bananos• 12 июля 2022

Спартц і Єрмак що там сталось, чим він недогодив?

Щось випала з теми.
Хто може суто по факту відповісти?
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Я достатньо знаю про американську політичну систему (бо планувала там жити), щоб добре індентифікувати свій/чужий американець через політичні вподобання. Одні номіновані республіканські судді верховного суду, чого варті. Роблять із сша галаад якийсь, хоча обіцяли не чипати тему абортів. Тому ситуація, що республіканці щось адекватне підтримали, для мене завжди буде підозрілою.
Основа їх політтичної системи , що кожен слідкує за іншим !
Якщо домовишся , то той і здаст !
Прокуратура та суди там працюють , а це основне !

Olga_72• 12 июля 2022
Ответ дляKsu160576
Україна не видає, він не під санкціями, по ньому справа, саме тому, він сидить тільки в Україні, в будь-якій іншій державі його схоплять і видадуть США
Беня под американскими санкциями с 5.03.2021. И британский суд заморозил его активы еще 22.04.2016
Filomena• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Своїм запитанням .ви просто відбили бажання вам відповідати. Для чого.Ви прозомбовані телебаченям, я це не виправлю
До чого тут телебачення? Я от уявляю як навколо ідуть бої, а в перервах ви проводите опитування щодо Єрмака і так по всій лінії фронту. А потім приходите сюди й з усією відповідальністю оголошуєте, що всі «за» Єрмака.
Так от у мене і виникає питання що ж вас змусило займатися такою фігнею. Тим паче я впевнена, що як мінімум половина солдат навіть не знає хто такий Єрмак і чим він МАЄ займатися.
А не відповідаєте, бо нічого
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляFilomena
А не відповідаєте, бо нічого
А ви проводите опитування, коли так впевнено пишите ,що всі за війну до кінця? Може більшість українців давно чеють на перемовини, а може більшість хоче ще чогось?
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляSvetrise
все это игра. что бы иметь большее давление на преза, страну и больше посадить сюда кураторов. затянуть войну и ей руководить. никаких благородных целей там быть не может.
Нащо США затягувати війну ? Темпаче нас весь час лякают республіканцами ’ трампистами’
А якщо б посадили кураторів , а ще в свої руки взяли логистіку , то ми українці тільки вийграли б !
Приклад , Південна Корея !
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляFilomena
А не відповідаєте, бо нічого
Я писала тут,за що його хвалять ті, кого знаю я. Я всіх не знаю, так само як і ви. Але ваші слова такі ствердні, ви говорите як марафон, тому і зрівняла вас з телевізором. Що саме ви ще не зрозуміли і вам треба розжувати?
Filomena• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Тобто ви написали про підтримку Єрмака те, що вам хочеться?

Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
І кордони пересунути.
Тепер Жидков з українським паспортом роз‘їжджає по Європі, розказуючи «жартома», які наші біженці свині.
Це зашквар ! І стидоба ! З цим жидковим !
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляFilomena
Удалено администрацией...
Protruziya• 12 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Це каже про те, що вона типовий популіст, який не розбирається в питанні, але робить гучні заяви. Я уявляю, якби вона сказала, що всі американці мають кинути пити каву і встати під штики в Афганістан. Повне не розуміння, що працюючий ресторан це прдатки і підримка економіки і армії. Тобто у неї навіть економічних знань рівня школи нема. Типова трампістка.
Так она бухгалтер по образованию. Просто выскочка, за счет чего и в политику пробилась.
Olga_72• 12 июля 2022
Ответ дляKsu160576
В США ему вьезд запрещен. Финансовых санкций США на него не накладывала.
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляFilomena
Удалено администрацией...
Vira_Kos• 12 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Ну, людям було весело.
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляМаЛеНьКа10
Так, добре. А як ми можемо на порадниці прискорити це?
Почитаєте порадницю , а потім коли прийдете обирати владу , сто разів подумайте , кого обираєте , зараді дітей хоч своїх !
Vira_Kos• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Удалено администрацией...
Вибачте, але Ви дуже безграмотно пишете.
Санкції обходять ще з 2014 року, і на YouTube є безліч сюжетів про те, як це відбувається.
Єрмак Америку не відкрив.
Svetrise• 12 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Приклад , Південна Корея !
вы думаете, что они на этом не зарабатывают?
много для чего, влияние, деньги и все это политика сша, которая не меняется десятилетиями. мировое зло, побывавшее более чем в 130 странах военным вмешательством вдруг для нас стало благодетелем.. это просто обман.
они ведь не хотят перенести полигон на территорию раши и сделать мишенью себя! все происходит у нас и да, с их оружием. быть сателлитом сша это худшее что может быть. полноценным штатом - я «за». но мы им нужны для другого.
политика в каждой стране это ведь просто. они сидят на деньгах народа и живут благополучно с этого. правители обязаны делать все для развития своей страны, безопасности народа, учитывая все вопросы экономики и геополитики. независимость может быть только экономической для начала. что сделали с нами? с нашей страной. как все пережить и когда все закончится.
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляPinkyPink
Цитатой закона, который регулирует смену власти во время войны. Вы вот реально сейчас пишете, что поднимется бунт, власть захватят военные, скажут всему миру «мы теперь здесь главные» и их признают, выдадут помощь, будут поддерживать дип контакты?
Який бунт ? Да той ермак , якщо він патріот , сам би пішов вже з посади , допомогти президенту ! Сказав би ’ Я ухожу ’
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Єрмак Америку не відкрив.
перед і не кладеться кома, грамотна моя
Еленнн• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Удалено администрацией...
Луценко ( зараз на фронті..)
’...

Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляЕленнн
Луценко ( зараз на фронті..)
’...
Мені це для чого?
Yulia-3262• 12 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Ваш крик, це крик в порожнечу. Нарід знову обере артиста. Тому що по телику так скажуть.
І ще вигадають пару тез, для наріда. Тут може спрацювати лише прихід військових до влади і жорстка фільтрація свій/чужий. У всіх інших випадках наші діти/онуки приречені стати зкацапленими хахлами, і побіжать воювати про Європи на перший заклик расеї, як це було в 20му столітті.
Щось сумно. Одна надія на військових і допомогу заокеанських союзників
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
Я все конкретно написала
Сто раз не буду повторять.
Я где -то писала на майдан выходить ?
Скрин покажите ?
Не молчать в соц сетях
Или вы не помните , как они быстро переобулись с ограничением передвижения по районам и областям?
А почему ?
Так как народ не молчал и сказал , что он о нем думает, об этом запрете
Сейчас век интернета, никуда выходить не нужно
Ви війсковій квиток почитайте , там так і написано ! Повідомляти про переміщення ! То закон 1992 року , там ЗЕ підставили
Vira_Kos• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
перед і не кладеться кома, грамотна моя
Що робить кома? І де саме?
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Що робить кома? І де саме?
Якщо вам потрібні уроки, то шукайте репетитора.
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляYulia-3262
Так , ці пацани добре психологичні технології застосовують !
Кинули вже термін ’ трампистка’ , бачу всюду вже !

Vira_Kos• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Мені не потрібні уроки, бо в мене кома не «кладеться» і єрмак не «завідує санкціями».
А Ви дуже кумедна мисляча панянка. Якщо не знаєте, що відповісти, пишете дурницю або ігноруєте запитання.
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
А-ха-ха. Якщо ви про себе , то вам пояснити щось дуже складно і тому краще зробити так,як в анікдоті.
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Удалено администрацией...
А ваш ермак знає , що маленька Угорщіна зараз понад 100 відсотків газ качає ! Туда хай йде , щоб вони в обхід санкцій газ не качали !
Ці сери схеми в Сербії , Грузії , то краплі в океані ! Вони були є і будуть , але для раші ,то не рятунок !
Vira_Kos• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
І справді, анІкдот)
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А чому мій Єрмак?