bananos• 12 июля 2022

Спартц і Єрмак що там сталось, чим він недогодив?

Щось випала з теми.
Хто може суто по факту відповісти?
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляImperoTanya
Шось новеньке))) з дурної голови на здорову. США знають наскільки корумпована Україна. Знають де хто яку зп отримував. Вони приїджали до ОП за місяць перед війною показати як рф готує війну. Супутникові зйомки, перехвати - наші на шашлики збиралися ... Як так. Яка с*** нудила шо то все хитрі інтриги Байдена та неправда. Бо воно ж падло з папою на связі....
Ахах
Чому не попередили нас про війну
Чому завчасно зброю не дали
Чому так довго зброя їде
Чому лендліз в серпні

Так тому що до ОП рік як горохом об стіну. А як Україні не цікаво, то нах* воно Штатам та Європі. Всі прогнози 3 дні і Київ впаде - то висновок з бездіяльності ОП

А коли українці ДИВОМ і, ЗСУ і тероборона дали відсіч. Коли Зе став лідером що день та ніч від передової до всіх тих саммітів мотався
Як побачили що ОП не вдалося злити Україну
То повірили в Українців. В нас з вами.
Але свої гроші на корупцію пускати не збираються.
Тому спочатку США та ЄС дали транші зброю підтримку. Скликали рамштайни, підписали лендліз. Захід пройшов ’точку невозврата’ Вони клепають зброю в три зміни - працюють заводи під Україну. Байден бере зараз гроші з прайориті *** особистого фонду президента, що не потребує затвердження конгресу. А лендліз ще чекає. Так шо рахуйте скільки разом грошей.
Україна повинна отримати перемогу. КРАПКА.
Якби вони почали з коррупції української влади - бугага. Побачили б ми великий чоловічий орган на синьому зоряному небі.

Тож зараз колективний захід зробив все що забезпечує перемогу України .
І настав час підчистити 5 колонну.
І тепер пане Єрмак поясніть чому в ОП що повинний бути секретаріатом президента - якісь суперповноваження. Явно неконстуційного характеру.
Якась там людинка-зрадинка мінні поля повзала навколішки розміновувала шоб дати прохід з криму? Типа ви ж дурні - осьо вам відмазочка, як просили. А дурних там нема. І все про всіх тих наших хитрозроблених їм ясно і понятно.
Це не розкол України. Це чистка - тож кажіть спасібо. Бо шось у нас за 30 років незалежності слабенько виходить.

Цвіту і пахну• 12 июля 2022
Ответ дляAnjutka-Anjuta
аналогично рассуждает и Пионтковский, вот только сегодня слушала. Что даже если это правда, то поднятие этих вопросов сейчас = серьезной игре на руку Кремля.
Дуже зручна позиція для адептів рф))
Цвіту і пахну• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Якщо ви в це вірите, то я вас не переконаю. Але на передовій, воїни, його дуже поважають. Скажіть про це їм, думаю не посмієте?
Від жодного такого не чула, нісенітниця
ImperoTanya• 12 июля 2022
Ответ дляowl62
Якби пані Спартц була трохи дурна, вона б не сиділа в Конгресі США. Грошей не буває багато і вони не пахнуть, навіть коли надійшли з раші

от подивіться з 19 хвилини, а потім спочатку
СПАРТЦ молодець - ми тут зраду не можемо викрити - а раз вже на Байдена подали запит - то капець нашим малятам-сучатам
Цвіту і пахну• 12 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Допомога, це гроші американців, їх податки. Спартц продвигає думку, що нащо простим американцям витрачати гроші на Україну, бо українці недостатньо вмирають, а є регіони де війна не відчувається і люди сміють каву пити. Я трохи прифігіла, як прочитала її івью. Ще через день вона скаже, що Буча то фейк-ньюз, як любить росказувати її колега Трамп.
Вона натякає на те, що нащо нам допомагати, якщо однією рукою ми самі себе топимо, а іншою беремо допомогу. Типу нам всі винні, але змінювати ми нічого не плануємо.
Цвіту і пахну• 12 июля 2022
Ответ дляshaslivie
Туда же Гетьманцев и Третякова с их геноцидными идеями. Очень хочется верить, что президент не в курсе. Зеленский все-таки не здал Украину и борется за нее. Но вот такие ’кадры’ в окружении, которые очень сильно зашквренные и против ни не раз поднимался народ, писались петиции и т.д. - сильно подрывают его авторитет у народа.
Ви на приколі? Як це не в курсі? Він їх сам назначав. Як на підбор, хоча чого ’як ’
owl62• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Удалено администрацией...
Мирний договір на яких умовах? Що залишаємо раші? Крим, ОРДЛО, Херсонську, Миолаївську, Одеську обл.? Це для початку...

