятої години ранку, потім необхідно дістатися Микуличина і знову повернутися до Івано- Франківська до 16.30.
freedom_2015• 11 июля 2022
Минулого року проблем не було. Автобусів було багато і за годину ви на місці. Я правда з Яремче їздила, але різниця невелика по часу.
Ответ дляfreedom_2015
Дякую!