Іванна Пушич• 15 июля 2022

Між оголошенням у Вінниці повітряної тривоги та прильотом ракет пройшло...

... увага... 31 (ТРИДЦЯТЬ ОДНА!!!) хвилина, повідомив міністр внутрішніх справ Монастирський. За цей час можна було не те, що сховатися в бомбосховищах-підвалах, а евакуюватись з міста...
Те, що орки мають відповісти за цей теракт по повній, це аксіома. Але відповідні служби й влада повинні пояснити, що робилось за ці тридцять одну хвилину, щоб запобігти жертвам серед населення. Чим займалася поліція та інші відповідальні особи, щоб припинити прогулянки та посиденьки в кафе.
І як ставиться до тривог саме населення. Щоб було зрозуміло, в Ізраїлі під час обстрілів із сектора Гази у мешканців є рівно 30 секунд (ТРИДЦЯТЬ СЕКУНД!!!) для того дістатися до укриття.
А як ведете себе ви під час повітряної тривоги?
Ksu160576• 15 июля 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
В Ізраїлі справжнє бомбосховище практично в кожній будівлі
Ізраїль окупант, тому і запасся
AstoriaT• 15 июля 2022
Я вот сегодня шла с сыном с сада, центр города - тревога. После вчерашних событий конечно нервы на взводе, начала судорожно думать куда идти. Там мерия, там полиция...Подвалов нет, ни одного бомбоубежища в пределах 30 минут ходу.
Пошла в парк, который находится на расстоянии важных объектов. Но что считать важными объектами сейчас ??? Медицинский центр? Музей, колледж??
По какой логике уходить? Надеешься только на бога реально, все
Карюшша• 15 июля 2022
Ответ дляSara-a
Та да
В Киеве все закрыты
Эти уроды уже достали своими бредом про бомбоубежища
Да и кто должен их открывать и закрывать, чтоб там была вода, туалет и т.д. Я в Киеве в начале войны даже звонила жаловалась, что подвал не открывают. Мне сказали: сами взломайте. А я не терминатор вообще-то. А взломаю - там что, бомжи поселятся, или мне сторожить, или соседи меня сожрут за это.
А подвал и не ахти, а ещё там трубы с горячей водой и полузаваленные кладовки всяких бабуль, которые меня там же привалят и похоронят. В ближайшие укрытия не пускали, надо было сильно умолять, да я и не пыталась. До метро 20 мин. И вот кто виноват, и что делать? Убьет так убьет, лишь бы сразу и наверняка.
Ksu160576• 15 июля 2022
Ответ дляKsyndik
Я працюю близько місця удару . Під час тривоги завжди на робочому місці. Не має куди сховатися. Вчора такий стресс і переляк отримала , ніколи не забуду
жах, тримайтесь!
Ifsogirl• 15 июля 2022
Ответ дляsinging birdie
«Я мама янгола». Друзі поки не кажуть мамі Лізи, що її доньки більше немає
Посилання про маму Лізи. Це наш Вінницький сайт
https://vn.20minut.ua/Podii/ya-mama-yangola-druzi-...
Бедная женщина. Дай Бог ей пережить это горе((((.
Вінничанка• 15 июля 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Нехай він покаже карту бомбосховищ Вінниці в тому районі
А також в любому іншому місті України.
Вінничанка• 15 июля 2022
Ответ дляvikiss
Я розумію, що бомбосховищ у нас нема, але знаходитись у приміщенні за двома стінами чи підвалі все ж безпечніше, ніж на вулиці.
Якби в Кременчузі люди вийшли з ТЦ, жертв було б менше - багато загинуло від пожару. Хто був ближче до виходу - встигли вийти. Ніхто не знає, куди саме попаде.
Вінничанка• 15 июля 2022
Ответ дляитн
Не боятся наши люди. Тревога звучит, на улице куча детей гуляет, бабки возле подъезда на лавке и т.п.
