Вчера во мне сработал эффект последней капли. После Винницы. После того, как я почитала их комментарии...
Я по жизни миролюбивый флегматик, всё всегда решала с улыбкой, главная позиция - всё через любовь! Но сейчас я превратилась в жуткий комок ненависти... У меня внутри растет обжигающая злоба, которая прежде всего сжигает меня саму ((( Не такой я хотела быть, и я ничего не могу с этим поделать ((
Но причина моей ненависти ясна - бомбят МОЮ страну, убивают МОЙ народ.
А рядом с нами живут 100 млн нелюдей, которые также ненавидят нас. Причем ненавидят беспричинно, просто потому, что наслушались телевизор... Просто потому, что им с рождения занижали планку интеллекта и способности анализировать информацию.
И вот когда закончится война, когда мы несомненно победим, т.к. это закон Вселенной, что будет с этой скопившейся ненавистью внутри нас? Ее ведь не выключишь по щелчку пальцев.
Я думаю про это, и мне становится очень страшно...
Ваші побоювання інфантильні. От дивіться. Ви маленька дитина яка обпеклась вогнем і щиро ненавидить вогонь, з дорослішанням і досвідом ненависть до вогню зміниться на знання ’вогонь небезпечний, але ти можеш його контролювати, і він тебе більше не обпече’. Емоція погасне, зміниться на раціо.
Так же буде і з росіянами. Після нашої перемоги, ми посадимо цих скажених на ланцюг і наша ненависть буде замінена холодним раціональним контролем - не чіпати, не контактувати, але краєм ока дивитись, щоб не зірвались з ланцюга.
драконовна• 15 июля 2022
Ответ дляCat88
А после советчиц вам не противно? Тут наших женщин почитать так волосы дыбом, они тоже рассказывают кому рожать, кто достойный и кто нищеброд, а вы что то хотите от другой страны
А эти женщины-советчицы кого- то убивают? Чет это совсем как опу с пальцем сравнить....
драконовна• 15 июля 2022
Ответ дляЛорисель
А теперь?
Странно, что мразотные твари не понимают, в каком месте уже репутация страны и армии, всем все очевидно, а они все ещё в стране единорогов ....
Автор, відчуваю щось подібне. Я думаю, це на дуже багато поколінь вперед..Пишуть, що пам’ять коротка, що з німцями все забулось вже за 2-3 покоління. Але ні, з цими вбл.дками буде інакше. Тут всі все бачать, тут є розуміння, що рузькі навмисне коять злочини, що цивільні підтримують і радо плескают в долоні..І, мабуть, найголовніше, є інтернет, який показує деталі, що їх пересічні люди в попередні війни навіть в найстрашніших фантазіях не уявляли. От ця візуальна пам’ять, покладена на емоції-найсильніша. Це мабуть вперше в історії нашого народу, коли інфа буде записана на всі рівні мозкової діяльності, бо задіяні всі відділи мозку, коли ми читаємо-чуємо-бачимо-відчуваємо все це. Ненависть вбудується в наш генотип, підозрюю.
І звісно, ненавидіти їх перестати неможливо. Але навіть багато негативу всередині- це сильна енергія. От її ми і будемо вкладати в активні дії, в рух, у будівництво і заробляння грошей. Тому після війни йде спочатку спад, а потім ще активніша відбудова. А ще, я вірю, що нас трохи попустить, коли їм почнуть летіти бумеранги, коли ми побачимо якусь реально велику кару для них, коли ця нація болотяна стане ізгоєм і почне розвалюватись. І звісно,ніякі репарації чи ’прасціце, ми нє хАтєлі’ не спрацюють. Їх неможливо пробачити, ніколи.
Anita123-13ef• 15 июля 2022
Мене взагалі не чіпає, що в мені живе ця ненависть, бо ще є любов - до близьких.
, мухи отдєльно, катлєти отдельно
ИннусичкаЯ• 15 июля 2022
Ответ дляoboeva
После второй мировой сто лет и сейчас ещё не прошло. И одно дело ненавидеть политику правительства, президента, солдат. Другое обычную тётку в Турции. Я россиян вживую ещё не видела, сложно сказать заранее, какие чувства могут быть.
Одразу видно ща що ви ’топите’і тётку в Турции ми будемо ненавидіти російську
ИннусичкаЯ• 15 июля 2022
Ответ дляoboeva
Вы когда пишете ,свой текст перечитываете? Сложно понять,что вам нужно.
Таких як ви між строк читаю