Щось випала з теми.
Хто може суто по факту відповісти?
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
А чому мій Єрмак?
Тому що ви його нахвалюваєте ! По новій методічці , чи що ?
Що він гарного зробив для країни , ермак ? ЗЕ в Оман повіз ?
Valli-valli• 12 июля 2022
Vira_Kos анекдот, анекдот, анекдот. Вибачте, у мене клавіатура барахлить, але я завтра куплю новий ноут і буду писати правильно. Пробачте, я більше не буду,я не зможу без вас на цьому форумі, защо???
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А Зе теж мій?
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Я думаю , що ваш фаворит пу !
А Єрмак? тобто Пу і Єрмак, правильно?
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Я думаю , що ваш фаворит пу !
А ваш фаворит, як я розумію, По?
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
А Єрмак? тобто Пу і Єрмак, правильно?
Останя відповідь моя , вам , заробить 15 руб за комент !
Мій фаворит - одна Соборна Україна !
Україна переможе і назавжди позбавится меншевартості та колоніальної залежності від московії !
Слава Нації ! Смерть ворогам !
Мій фаворит - одна Соборна Україна !
Слава Нації ! Смерть ворогам !
Ответ дляMariya Prokhorova
Нащо США затягувати війну ? Темпаче нас весь час лякают республіканцами ’ трампистами’
А якщо б посадили кураторів , а ще в свої руки взяли логистіку , то ми українці тільки вийграли б !
Приклад , Південна Корея !
Після минулої революції була така спроба, але щось пішло не так. В мене особисто Давід Сакварклідзе і Хатія Деканоідзе певно єдині з тої влади викликали довіру, але зжерли їх за рік
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Мій фаворит - одна Соборна Україна !
Слава Нації ! Смерть ворогам !
Мій фаворит - одна Соборна Україна !
Слава Нації ! Смерть ворогам !
Бачте, ви навіть знаєте розцінки, а я не знаю) Поки будуть такі як ви, меншевартості нам не позбавитись, бо біда в тому,що таким людям головне заробіток і вони готові прогинатись під будь кого за гроші. Тут був хороий коментар сьогодні, а які жінки можуть сидіти цілий день і строчити коментарі? Ті, в якого нічого нема і які собою нічого не являють, тому ображатись і доводити вам більше нічого не стану. Живіть в своїй ракушці далі)
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляSanam
Єрмака?!! На передовій?!?! Цікаво було б послухати)))))))))))
А ви пошліть свого чоловіка чи брата, і не таке послухаєте
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Мої родичі теж голосували проти Петі, бо влада була винна у всіх їхніх проблемах.
При Зе їм чогось ліпше не стало.
Тому що з ЗЕ ,але без його монобільшості , було би нам легше !
Коли люди зрозуміють , що прийнято одностайно , то совок (
Ответ дляValli-valli
Прям як Путін: що не скаже, наче в дзеркало дивиться😁
Ответ дляSvetrise
ещё Квиташвили, реально были дела в пользу народа.
Кстати, у Хатии был серьёзный конфликт с Аваковым по поводу назначения Кивы (!!!) главой департамента мвд по борьбе с наркотиками. Кто такой Кива думаю все знают, а тогда за него Корчинские и Аваков горой стояли, рассказывали какой он герой АТО, патриот, военный и тд
Ответ дляPinkyPink
да помню. как можно было такого мудачину назначить.. продажное и ограниченное..авакян. все они «герои».
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Та так, це вже дно.
Кого ви слухаєте , от бреше , як дише !
Троляка з досвідом вже і біженців згадала !
МаЛеНьКа10• 12 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Почитаєте порадницю , а потім коли прийдете обирати владу , сто разів подумайте , кого обираєте , зараді дітей хоч своїх !