Ясно, что от точного попадания врядли спасешься, но хотя бы с улицы уйти...
Оказаться под завалами многоэтажки - далеко не лучший вариант.
Betelgeise• 15 июля 2022
Нащо приплели сюди Ізраїль, де під кожним будинком облаштоване бомбосховище?
Чудо в камуфляже• 15 июля 2022
Ответ дляІра Мельник
На Вінницю справжніх бомбосховищ на пальцях рук можна порахувати і то не всі придатні.
Плюсуюсь. Уявлення не маю де хоч одне і вказівників ніяких не бачила( підвали на яких місцеві понаписували ’укриття’ не рахую,то братська могила,але навіть і вони можуть бути зачинені)
Чудо в камуфляже• 15 июля 2022
Ответ дляRubiii
Это надо у жителей Винницы спрашивать, есть ли там убежища
Немає. Їх у Вінниці напевно на пальцях однієї руки можна перелічити і знає про них мало хто. Я не знаю, наприклад.
owl62• 15 июля 2022
Ответ для4мама
Там наче жертви не ’з вулиці’ в основному. Там медичний центр та заклади, які в будинку побуту знаходились.
Я у Франківську під час тривоги намагаюсь не знаходитись біля аеропорта, вокзала, білої хати - ось мій максимум власної безпеки.
А біла чи червона хата- це має значення? Ракета на колір реагує? Не на великий об*єм будівлі?
vikiss• 15 июля 2022
Ответ дляВінничанка
Так ТЦ ніколи і не був місцем для сховища під час тривоги.
Чудо в камуфляже• 15 июля 2022
Ответ дляviika65
так а в доме офицеров погибли люди?
Так. І травмованих багато.
Чудо в камуфляже• 15 июля 2022
Ответ дляmariati
говорят она скончалась тоже?
Ні,жива. Загинула інша дівчина разом з семирічним сином.
singing birdie• 15 июля 2022
Ответ дляЧудо в камуфляже
Туди тільки літаком можна встигнути...
Чудо в камуфляже• 15 июля 2022
Ответ дляsinging birdie
Туди тільки літаком можна встигнути...
Це точно ( Саму не раз тривога або на площі,або в районі Центрального заставала і варіантів там нема ніяких( ну ,хіба швидкістю гепарда бігти до залізничного в перехід)
Gra_Nata• 15 июля 2022
Если убежище прям у тебя в квартире, то конечно можно за 30 секунд. Ну или хотя бы в том же здании или ближайшем.
От меня бомбоубежище ближайшее 1,2 км. И вход в него заварен
Так что же мне делать, кроме как сидеть на 8 этаже, если я дома, или идти своей дорогой, если я на улице?
20139• 16 июля 2022
Ответ дляEleno4ka_83
Всі , хто був в медичній клініці, теж були у приміщенні але ..
Але й загинули ті хто на вулиці був біля медцентру
20139• 16 июля 2022
У нас в місті в сталінках є справжні бомбосховища . Я була там --- стіни там по 50 см, металеві двері
Вінничанка• 16 июля 2022
Ответ дляvikiss
Я про те, що не завжди в приміщенні безпечніше, ніж на вулиці. А сховищ немає.
Kievljanotchka• 16 июля 2022
Ответ дляgizma2019
а влада не хочет убежища сделать? или тоже путин и рашка должны нам убежища построить?
Прямо сейчас построить? Кто думал, что ’братья’ пойдут войной? Лишь бы ляпнуть.
4мама• 16 июля 2022
Ответ дляowl62
Хто зна - для того має значення
4мама• 16 июля 2022
Ответ дляKievljanotchka
Хто думав?
Ну як ви не думали то хто вам лікар?
Ця @буча орда спокон віків намагажться нас знищити, але в нас завше знаходяться дебілоїди які вишукують ’хароших рускіх’.
Хороший москаль - кожен 200 москаль. І ніяк інакше!
gizma2019• 16 июля 2022
Ответ дляKievljanotchka
ну, как минимум год у них для этого был ( по их словам), а так то можно и сейчас, остальное же строят

а не надо ляпать, вы правы, вот и воспользуйтесь своим советом