Заюшка_хозяюшка• 14 июля 2022
Перший клас
Що вирішать з навчанням?
Я боюсь відпускати дитину до школи якщо вона буде оффлайн.
Наш мер (ЗУ) сказав навчанню бути
Майстерня домашнього текстилю• 14 июля 2022
Йдіть на домашнє навчання, або виберіть собі дистанційну школу.
энциклопУдия• 14 июля 2022
Сейчас очень много онлайн школ. Если не хотите водить, идите в онлайн школу. В чем вопрос? Вас заставляют?
Страхованная• 14 июля 2022
Сколько там его будет? Ну месяц поучатся и все. Война, ещё и новая волна короны, так что никакой учебы офлайн не будет, не волнуйтесь)
Цыпка• 14 июля 2022
Ответ дляСтрахованная
Почему? В планах детей вакцинировать от ковид, поэтому они и настаивают на офлайне
Улучшанский-Ухудшанский• 14 июля 2022
Ответ дляСтрахованная
Як колись казав мій прадід - а нашо та школа, скОнчив три кляси і йшли до колгоспу.
Страхованная• 14 июля 2022
Ответ дляЦыпка
Ну Европа готовится к карантину, а вы думаете наше правительство совсем больное, война , ковид, а дети в школу
Плету интриги• 14 июля 2022
В мене таке ж питання. Але ми за кордоном. Хочу повертатися, малий мав йти до 1 класу. А зараз взагалі не знаю, що робити…
Заюшка_хозяюшка
• 14 июля 2022
Ответ дляСтрахованная
У нас, мы на ЗУ идёт подготовка к школе полным ходом, ремонты и сборы бабла на всё на свете.
И мер недавно выступил что обучение будет оффлайн.
Мнение родителей разделилось.
Возможно можно выбрать форму обучения
Мнение родителей разделилось.
Возможно можно выбрать форму обучения
Цыпка• 14 июля 2022
Ответ дляСтрахованная
ага, честно, так и думаю
Улучшанский-Ухудшанский• 14 июля 2022
Ответ дляПлету интриги
Я теж, саме через навчання на розпутті. Старша йде до 9 класу, навчання не знати чи буде, виші теж не працюють повноцінно, освітній процес в країні як такий , відсутній у країні уже на протязі декількох років. От і не знаю, залишити дитину за кордоном? чи відновиться колись повноцінне навчання в Україні? Я не хочу залишатися за кордоном, але хочу дати дітям освіту і не знаю як правильно це зробити.
Улучшанский-Ухудшанский• 14 июля 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Мнение родителей разделилось.
Возможно можно выбрать форму обучения
Мнение родителей разделилось.
Возможно можно выбрать форму обучения
В наших всіх школпх живуть біженці, все зайнято людьми, подвір‘я школи перетворилося на парковку.
Плету интриги• 15 июля 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Обіймаю вас! Мене трохи підримує фраза про те, що бути неосвіченим не так страшно, як бути мертвим.
Плету интриги• 15 июля 2022
Ответ дляЛо Шарик
Я не буду віддавати в цьому році дитину до першого класу.
А скільки дитині повних років?
Плету интриги• 15 июля 2022
Ответ дляЛо Шарик
6 років.
Моєму буде 6 в кінці вересня, думаю, може теж пропустити цей рік