девочки-мальчики которые боты-мимо....ШВЕЦЬ КАЖЕ НА ЮТУБІ ЩО ПЕРЕМОГА ОДНОЗНАЧНО.що ПЕНТАГОН МАЄ НАБАГАТО НАТАГАТО БІЛЬШЕ ЗБРОЇ І ГРОШЕЙ чим раша.що сучасна зброя розібє фашистів
Ответ дляЗвёздонька
По сравнению с Харьковом, Николаевом, Бахмутом и Славянском, то относительно спокойно. Даже по сравнению с Киевом спокойно. Понятно, что все переживают, и все на нервах, но эти города далеко не прифронтовые, да и во Львов летело чаще
Так. Тут Ви праві. Але є Калинівка, Козятин, Гавришівка, Жмеринка...Я вже не пам´ятаю усього з Вінничини...
NesmeyanaYa• 12 июля 2022
Ответ дляviika65
сколько? просто интересно, а искать не хочется.
З боку росії 24 лютого загалом випустили 160 ракет
Ответ дляІванна Пушич
вичитала що хоче рашка бомбити міста великі.там де ми в списку нема.що обьяве війну 72 години и бомбити стерти з лиця землі.вчора весь інет гремів.тому що програють бояться нової зброї и 15 того числа путя збирає якесь збіговисько собраніє.вже переживаю..
Де ви таке читаєте?
Ответ дляИринаКа
Читаю, там теж вой. Ви не канали читайте, а чати. Інформативніше. От де вони пишуть, що саме зараз у Брянській області відбувається? Ніде! А там бавовна. Населений пункт Белиє Берьозкі
Та то сміх і сльози. Якщо порівнювати наші масштаби...і наші втрати...біль...
Oleksa1551• 12 июля 2022
Ответ дляMan-Gust
Шоб я сидя в Виннице парилась. Смешнее бояться только живя в Ужгороде.
Чего. Луцк ещё. И черновецкая
alenka3108• 12 июля 2022
Ответ дляИринаКа
Бєдняжки, до сльоз) ми із України можем чем- то памочь?
сестра в житомирі.трохи переживає бо область межує з картопляниками.але бензин чемоданчик тривожний і до мене зразу.а так спокійно ходе на роботу все як завжди .
я не можу бути спокійна якщо навіть в тищі км від мене ракети людям на голови,от не можу і все тут..
то в кого які новини від знайомих хто в темі люди?бо від цих новин голова квадратна
Rikitikitavi_2022• 12 июля 2022
Ответ дляІванна Пушич
та он їх і так бомбе псих, чому мені досі ніхто тут не роз яснив навіщо вони з Харковом таке чинять? То старе місто красиве навищо вони таке роблять що воно їм дасть? Ще один Маріуполь роблять але там сотні тисяч людей, навіщо їм руйнувати та вбивати стільки? Фашисти такого не робили. Це просто не зрозуміло ніяк мені, для чого. Так і тут. но розбомблять нас ну і що воно їм дасть? Капітуляцію не дасть ніколи, просто буде купа поневічених людей і все. Я не знаю автор, мені здається у вас просто паніка, об єктивно війна йде зараз тяжка, і без цих бомбьожок та іншого, і так людей бомблять кожного дня. Я думаю якщо вам так тяжко то поїдте на море, в Турцію чи Албанію, відпочиньте там, а потім видно буде. Не треба в розпач через телеграмні вброси себе вгоняти, воно того не варте. Якщо почнеться - то зберете все та поїдите, все буде добре.
Ответ дляRikitikitavi_2022
я ваша фанатка .у вас завжди адекватні висловлювання.ох..паніка є.ну як паніка .думки ці..