ImperoTanya• 12 июля 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Спартц - УКРАЇНКА з чернігівщини.
Вийшла заміж - навчалася - і дійшла до Конгресу
’’ТАДАМ’’ вона чистить українську 5 колону -
в її компетенції - дати завдання розвідці ЦРУ - вона вже має всі відповіді. А запит Байдену - щоб не вдалося злити на дурного.

Цвіту і пахну• 12 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
Все они знают и понимают.
После войны такое начнётся.
Просто если они все сейчас вскроют, это будет на руку раше
А як ви плануєте її закінчити з агентами Кремля у руля?
Цвіту і пахну• 12 июля 2022
Ответ дляPauderpuff
Вот и мне так кажется, что после войны Зе с его командой уберут.
Хто?
Цвіту і пахну• 12 июля 2022
Ответ дляPauderpuff
До речі тому і кажуть мабуть, що зе вигідна війна, вона тримає його рейтинг. Згадайте як його чмирили до війни.
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Кого ви слухаєте , от бреше , як дише !
Троляка з досвідом вже і біженців згадала !
У вас всі хто думає по-іншому тролі? А якщо не троль, то що зробите?
Реверанс• 12 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Удалено администрацией...
Так жаль что мы в одной стране живем, таким не благодарным и злобным троллям,как вы говна ,а не помощи.это все на что вы заслуживаете.хочу думать что вы русский тролль,иначе - БЕДА
ImperoTanya• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Удалено администрацией...
ВАу - то може і хімарси повернути))? та нашо той лендліз.
Ми всьо самі в Шольца з Макроном витрясем. Да - ми такі. Облиємо їх зневагою та скажем ану сюда всьо шо є вивертайте. Егегей - нет ума в голова - тіки вітер в опі.
Байден едет в Саудовскую Аравию и Египет - которых ненавидит чтобы открыть нефтяные поставки. Чтоб рф утопить в их болоте. Дал финансирование 800 заводам - они работают в 3 смены и производят для нас оружие.
На западе НЕТ таких запасов. Их надо ВОСПРОИЗВЕСТИ
наши требовали 1000 гаубиц? армия США имет 340 -
Франция дала 18 цезарей - им теперь их вопроизвести не менее чем за год.
никто не думал что современным методам ведения войны противопоставят тупую артиллерийскую перестрелку. они такое оружие давно забыли. и комплектующих давно не делают. США дало заказ чтобы покрыть все что нужно Украине а вы против ..женщина - ваш адрес не дом и не улица? ваш адрес москва и союз - вы рашистко
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляImperoTanya
Удалено администрацией...
ImperoTanya• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Удалено администрацией...
хамство - прорусские посты. админы отстреливайте не благодарите
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляImperoTanya
Удалено администрацией...
ImperoTanya• 12 июля 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
А знаете ли мы что Трамп искал как утопить Байдена
подавал в суд да не вышло - в США не нашли юридических оснований. А в Украине (!) открыли - конечно айн момент - 5 против семьи Байденов - чьих рук дело ? ЕРМАКА АНДРЕЯ
и когда Байдена избрали - долго извинялась Украина за такие проделки. и Байден - простил. И дал и лендлиз и помощь
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2022
Ответ дляолябабич
та вона і про Херсон казала, що лише 10 % за деокупацію.
Вона все знає !
І думки цивільних в окупаціїї і думки воєнниї на передовій !
Спарц українка, якщо ви не в курсі. З Чернігівщини. В неї тут Батькі живуть.
Все вона знає, особливо про корупцію у владі і оточенні Зеленського.
А Зеленському вже час скидувати баланс , бо затягнуть його на дно.

МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Мене дуже тригернуло її це івью. Склалось враження що вона бажає активні бойові дії на усій території України.
Не верзіть дурниці
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2022
Ответ дляTakamaka
Ну так, певне тому саме вона активно лобіювала закон про лендліз для України.
Вона була співавтором закону.
Но боти ОП щас всіх заплюють. Бо їдять вони з рук Ермака. А самі знаєте, що кусати руку дающего не можна
Takamaka• 12 июля 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вона була співавтором закону.
І однією з чотирьох осіб, кого Байден запросив на підписання закону про ленд-ліз у Білий Дім.
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2022
Ответ дляPinkyPink
По-перше, я була би дуже вдячна якби хоч одна людина навела приклади як сама вона лобіювала закон про ленд ліз, який саме її внесок. Ви особисто самі бачили чи берете інформацію від блогерів? Сказали лобіювала - значить так і є?
По-друге, вона ніяк не постраждає від програшу України. Скаже, що самі винні бо каву пили і на порадниці писали, а не в окопі сиділи, за нею не заіржавіє, вже почала розповідати що кожен українець повинен бути задіяний
Спарц була співавтором закону. Чи думаєте, зо для галочки своє прізвище поставила?
А в вас прощу посилання на те, де і шо вона говорила. Бо дуже похоже га скид від ОП, щоб відбілити керманича
PinkyPink• 13 июля 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
На першій сторінці цієї теми посилання на її інтерв’ю з журналістами європейської правди. Я не бачу її прізвища на тому законі. Ви бачите? Покажіть
Апель-синка• 13 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Я почитала її висловлювання останні, що Україні треба допомогати тільки, коли усі 40 млн підуть копати траншеї, а то як посміли у Львові сидіти каву пити, бо раз війна, то вона має бути по всій країні.(!!!!) Чому людина, яка живе в безпеці в сша розказує пресі, що українці не мають права на хоч якісь спокійні регіони, мені не зрозуміло.
Я думала що допомога якраз і спрямовпна на те, щоб було більше спокійних місць, а виявляється за її логікою ми не маємо право на нормальне жития хоч де.
Ну і вона республіканка. Таи кожен другий куплений росією. Вони себе дискредитували як тільки могли. Там нормальні республіканці закінчились на Маккейні.
Судя по тому, что закрыто черным квадратом - там факты разворовывания военной помощи скрыты. Просто про них пока вслух не хотят говорить, но могут захотеть потом. Так что республиканцы не при чём, копать надо с нашей стороны.
И да, сидеть бухать в ресторанах на одном конце страны, когда на другом каждый день гибнут люди тысячами - это бесчеловечно. Я с ней в этом полностью солидарна.
S4aste02• 13 июля 2022
Ответ дляbananos
Ну я не знаю чи це норм заявляти на весь світ що у нас зрадники при владі?
Так про ярмака це все відомо дуже давно. Просто комусь це вигідно було- саме його тримати поряд. А зараз війна- питання набуло більш глобальнішого сенсу
Апель-синка• 13 июля 2022
Ответ дляxenechka
Це Спартс треба перевірити на зв´язки з путіним. Саме зараз, коли ми отримуємо найефективніше зброю, яка з шаленим успіхом нищить склади і штаби русні, вилізла ця дама. Мені, наприклад, все зрозуміло
А Ермака и проверять не надо, папу КГБшника не скроешь.
Как и славнозвісного ’брата Ермака’, который должностями приторговывал. Или уже все забыли этот скандал?

Кстати, тут на днях новую зам министра соцполитики обсуждали, очередную 25-летнюю ’корабельную сосну’.
Апель-синка• 13 июля 2022
Ответ дляPinkyPink
Дивилася сьогодні це інтерв’ю. Всі так розпинатися яка вона українка, як переживає і тд. Вона в інтерв’ю разів 20 сказала ВАША країна, ВАШ президент про Україну і НАША країна про США і що ЇЇ президент Байден повинен звітувати перед американцями про те куди йде допомога.
Бісилася, що в неї були пропозиції як контролювати куди іде зброя і до них не дослухалися (але які це пропозиції відмовилася розповісти) і що люди в спокійних регіонах не задіяні у війні.
Також дуже дивних закид стосовно того, що в місцевої влади на її думку забирають гроші і не дають готуватися до війни. Склалося враження, що вона взагалі не розуміє, що Украіна - не федерація і що в нас не окремі штати, хоча я думаю і в штатах Міноборони а не місцеві бюджети займаються такими питаннями.
Правильно она сказала, что НАШ преЗедент должен отчитываться, куда идут НАШИ деньги налогоплательщиков из бюджета.

А за американскую помощь - отчитаться перед американцами, а не втихаря раздерибанить. Потому что американские налогоплательщики тоже хотят знать, куда ушли ИХ деньги из госбюджета. Их през тоже им отчитывается, и это правильно.

У нас например столько лет взымается военный сбор, а кто-то хоть раз видел хотькакой-то отчёт, куда ушли эти деньги, а чьи нужды?
Апель-синка• 13 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
Все они знают и понимают.
После войны такое начнётся.
Про что Спартс и сказала в интервью.
Апель-синка• 13 июля 2022
Ответ дляartushik
Классно) Папа в ФСБ трудится, а сынуля ему прямо с Банковой доклады делает. По родственному. Действительно чудо, что нас до сих пор не загнали в раша-концлагерь, такими то советниками у президента.
Интересно, хватит у Зеленского ума избавиться от этих паразитов или будет прикрывать до последнего?!
По-моему, они им и руководят.
При этом рашисты постоянно грозятся бомбить ’центры принятия решений’, а прилетает почему-то в жилые дома, больницы, школы, театры, причём в большинстве даже не в Киеве.