Я_и_моя_собака• 12 июля 2022

Соц выплаты опять задерживают? Интересует пенсия по инвалидности до 18 лет.

Кому-то пришла?
Майстерня домашнього текстилю• 12 июля 2022
Ще нема.
автор Я_и_моя_собака • 12 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ще нема.
Наверное будет как мае ((( опять не понятно, когда ждать
Kusyka• 12 июля 2022
Нет тоже. Бесит. Те копейки и то дать не могут вовремя
автор Я_и_моя_собака • 12 июля 2022
Ответ дляKusyka
Отож, тоже так считаю 😬
Чупокабра• 12 июля 2022
Нема поки, лише Клічкова тисяча вчасно прийшла. А в травні навпаки було - я вже встигла подумати, шо тисячу відмінили зовсім, але під кінець місяця прийшла. А в червні пенсію теж добряче так затримали. Думаю, на цьому тижні має бути
Не против• 12 июля 2022
Автор Киев
Нет
Ни пенсий
Ни детских
Ни соц
Нифига нет
Зп мужу урезали на 50% Ещё и задерживают вечно
Хотя гос…
Выживай как хочешь
Ку-кусик• 12 июля 2022
Дівчата, допомога по малозабеспеченності ще не було? Київ
автор Я_и_моя_собака • 12 июля 2022
Ответ дляЧупокабра
Я не знаю, что там за 1000 грн Кличко. В мае пенсию дали в конце месяца. В июне во время. И вот опять нет.
Ну будем надеяться, что дадут на этой неделе.
автор Я_и_моя_собака • 12 июля 2022
Ответ дляНе против
Автор Киев
Нет
Ни пенсий
Ни детских
Ни соц
Нифига нет
Хотя гос…
Выживай как хочешь
Не Киев, но тоже самое.
автор Я_и_моя_собака • 12 июля 2022
Ответ дляКу-кусик
Выше пост 6 написала девочка, что не было никаких вообще выплат
Ку-кусик• 12 июля 2022
Ответ дляЯ_и_моя_собака
дякую...мені в цьому місяці потрібно було переоформлювати, але згідно постанові під час війни наче автоматично повинні переоформлювати, але як воно насправді хз
автор Я_и_моя_собака • 12 июля 2022
Ответ дляКу-кусик
Это точно, потому что у нас все через одно место...
Чупокабра• 12 июля 2022
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Клічко доплачує до пенсії дітям по тисячі вже багато років
На иголках• 12 июля 2022
Девочки подскажите, кто оформлял хоть какую- то помощь на ребенка с инвалидностью? Документы в совбез подали. Помощь никакую не выдают, ни материальную ни гуманитарную. Мы не ВПО, в Киеве.
автор Я_и_моя_собака • 12 июля 2022
Ответ дляЧупокабра
Молодец, респект ему
автор Я_и_моя_собака • 12 июля 2022
Ответ дляНа иголках
Была тут тема по этому поводу. Там писали где можно узнать о такой помощи. Сейчас поищу
автор Я_и_моя_собака • 12 июля 2022
Ответ дляНа иголках
Не знаю как ссылку отправить, но тема вот так называлась - Гумманитарная помощь инвалидам
Чупокабра• 12 июля 2022
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Так, плюсуюсь. Я заповнила форму, поїхала і отримала дві продуктові допомоги. Додалася до них у вайбер-спільноту (це центр реабілітації дітей з інвалідністю), уже пишуть, шо запрошують приїхати за третім пакетом.
автор Я_и_моя_собака • 12 июля 2022
Ответ дляЧупокабра
Где заполняли в соц страхе?
Чупокабра• 12 июля 2022
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Где заполняли в соц страхе?
Ні, на сайті - в тій темі, що ви написали, є ссилка, там заповнювала. Ну або якщо людина не найде ту тему, хай напише номер телефону, я додам у вайбері в групу і там можна зареєструватися. Але це тільки за умови, якщо у мами/представника є прописка в Києві
S4aste02• 12 июля 2022
Ответ дляЧупокабра
Напишіть будь ласка в особисті. Дякую
автор Я_и_моя_собака • 12 июля 2022
Ответ дляЧупокабра
А если не из Киева?
Чупокабра• 12 июля 2022
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А если не из Киева?
Так це допомога від київського центру реабілітації, тому лише для київських дітей. Але ж по місцю проживання в будь-якому місті, я думаю, можна звернутися, всюди ж дають зараз гуманітарку для незахищених верств населення, просто треба шукати де
автор Я_и_моя_собака • 12 июля 2022
Ответ дляЧупокабра
Надо будет поискать всетаки. Спасибо
Чупокабра• 12 июля 2022
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Надо будет поискать всетаки. Спасибо
Обов´язково пошукайте, зараз всюди виділили допомогу, в кожному місті обов´язково є куди звернутися. Причому, є різні ж допомоги, від різних організацій, державні і просто волонтерські. Ось я зараз живу під Києвом, то тут бачу, шо люди реєструються отримують від іноземних волонтерів коробки з продуктами (видають на території церкви адвентистів, але зареєструватися можуть не тільки адвентисти). І ще знаю, що від міськради теж допомагають тим, хто потребує і звертається (пенсіонери, багатодітні, впо, з інвалідністю і тд), теж бачила, шо їм допомагають і продуктами. Плюс працює соціальна шафа - одні приносять речі, інші приходять беруть, шо треба. Про це все вони звітують у фб в своїй групі, тому я знаю, бачила на власні очі. Так шо і в себе подивіться офіційні групи від міськради чи сільради чи просто спитайте в фб в місцевій групі своїй.
автор Я_и_моя_собака • 12 июля 2022
Ответ дляЧупокабра
Дякую
Фамильная фондюшница• 14 июля 2022
Уже 14 а пенсии по инвалидности ещё нет, Киев.
Чупокабра• 14 июля 2022
Ответ дляФамильная фондюшница
Мені щойно прийшла
Фамильная фондюшница• 14 июля 2022
Ответ дляЧупокабра
Мені щойно прийшла
И мне сегодня пришла.
автор Я_и_моя_собака • 15 июля 2022
Мне так и не пришла (((