Особисто мені Порошенко не подобався, а крім нього і Зе не було більше за кого голосувати. Я вважаю, Порошенко показав за 5 років на що здатний, тому голосувала більше проти нього. До речі, вважаю, що при ньому теж була б війна, бо до неї пуйло готувалося не рік-два
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляМаЛеНьКа10
Порошенко - гнида у вишиванці ( реанімував медведчука
ермак - медведчук 2
Як казав Петлюра , не так страшні московськи вши , як українськи гниди (
ермак - медведчук 2
МаЛеНьКа10• 12 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
ермак - медведчук 2
Так, ви праві. В Україні важко обрати гідного президента
Mariya Prokhorova• 12 июля 2022
Ответ дляМаЛеНьКа10
весь час я собі повторюю і всім кажу , у нас парламентсько-президентська республика !
Тому нам потрібен український парламент !
Ну вибрали ЗЕ , тому що від пороха втомилися , нашо ви партію ’ Слуг ’ тягнете в монобільшість ?
МаЛеНьКа10• 12 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Люди не екстрасенси і не знають як себе покажуть люди при владі
ImperoTanya• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Удалено администрацией...
Шось новеньке))) з дурної голови на здорову. США знають наскільки корумпована Україна. Знають де хто яку зп отримував. Вони приїджали до ОП за місяць перед війною показати як рф готує війну. Супутникові зйомки, перехвати - наші на шашлики збиралися ... Як так. Яка с*** нудила шо то все хитрі інтриги Байдена та неправда. Бо воно ж падло з папою на связі....
Ахах
Чому не попередили нас про війну
Чому завчасно зброю не дали
Чому так довго зброя їде
Чому лендліз в серпні
Так тому що до ОП рік як горохом об стіну. А як Україні не цікаво, то нах* воно Штатам та Європі. Всі прогнози 3 дні і Київ впаде - то висновок з бездіяльності ОП
А коли українці ДИВОМ і, ЗСУ і тероборона дали відсіч. Коли Зе став лідером що день та ніч від передової до всіх тих саммітів мотався
Як побачили що ОП не вдалося злити Україну
То повірили в Українців. В нас з вами.
Але свої гроші на корупцію пускати не збираються.
Тому спочатку США та ЄС дали транші зброю підтримку. Скликали рамштайни, підписали лендліз. Захід пройшов ’точку невозврата’ Вони клепають зброю в три зміни - працюють заводи під Україну. Байден бере зараз гроші з прайориті *** особистого фонду президента, що не потребує затвердження конгресу. А лендліз ще чекає. Так шо рахуйте скільки разом грошей.
Україна повинна отримати перемогу. КРАПКА.
Якби вони почали з коррупції української влади - бугага. Побачили б ми великий чоловічий орган на синьому зоряному небі.
Тож зараз колективний захід зробив все що забезпечує перемогу України .
І настав час підчистити 5 колонну.
І тепер пане Єрмак поясніть чому в ОП що повинний бути секретаріатом президента - якісь суперповноваження. Явно неконстуційного характеру.
Якась там людинка-зрадинка мінні поля повзала навколішки розміновувала шоб дати прохід з криму? Типа ви ж дурні - осьо вам відмазочка, як просили. А дурних там нема. І все про всіх тих наших хитрозроблених їм ясно і понятно.
Це не розкол України. Це чистка - тож кажіть спасібо. Бо шось у нас за 30 років незалежності слабенько виходить.
Ахах
Чому не попередили нас про війну
Чому завчасно зброю не дали
Чому так довго зброя їде
Чому лендліз в серпні
То повірили в Українців. В нас з вами.
І настав час підчистити 5 колонну.
Цвіту і пахну• 12 июля 2022
Ответ дляbananos
А де вони раніше були з цими знаннями?
Вже давно обговорювали лист із зрадниками, який розвідка США передала зеленському, вони довго чекали дій. Не дочекались.
Ответ дляGalyna1211
Моя б воля, я б позбулася і Зеленського. Але справа не в цьому. Спартц, маючи українське коріння і вплив у сша зараз вставляє нам ніж у спину. Я не про Єрмака, я про інші її висловлювання. Це виглядає дуже дивно і схоже на диверсію. Я просто сподіваюсь, що це не замовлення рф, а просто Спартц трохи дурна.
Якби пані Спартц була трохи дурна, вона б не сиділа в Конгресі США. Грошей не буває багато і вони не пахнуть, навіть коли надійшли з раші