bananos• 12 июля 2022

Спартц і Єрмак що там сталось, чим він недогодив?

Щось випала з теми.
Хто може суто по факту відповісти?
Апель-синка• 13 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Вона республіканка. Для мене це маркер тих цінностей, які я не підтримую. Тому мені вже цього досить, щоб ставитись до неї негативно. Чи права вона щодо Єрмака? Так. Чи добре, що вона підримала ленд-ліз? Так. Чи керується вона виключно своїми інтересами - так. Чи праве крило республіканської партії отримували російські гроші? Так. Чи росія фінансує праві попульскі партії по всьому світу? Так. Тому Спартц мені не подобається і я бачу в ній загрозу для України.
А как же:
Чи права вона щодо Єрмака? Так.
Чи добре, що вона підримала ленд-ліз? Так.

Но враг она, а не Ермак.
Когнитивный диссонанс?

Galyna1211• 13 июля 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не верзіть дурниці
Дякую, що обесцінили мої страх, як громадянки України, що живе під постійним ризиком ракетних ударів, від слів американки, що живе в безпеці на іншому контененті і грає в якісь свої політичні ігри.
Galyna1211• 13 июля 2022
Ответ дляАпель-синка
А как же:
Чи права вона щодо Єрмака? Так.

Но враг она, а не Ермак.
Когнитивный диссонанс?
А, ну тобто мені мають подобатись усі, хто проти зекоманди чи як? Мені не подобаються республіканці і трампісти, включаючи Спартц, я їй не вірю і не довіряю. Це не означає, що Єрмак пухнаста бубочка - там всю зелену команду треба гнати сраною мітлою.
І при чому тут когнітивний дисонанс - не все американське хороше, навіть якщо воно ситуативно зараз працює на нас. 12 годин обговерення теми, вже наче прийшли до консенсусу, що Спартц переслідує перш за все свої політичні цілі. І тут, раптом, в неї фан-клуб з´явився, який в усіх не згодних вишукує фанатів Єрмака, фсб чи кремля.
Доброго ранку, коротше
Апель-синка• 13 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Доброго ранку, коротше
И Вам доброго ранку.
Вы вместо оценки хороший поступок-плохой поступок, начинаете притягивать за уши ’эта американка не не нравится, поэтому если она врага называет врагом, то нафик-нафик, она всё равно плохая’.
Я же не рассматриваю плохая она (республиканка, трампистка или кто-то там еще) или хорошая, а высказываю конкретное мнение, что все её высказывания справедливы, поэтому обсирать её за конкретно этот поступок абсолютно беспочвенно.
Galyna1211• 13 июля 2022
Ответ дляАпель-синка
И Вам доброго ранку.
Ну, а я не вважаю її висловлювання, окрім Єрмака (але це ні для кого не новина і з її сторони звичайний популізм) щодо України - справедливими. На цьому дискусію вважаю завершеною.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
ой, не починайте.
виізжайте, як боЇтесь.
а нашій краіні війна, тримати як мінімум корупціонера, який повністю керує краіною, при владі це смертельно для краіни. а в випадку ермака, ще й звинувачення в держзраді постійно звучить.
ви просто не знаєте повноту влади, яку має єрмак.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
в цієі республіканки, батьки, до 24.02 жили в Україні, а конкретніше в моєму місті.

L-i-s-a-92af• 13 июля 2022
Ответ дляKsu160576
настав уже край! ну а норм було обирати таку владу? це питання до виборців Ze
Треба було Порошенка обирати?
L-i-s-a-92af• 13 июля 2022
Ответ дляKsu160576
ви здивовані? реально? про це ще у 2019 було відомо і нарід все одно обрав веселого ’українського’ хлопця ’із народу’
А ми Єрмака обрали президентом?