missksjusha• 13 июля 2022

Як купити валюту по вигідному курсу?

Можливо, хтось має досвід та може поділитись, як найвигідніше зараз купити євро чи долари. Можливо якось купувати через Монобанк, бо саме в цьому банку зараз найдешевший курс долара та євро по 34.50 грн?
serebro16-72be• 13 июля 2022
Чи продають ще. Бо часто кажуть що нема
автор missksjusha • 13 июля 2022
Ответ дляserebro16-72be
Чи продають ще. Бо часто кажуть що нема
Можливо купити через валютну картку?
inneska-85• 13 июля 2022
Ответ дляmissksjusha
Можливо купити через валютну картку?
нет
Rikitikitavi_2022• 13 июля 2022
насколько я поняла более менее дешевле получится оптом от тыщи, но там надо обзванивать и бегать ножками по обменкам https://minfin.com.ua/ua/currency/auction/exchange... Я таким не занималась, просто описываю чтобы я делала если бы нужно было. Опыта в таком ноль. но просто делюсь мыслями может пригодится
nikiya• 13 июля 2022
Зараз вже не можна, як приват підняв курс для розрахунків карткою. Зараз якщо на револют кидати до буде як і при купівлі через обмінник
Люля-люлі• 13 июля 2022
Зараз взагалі хрінь зробили, валюта яку переводять з-за кордону на карту гривневу обінює по курсу НБУ, а не пл курсу привата а продають по курсу привату по 38грн на відділенні. Сьогодні перевели 100 баксів то замість 3600 вийшло 2800то капець
symbol• 13 июля 2022
Ответ дляЛюля-люлі
Хай на доларову карту переводять
автор missksjusha • 13 июля 2022
Ответ дляsymbol
Хай на доларову карту переводять
А як доларова картка вирішує цю проблему?
Vikki-1• 13 июля 2022
Ответ дляsymbol
Хай на доларову карту переводять
А можно в кассе банка с долларовой карты взять долларами?
Люля-люлі• 13 июля 2022
Ответ дляsymbol
Хай на доларову карту переводять
Переводиться свіфтом або трансфервайс і іде на гривневу і курс не 36.63 а 29.54 в Приватбанку
автор missksjusha • 13 июля 2022
Ответ дляЛюля-люлі
А можна так вигідно конвертувати гривню в долари через цей обмінник?
Люля-люлі• 13 июля 2022
Ответ дляmissksjusha
Ні не можна. Це не обмінник.Це система переводів по типу вестерна
Люля-люлі• 13 июля 2022
Зараз всі переводи в Україну в валюті на карту обмінюються по курсу НБУ. Це написали так в приваті.
25Lida• 13 июля 2022
Ответ дляVikki-1
Можна, але я спочатку замовляла сумму. В кассі може не бути, а під замовлення привозять.
lika103• 13 июля 2022
А можно купить валюту оплатив картой?
symbol• 13 июля 2022
Ответ дляmissksjusha
С долларовой на свою гривневую перевод по курсу 36.63, вот 1$ перевела для проверки
symbol• 13 июля 2022
Ответ дляVikki-1
Можно
symbol• 13 июля 2022
Ответ дляlika103
А можно купить валюту оплатив картой?
В банках нельзя
Lakori• 14 июля 2022
Ответ дляsymbol
Так то у вас картка, а не розрахунковий рахунок. Для фолів, які отримують офіційно зарплату у доларах курс 29.6 і ніяк ти ці долари не знімеш
symbol• 14 июля 2022
Ответ дляLakori
Знаю, але про фопи ніхто і не писав