Карапулька• 12 июля 2022

А ваш чоловік розповідав?

Про свою бж і ви про свого бч. Якщо так, то що?
Виниловая пластинка• 12 июля 2022
А вам зачем наши беседы?

Тамбовский мел• 12 июля 2022
Нет,никогда. Даже не понимаю для чего ему/ мне подобная информация
Фантасмагория• 12 июля 2022
Не розповідав.
То не було у нього ні бж, ні бч
интайм_не_предлагать• 12 июля 2022
Ні. Я сама попросила про це.
Где тут 0?• 12 июля 2022
На холєру такі розмови потрібні? Колишні мене не цікавлять. І я не хочу розповідати.
Отвечаю всем• 12 июля 2022
Нет, мне не интересно
КоКоКоКоКоКо...• 12 июля 2022
Так,я попросила все мені розповісти
автор Карапулька • 12 июля 2022
Ответ дляГде тут 0?
Ну хоча б причину з якої розійшлися.
Где тут 0?• 12 июля 2022
Ответ дляКарапулька
Ну хоча б причину з якої розійшлися.
Мені це не цікаво. Бо я не колишня, я інша людина і зі мною все не так, як було з нею.

автор Карапулька • 12 июля 2022
Ответ дляГде тут 0?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 июля 2022
Да, беседовали на эту тему....делились так сказать впечатлениями)
Трусиковед• 12 июля 2022
Нет,ни я ему,ни он мне. Долго пришлось бы рассказывать.А так живем спокойно
Курочка-чубаточка• 12 июля 2022
Ні, бо її й не було
автор Карапулька • 12 июля 2022
Дуже дивно читати.. Бо тут читаю зовсім інакше. І якось, не віриться у те, що можно спокійно жити і не знати хоча б причину розставання? А якщо він повів себе як остання скотиняка?
автор Карапулька • 12 июля 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ні, бо її й не було
Ну, тоді логічно.
Кукусик• 12 июля 2022
Ответ дляКарапулька
у меня второй брак, у моего мужа тоже второй. Причина моего развода - мой второй муж, он был в разводе уже. Мой бывший муж не женат, бывшая жена моего второго мужа оказалась отличной теткой))) я ее выдала замуж 8 лет назад.
Потрындельница• 12 июля 2022
Жалею о том ,что не расспрашивала до брака. Когда через 10 лет начали вылазить бока , оказалось,что в предыдущем браке было тоже((
автор Карапулька • 12 июля 2022
Ответ дляПотрындельница
Ось і я про що. Особливо, сумно читати як пишуть й радіють що бувшій жінці нічого не лишив або інше, але це ж хіба привід для гордості?
Директор Пляжа• 12 июля 2022
Муж с моим бывшим даже пиво как-то пил :) наверное, бояться стоило мне.

Баба на горошине• 12 июля 2022
Ответ дляКарапулька
Якщо він повів себе як остання скотиняка, то ніколи цього не розкаже.
No problems• 12 июля 2022
Всё друг другу рассказывали, а с его бывшей я даже общалась 😁
Етитьская богомышь• 12 июля 2022
Мені було цікаво. Чоловік сказав-ні. По перше ввн вде забув і не хоче згадувати. І мені це непотрібно.
автор Карапулька • 12 июля 2022
Ответ дляБаба на горошине
Не обов´язково, достатньо знати про ситуацію і робити висновки.
автор Карапулька • 12 июля 2022
Ответ дляNo problems
Про що спілкувались?
автор Карапулька • 12 июля 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
Забув про причину розставання?
No problems• 12 июля 2022
Ответ дляКарапулька
Про що спілкувались?
Ну как подруги общались, но они тогда уже не были вместе
Етитьская богомышь• 13 июля 2022
Ответ дляКарапулька
Забув про причину розставання?
Я взагалі розпитувала. А Причини не завжди однозначні. Я теж з чоловіком першим розлучилася, бо ми різні , молоді були і він себе любив більше ніж мене чи дитину. Але ж це не в один момент.все накопичується.
автор Карапулька • 13 июля 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
Ну ок, а якщо причина зрада? Мені здаеться це важливий момент..
Етитьская богомышь• 13 июля 2022
Ответ дляКарапулька
Так. Важливий. Хто зраджує у стосунках, буде продовжувати...
Баба на горошине• 13 июля 2022
Ответ дляКарапулька
В кращому випадку Ви знатимете про ситуацію з його слів.