13 июля 2022

Куда выехали айтишник и айтишницы?

Поделитесь почему в эту страну и как вам там живётся. Надолго или пересидеть?
показать весь текст
автор Балаболка 13 июля 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Серьезно?
В Израиле зп 10000 дол+ средняя для айти. Чистыми
В Германии 4000 евро чистыми
Пруфы? Моя знакомая в Ирландии, говорит , познакомилась там с девелоперами, они ей сказали что у Джуниор тестера зарплата 80-120 тысяч в год . Она уже и курсы прошла , хочет идти. У меня аж глаз задёргался. В каких странах лучше всего ситуация с зарплатами в айти, если знаете поделитесь.
И_В_офигительных_штанах 13 июля 2022
Ответ дляБалаболка
Пруфы? Моя знакомая в Ирландии, говорит , познакомилась там с девелоперами, они ей сказали что у Джуниор тестера зарплата 80-120 тысяч в год . Она уже и курсы прошла , хочет идти. У меня аж глаз задёргался. В каких странах лучше всего ситуация с зарплатами в айти, если знаете поделитесь.
А налоги, цены? Ирландия очень дорогая страна
Акукарача 13 июля 2022
Ответ дляБалаболка
Пруфы? Моя знакомая в Ирландии, говорит , познакомилась там с девелоперами, они ей сказали что у Джуниор тестера зарплата 80-120 тысяч в год . Она уже и курсы прошла , хочет идти. У меня аж глаз задёргался. В каких странах лучше всего ситуация с зарплатами в айти, если знаете поделитесь.
тобто в Ірландії джуніор тестер отримує до 10 тис фунтів в місяць? покажіть хоча б пару вакансій з такою зп на сайтах пошуку
автор Балаболка 13 июля 2022
Ответ дляАкукарача
тобто в Ірландії джуніор тестер отримує до 10 тис фунтів в місяць? покажіть хоча б пару вакансій з такою зп на сайтах пошуку
Як на мене це також нісенітниця, але людина там каже що спілкувалася з реальними людьми , які їй таке сказали...
На привозе 13 июля 2022
Ответ дляБалаболка
Пруфы? Моя знакомая в Ирландии, говорит , познакомилась там с девелоперами, они ей сказали что у Джуниор тестера зарплата 80-120 тысяч в год . Она уже и курсы прошла , хочет идти. У меня аж глаз задёргался. В каких странах лучше всего ситуация с зарплатами в айти, если знаете поделитесь.
Якщо правда, то це дууже круто, прям дуже. Українським QA, навіть Senior про такі цифри тільки мріяти лишається.
Белый Лосик 13 июля 2022
Ответ дляБалаболка
Вопрос в том, что в принципе в Украине выгодно работать в айти(или было до подвійного курсу долара), значить їдуть за іншим, наприклад кращим рівнем життя чи кліматом. А які країни можуть це дати?
не всім бажають за клімат платити 20-40% податків + вартість оренди (плюс-мінус на родину нормальна квартира на родину десь у Лісобоні чи Барселоні 1500 євро)
Белый Лосик 13 июля 2022
Ответ дляБалаболка
Пруфы? Моя знакомая в Ирландии, говорит , познакомилась там с девелоперами, они ей сказали что у Джуниор тестера зарплата 80-120 тысяч в год . Она уже и курсы прошла , хочет идти. У меня аж глаз задёргался. В каких странах лучше всего ситуация с зарплатами в айти, если знаете поделитесь.
зайдіть на ЛінкедІн, задайте пошук Junior QA по Ірландії і зрозумієте, що знайома дещо ’перебільшила’. 100-150 тис на рік - це зп Senior QA у Силіконовій Долині, але аж ніяк не джуна у Дубліні
Отмотала своё 13 июля 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
Прикольный ник)
ага..особливо ’прикольно’ що вони генеруються на руськам
КоролеВешна 13 июля 2022
Ответ дляБелый Лосик
зайдіть на ЛінкедІн, задайте пошук Junior QA по Ірландії і зрозумієте, що знайома дещо ’перебільшила’. 100-150 тис на рік - це зп Senior QA у Силіконовій Долині, але аж ніяк не джуна у Дубліні
Я колись працювала на американську компанію через посередника. Ставка за моєю спеціальністю була 120к в рік. Ну на руки я отримувала близько 70% через те що не на пряму працювала
E-ducate 13 июля 2022
Ответ дляКоролеВешна
Я колись працювала на американську компанію через посередника. Ставка за моєю спеціальністю була 120к в рік. Ну на руки я отримувала близько 70% через те що не на пряму працювала
ну, ви ж не Джуніор QA на цю ставку працювали? І американці ставки в ІТ наразі суттєво перевищують європейські. Якщо ми про прямі контракти.
КоролеВешна 13 июля 2022
Ответ дляE-ducate
ну, ви ж не Джуніор QA на цю ставку працювали? І американці ставки в ІТ наразі суттєво перевищують європейські. Якщо ми про прямі контракти.
Ні, не джун) в мене на той час досвіду роботи було 11 років.
Я просто в підтвердження Ваших слів, шо така сума для синьорів в Америці ( не написала це в коменті, сорі).
с_переулочк­а 13 июля 2022
Ответ дляБалаболка
Пруфы? Моя знакомая в Ирландии, говорит , познакомилась там с девелоперами, они ей сказали что у Джуниор тестера зарплата 80-120 тысяч в год . Она уже и курсы прошла , хочет идти. У меня аж глаз задёргался. В каких странах лучше всего ситуация с зарплатами в айти, если знаете поделитесь.
Швейцария.