Ш.а.л.у.н.ь.я• 15 июля 2022

І це лише початок кінця її кар´єри

дієта_прада
Підтверджений
Історія російської супермоделі в Instagram@irinashaykстає вірусним у зв’язку з ракетним ударом Росії по центральному українському місту Вінниця в четвер вранці. Спочатку опублікована в середу, а потім видалена, історія містила зображення традиційного російського салату «олів’є» з невеликим підписом «Russianzz on Wednaday…»
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Було припущення, що «Z» спочатку використовувався для розрізнення різних військових транспортних засобів і міг означати «жопа», або дупа, посилаючись на український опір. Приблизно в березні 2022 року це було прийнято російським урядом як провоєнний пропагандистський мотив і з тих пір присвоєно пропутінськими цивільними особами, ставши символом підтримки вторгнення Росії та триваючої війни в Україні.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Під час того, що президент України Володимир Зеленський називає «відкритим терористичним актом», кількість жертв якого зросла до 23 осіб, користувачі мережі висловлюють свій гнів і дискомфорт через історію Шейк перед її майже 19 мільйонами підписників.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Багато хто звертає увагу на бренди, для яких Шейк нещодавно була моделлю, серед інших Burberry, Jean Paul Gaultier та Ivy Park. «Я дуже сподіваюся, що ці бренди переглянуть співпрацю з нею, коли Росія використовує Z, щоб вбивати українців», — написала у Twitter Марія Романенко, журналістка з Києва. «Уявляєте, якби 11 вересня хтось підтримав «Аль-Каїду», — сказав інший користувач Twitter. «Це еквівалентно миготінню свастики на вашому IG у 2022 році»
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Вчинки корінної російської моделі вже не вперше спантеличили користувачів мережі. Під час ізоляції через COVID-19 у 2020 році 36-річна Шейк підняла брови, позуючи з книгою російського журналіста Леоніда Млечіна «Путин», що перекладається як «Путін».
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Через кілька
днів після вторгнення Росії в Україну 28 лютого Шейк оголосив про пожертву Українському Червоному Хресту. «Ні війні 🙏💔💔… Молимося за 🌏 мир 🕊🙏🙏🙏», — йдеться у підписі поруч із чорно-білим зображенням знака миру.
https://www.instagram.com/p/CgA5FYMuclW/
annac• 15 июля 2022
А где начало конца карьеры?
ToriN-iKA• 15 июля 2022
И что ей за это будет? Я вас прошу... Я бывает смотрю конференции где Зеленский онлайн общается с представителями разных стран, на их рожи, сидят и чуть ли не засыпают, или с узмылочкой дурацкой. Не все конечно. Ещё сегодня такое прочла
Я не бот и не тролль, не хочу нагнетать. Но в основном всем пофигу. Первое время переживал народ европейский как-то за Украину, а со временем уже поднадоело им это. Они не понимают как это жить в стрессе , им повезло родиться в Европе, в защищённой стране.
БонСу• 15 июля 2022
Она всегда была недалекой, скажем честно. Не удивлюсь, если ничего такого она в виду не имела, но в контрактах ей уже отказывают прямо сейчас. Так что да, на западе общество умеет распять и оставить без работы буквально за два дня.
Таким людям лучше без одобрения своего пиарщика не писать вообще ничего.
annac• 15 июля 2022
Ответ дляБонСу
Если отказывают, то хорошо. Нужно отвечать за свои поступки. Честно говоря, не верю, что настолько дура и не понимала, что пишет и выкладывает
автор Ш.а.л.у.н.ь.я • 15 июля 2022
Ответ дляannac
Тоді навіщо вона саме ці публікації видалила?
автор Ш.а.л.у.н.ь.я • 15 июля 2022
Ответ дляБонСу
Як кажуть ’дурню розуму не вділиш’
Мері-мері• 15 июля 2022
Поясніть
Я нічого не зрозуміла
автор Ш.а.л.у.н.ь.я • 15 июля 2022
Ответ дляМері-мері
Поясніть
Я нічого не зрозуміла
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3162311
Мері-мері• 15 июля 2022
Ответ дляШ.а.л.у.н.ь.я
Не знаю,що сказати,ото вб´є когось з її рідних,тоді і задумається кривоноса
...Anna• 15 июля 2022
А що ви хочете від повії?
Sara-a• 15 июля 2022
Она и так сбитый лётчик
Старая для модели.
Ещё и тупая до жути