Вчора в обід приготувала лазанью.Хто знає, який в неї термін зберігання в холодильнику?Завтра ще можна буде їсти?Бо сьогодні ,так вийшло, що ми не вдома(
І наступне питання)Не одноразово чула, що її заморожують.Як це правильно робити і як потім розігрівати?
Всім дякую за відповіді)
Анжелика93@• 12 июля 2022
Нічього не буде, заморожуть у формі для випікання, з фольги, дуже зручно потім кинути в духовку