bananos• 12 июля 2022

Спартц і Єрмак що там сталось, чим він недогодив?

Щось випала з теми.
Хто може суто по факту відповісти?
Ли-са• 12 июля 2022
Ответ дляKsu160576
із Єомаком ми ніколи не переможемо, він же напевне щовечора папі дзвонить
серьєзно ,я теж слухала то на якій хвилині це каже Христо Грозєв?

Реверанс• 12 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Удалено администрацией...
Отличное спасибо Спартц за ленд лиз.
Вы что такое,что бы так о ней писать??
Павлик Равлик• 12 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Я майже певна, що якби ПП переміг на виборах в 19му, то війна б була просто на 2 роки пізніше. Бо наш нарід все одно ,,втомився б,, і вибрав би Олю Полякову. При чому, навіть я, можливо за неї голосовула, бо гарантую - вибір був би між якимось ригом типа Бойка і співачкою (актрисою, моделлю, блогером). І московські гельмінти б все-одно приповзли нас ,,визволяти,,
А мені здається, що війни, можливо, і не було би. Україна стала б російським сателітом, як і Білорусь
Бо після Порошенка ( якби його вибрали в 2019), втомлений від війни мудрий нарід на наступних виборах обрав би мураєва, шуфрича, медведчука, бойка чи ще якогось проросійського гівнюка.
Galyna1211• 12 июля 2022
Ответ дляРеверанс
Отличное спасибо Спартц за ленд лиз.
Вы что такое,что бы так о ней писать??
Удалено администрацией...
Galyna1211• 12 июля 2022
Ответ дляПавлик Равлик
Все можливо. Я реально боюсь наступних виборів.
Павлик Равлик• 12 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Чорновіл був більше ніж достойний.
По 1 +1 розказали б такого про Чорновола!!! А мудрий нарід обрав би хоч ’дідька лисого’, як тут люблять говорити.
Я про те, що Беня чи ще хтось йому подібний з навіть святої людини легко зроблять чорта з рогами.
Vira_Kos• 12 июля 2022
Ответ дляПавлик Равлик
Я б дуже хотіла, аби 1+1 понесли відповідальність за всю свою антиукраїнську діяльність.
Але не вірю, що це колись трапиться.

Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Удалено администрацией...
ого , спалилася , троляка
вашій раші - капут вже , справа в часі !
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Мені теж вона не подобається. дволика якась
а ви самі собі подобаєтесь ? Фу , за копійки ,дезу сіяти на українському форумі !
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Піонтковський казав, що на допомозі це не відіб’ється.
Але з цим все одно треба щось робити.
Але цієї допомоги буде менше , дозовано та повільно !
А нам зброя потрібна ще на вчора !
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Бо єрмак «потужна людина, яку недоцільно втрачати».
за такий сарказм , рахуйте відповіді
пам‘ятаю в іншій темі,як вам писали )
Vira_Kos• 12 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
за такий сарказм , рахуйте відповіді
пам‘ятаю в іншій темі,як вам писали )
Vira_Kos• 12 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А нам зброя потрібна ще на вчора !
Я не можу тягатися з Піонтковським, тому вірю йому на слово)
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Допомога, це гроші американців, їх податки. Спартц продвигає думку, що нащо простим американцям витрачати гроші на Україну, бо українці недостатньо вмирають, а є регіони де війна не відчувається і люди сміють каву пити. Я трохи прифігіла, як прочитала її івью. Ще через день вона скаже, що Буча то фейк-ньюз, як любить росказувати її колега Трамп.
Вона сказала, що гроші американців треба контролювати , ну ви як маленька , ви, що не бачити , за 30 років наші політики не витримують іспит залізними трубами !
Гроші вони люблять більш ніж країну !
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Якщо ви в це вірите, то я вас не переконаю. Але на передовій, воїни, його дуже поважають. Скажіть про це їм, думаю не посмієте?
На передовій ! з якого боку ? Ото кокошник мозок здавил
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляxenechka
Це Спартс треба перевірити на зв´язки з путіним. Саме зараз, коли ми отримуємо найефективніше зброю, яка з шаленим успіхом нищить склади і штаби русні, вилізла ця дама. Мені, наприклад, все зрозуміло
Ніякий вона не агент кремля , вам демонструють як потрібен працювати політик в цівілізований країні !
Лист написала , Боже мій , зрада !
Є лист , повина бути відповідь ! Все !
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляshaslivie
Туда же Гетьманцев и Третякова с их геноцидными идеями. Очень хочется верить, что президент не в курсе. Зеленский все-таки не здал Украину и борется за нее. Но вот такие ’кадры’ в окружении, которые очень сильно зашквренные и против ни не раз поднимался народ, писались петиции и т.д. - сильно подрывают его авторитет у народа.
Згодна !Друзі Ющенка також сплавили його , а нам потрібно жити зараз ! Україна у нас одна !
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Моя б воля, я б позбулася і Зеленського. Але справа не в цьому. Спартц, маючи українське коріння і вплив у сша зараз вставляє нам ніж у спину. Я не про Єрмака, я про інші її висловлювання. Це виглядає дуже дивно і схоже на диверсію. Я просто сподіваюсь, що це не замовлення рф, а просто Спартц трохи дурна.
Слухайте , Спартц може і дурна і її використовують !
Але британська розвідка вже давно каже ЗЕ , що ермак - зрадник !
За татарова мовчу !
Звертайте увагу не на слова , а на справи ! Чому прокура САП Клименко не призначають ? Бо він вів справу татарова після Майдану ! Як тілько Клименко отримає посаду з повноваженнями , татарову світить срок !
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Це каже про те, що вона типовий популіст, який не розбирається в питанні, але робить гучні заяви. Я уявляю, якби вона сказала, що всі американці мають кинути пити каву і встати під штики в Афганістан. Повне не розуміння, що працюючий ресторан це прдатки і підримка економіки і армії. Тобто у неї навіть економічних знань рівня школи нема. Типова трампістка.
Причому тут трампистка ? Республіканці були , ще до Трампа !
Рейган був - республіканец ! Переміг сАвецький союз в холодній війні !
Аналізуйте інфу !
закинули термін ’ трампистка’
В США президент може отримати повістку до прокурора в свій діючий срок ! І ніхто не репетує , що то зрада !

Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляPinkyPink
Є в неї знання, просто їй вигідно казати саме це. На простих американців більше подіє «ваші гроші крадуть, я знаю як це змінити, але мене не слухають, голосуйте за мене і я наведу лад».
Є проблема, яка проблема не скажу, кажуть (не скажу хто), що винен Єрмак, може і не Єрмак, але скажіть тоді хто винен в тому що не роблять те, що я запропонувала (не скажу що)
В том і різниця !!!!! Амеріканці , европейци платят податки і бачат куди вони їдуть ! Їх так привчили !
А у нас борьба з корупцією , як спортова рибалка - велику рибину поймали і знову в річку випустили !
Нам потрібно ці совкові наративи зкинути ! Влада це наємні працівники , не виконуєш свої обов‘язки , до побачення ! а якщо крадеш державні гроші , то за грати !
Ksu160576• 12 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
Это раша бот
Вы не заметили ещё ?
протупила
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляbananos
Мене от власне цікавить, чому це все зараз піднялось так гостро, в такій формі?
Тому що , ми воюємо з рашею ! Зброєю США !
Ksu160576• 12 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Можливо на той момент, їй це приносило якісь політичні дівіденти. Зараз її риторика дуже дивна (я не про Єрмака) і шкодить.
про Єрмака говорили всі, а тепер ’під Єрмака’ є привід викручувати руки
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляTakamaka
У вас автоматична проекція на Трампа, це неправильно, в США це так не працює по типу як у нас, коли всі адепти того, що наказала «партія».
Трампа теж не сприймаю, м‘яко кажучи.
Отож , і обрали монобільшість (
як совок , чесне слово , тож їм в голови вкладають , що рішення не будуть прийматися , якщо більшісті не буде у Раді
Ksu160576• 12 июля 2022
Ответ дляOlga_72
Беня под санкциями. Но он не в розыске. Он спокойно перемещается между Швейцарией, Украиной и Израилем. Если бы хотели его арестовать, то уже давно бы арестовали.
Україна не видає, він не під санкціями, по ньому справа, саме тому, він сидить тільки в Україні, в будь-якій іншій державі його схоплять і видадуть США
Filomena• 12 июля 2022
Ответ дляKsu160576
Єрмак по суті керує державою, ну як він його прибере
Секретарка президента керує державо. Правда дивно?
Готові пожертвувати стосунками з основним партнером заради секретарки. Хоча б це мало насторожувати людей
Filomena• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Ні , не всіх, але більшість вважає саме так. Всіх не опитаєш, навіть в ситуації з війною , всі думають по різному, але беруть до уваги більшість
А що Єрмак для кожного з них зробив? Чому взагалі проводили опитування щодо ставлення до Єрмака? Завдання таке було?
Ksu160576• 12 июля 2022
Ответ дляYulia-3262
Думаю геній Коломойського будуть вивчати в підручниках з політології. Він геніальний стратег. А нарід нічим не кращий за кацапів з їх теликом: під час війни обрали артиста коломойського за президента в воюючій країні. Хоть паржом?! Ржемо блін....
Звісно ми з чоловіком голосували за Пороха, їхали на 2й тур голосування і в мене з добра-дива почала текти з носа кров, прямо юшка...ми вже розуміли що оберуть маріонетку Коломойського, бо занадто багато зусиль він приклав для здійснення свого плану. Чоловік ще тоді сказав ох і поганий знак, їхали додому і кров з носа просто заливала все, я реально злякалася. Такого ніколи в мене не було, і більш не повторювалося. До війни ми готувалися ще з осені, все було зрозуміло, і оті дороги закатаніив асфальт і згорнула програма по озброєнню армії, і змешґншегня фінансування військових. Пан Коломойський вирішив здати частину держави...але не врахував чутку позицію пана Залужного, та деяких інших офіцерів ЗСУ.
судити потрібно наволоч за законами військового часу
там щось відбулося між пуйлом і Ze, як би цього не було, то Залужного або б відсторонили, або б знищили фізично, на кону занадто великі гроші були, хтось когось кинув
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляFilomena
Своїм запитанням .ви просто відбили бажання вам відповідати. Для чого.Ви прозомбовані телебаченям, я це не виправлю
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
ого , спалилася , троляка
Я б дуже хотіла бути тролякою, у троляки не може бути на передовій так багато рідних і троляки не скидають останні гроші на армію. Дай Бог ,щоб ви стали на моє місце, а я стала тролякою.